Önemli olan iç güzellik mi dış güzellik mi?

Ne kadar önemli olan içi dense de çoğu kişi dış görünüşe önem veriyor. Şahsen ben önceden tanıdığım biriyse ve karakterini seviyosam dış görünüşüne önem vermem. Ama ilk gördüğüm birini dış görünüşüyle yargılarım. Ya ne biliyim ben de istemezdim böyle olmasını ama ister istemez ilk görüşte karakterini her şeyini anlayamayacağım için dış görünüş önemli oluyo. Ama sırf dış görünüşü iyi diye kötü niyetli birini sevecek de değilim.

0|0
18|31

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın çok doğru ilk etapta dış görünüş ön planda oluyor ister istemez ama daha sonrası için iç görünüş daha ağır basıyor tabi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye tercih yapmak durumundayız ki? Bıkmadınız bu sorudan. Ne kadar saçma. Görünüşe önem vermem diğer herşeyi önemsiz bulduğum ya da 2. plana attığım anlamına gelmez.
    Ben görüntüye önem veriyorum. Ama kafası çalışıyor mu o da çok önemli.
    Dünyanın en yakışıklı erkeği olsa bile eğer boş bir insansa muhattap bile olmam.

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten ben de aynısını söyledim ve böyle düşünüyorum sadece diğerlerinin fikrini merak ettim ve ilk defa böyle bir soru sordum niye bana büyükleniyon

Erkekler Ne Diyor 30

• İç güzellik de önemli ama. Herkesi iç güzelliğini anlayabilecek kadar tanıma fırsatımız olmuyor. İç güzellik ve ilk intiba denen olay çok önemli. Mesela bir ortama girdik 4-5 kişiyle tanıştık o masada sessiz sakin oturduk modumuz düşüktü. Artık o insanlar için biz içine kapanık, sessiz veya saf bir insanız. Başka bir gün yine bir masaya oturdk. Ama o gün çok güzel espriler yaptık falan , hareketliydik, masada yeni konular falan açtık, güzel tespitlerde bulunduk. Onlar için bir cem yılmazız. Diğer bir grup içinse felsefik, mantıklı konuşmalar bilgiler verirsek İlber Ortaylı olabiliriz yani. Yargılar ilk başta oluşuyor. Sonrasında kırmak zor.

0|0
    0|0
  • Aynı düşüncedeyim karakteri yerindeyse ve benim aradığım diğer bir ozellik ise ahlaklı ve edepliyse Allah için severim gerisine bakmam bile huzuru bulayim yeter

1|0
    0|0
  • İkisi de önemli. Ama şu da ayrı bir gerçek;insan dış güzelliği ile karşılanır iç güzelliği ile uğurlanır.

0|0
    0|0
  • Dış güzellikle hoşlantı
    İç güzellikle aşık olunur

0|0
    0|0
  • aşk anlamında ikiside önemli ama diger yönlerden bir önemi yok

0|0
    0|0
  • Herkes yalan söylüyor. :) kimse yakışıksız erkekle ya da güzel olmayan bir kadını arzulamaz...

Tabii, kime göre yakışıksız ya da neye göre çirkin?

0|0
    0|0
  • Şöyle düşün bir kıyafet dışardan ne kadar güzel olursa olsun rahat değise bir yere kadar. Aynı şekilde bir kıyafet ne kadar rahat olursa olsun paspal duruyorsa o da giyilmez. Aynı olay

1|0
    0|0
  • dışş dışı güzel olunca içini öğrenirsin iyi çıkarsa mutlu olursun

0|0
    0|0
  • ikisi de önemli

0|0
    0|0
  • İlk beğenme için dış, sonra iç

0|0
    0|0
  • Dış güzellik

0|0
    0|0
  • İç güzellik ya sütyen, tanga falan. s. s

0|0
    0|0
  • İkisi de birbiri olmadan boş.

0|0
    0|0
  • İlk yazdıpın cümleye aynen katılıyorum. Ama insanlarla dış görünüşüne göre kanka, dost ya da sevgili olmam. karakterine göre olurum

0|0
    0|0
  • İç güzellik

0|0
    0|0
  • içi güzel olsun karakterli olsun yeter güzel olup gözü dışarda olan kadını ne yapayım.

0|0
    0|0
  • İkisi de:)

0|0
    0|0
  • İç dış ama iç güzellik olmadanda olmaz dışda önemli tabi ikisi bir arada

0|0
    0|0
  • Duble güzellik

0|0
    0|0
  • ikiside biraz orantılı olacak

0|0
    0|0
  • iç güzellik önemli iççamaşırların renkli olmalı...

0|0
    0|0
  • Genel olmasın ama iç güzellik pek önem arz etmiyor insanlarımız için.

0|0
    0|0
  • İc dış

0|0
    0|0
  • İçinin güzelliğinin dışına yansıması.

0|0
    0|0
  • İç güzellik

0|0
    0|0
  • Önce dış görünüşe bakılır

0|0
    0|0
  • boşuna mı kas yaptık kızların %99,9 u dışa bakıyor olmuşken ikisi de güzel olsun hem iç hem dış

0|0
    0|0
  • Sen bu kafayla devam et bulursun kesin kesin !!

0|0
    0|0
  • önce dış sonra iç.

0|0
    0|0
  • DIŞ GÜZELLİK ÖNEMLİİ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Dış güzellik

0|0
    0|0
  • Bir insanın ilk dışına vurulur insan konusur eder ama içi kötüyse bıdaha gorusmek dahi istemez. ama bu tam tersi oldugunda dısı kotu dahı olsa ıcı guzelse uzun yıllar devam edılebılır yanı dıs guzellık hıc onemlı degıl bosverın onu

0|0
    0|0
  • İç güzellik

0|0
    0|0
  • Ben de ilk kez gordugumde birini dış görünüşune ve o an ona karşı ne hissettigime Gore yargilarim ama biraz konuştuktan anladıysam dış görünüşünü umursamam

0|0
    0|1
  • Mantıklı düşünüyorsun haklısın

0|0
    0|0
  • Önce dış sonra iç

0|0
    0|0
  • Dış güzellik bir yere kadar

0|0
    0|0
  • iç olmadan olmuyo da dış olmadan olur mu bilemedim ki

0|0
    0|1
  • Şahsen bir insanın ilk önce dış güzelliğine vurulursun daha sonra iç güzelliğini anlarsın iç güzelliği iyiyse bu iş olur

0|0
    0|1
  • Dış.

0|0
    0|0
  • Ikisi de onemli hatta cuzdani da onemli gayet

0|0
    0|1
  • Önce dış güzeliğe bakılır sonra iç

0|0
    0|1
  • Bu devirde kimse kimsenın içine bakıp sevmiyor kimse kimseyi kandırmasın

0|0
    0|1
  • %75 iç%15dış

0|0
    0|1
  • önce dış güzellik tabi

0|0
    0|1
  • Kimse cirkin ya da tipsiz birini sevmez inanmiyorum ben buna bir amaci olmadan kimse sevmez

0|0
    0|1
  • Detayı tam anlamadım kanks gapff

0|0
    0|0
Yükleniyor...