Annemden nefret ediyorum?

ruh hastasi bir insan. varolus sebebi , basta ben olmak uzere , herkesin hayatini ona zehir etmek. bu canliyi nasil etkisiz hale getirebiliriz? acikca soylemek gerekirse nasil gebertebiliriz? katil olmak istemiyorum

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Annesine böyle laf edecek kadar nasıl aşağılaşabiliyor insanlar ablamıyorum bilki annen sinir hastası ya da rahatsız doktora götürüp tedavi ettirmek yerine düşündüğün şeye bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 18 yasim

• ama isine gelen insanla komsulariyla arkadaslariyla cok guzel anlasiyo onlara cok sakin. bana ve kardeslerime boyle kotu davraniyo. bence bizi sevmediginden boyle yapiyo

• Çoklu kişilik bozukluğu var demek ki. Sen dediğimi yapmaya çalış, tedavi olmazsa ömrünün sonuna kadar hem sizi hem kendisini üzer, yorar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah allah. Neler yapıyor annen.

0|0
    0|0
    • 18 yasinda bir kizim, ve beni evden kovuyor, bu evde yasama diyor, uvey degil.

• ya orsp yazdim site bacim olarak sansurlemis onu :/

• Dediğimi yapabilirsin. Üniversitede sınıf arkadaşlarından ev tutan kızlar olur. Onların yanında kalabilirsin. Ne demek intahar. Bu düşünceden sıyrıl. 4 sene sonra hayata atılacaksın. Sevgilin var mı? Varsa ondan yardım iste.

• annen seni s*çmış anlaşılan doğurmamış

0|0
    0|0
    • tebrik ederim o klise yorumu yaptin

• yapma... ana başkadır... ana harbiden, ne yaptı ki bunu diyon

0|0
    0|0
  • Senin annenle benim annnem tanışıyorlar sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pıçakla

0|0
    0|0
  • psikolojik sorunları var

0|0
    0|0
  • Okudum da öyle deme boşver. Psikolojik sorunu olduğu çok belli.

0|0
    0|0
  • Allah seni bildiği gibi yapsın

0|0
    0|0
    • bisey bilmeden konusma Şu an bunlari aglayarak yaziyorum, ben hep basarili bir kiz oldum İstanbul uniyi kazandim bu yiil uniye gidicem ama bu kadin bende yasamam icin umut, sebep birakmadi. az once beni yine evden kovdu

• İşte annem gibi anne

0|0
    0|0
  • Naptı ki bu kadar sana

0|0
    0|0
    • beni evden kovuyor, surekli hevesimi kiriyor, ya sac duzlestiricimi , makyaj malzemelerimi falan cope atiyor, esyalarima zarar veriyor, 6 yasinda kardesim var en ufak seyde ona vuruyor, insanlara benim dedikodumu yapiyor sana burda anlatamicagim daha yuzlerce seyler...

• Psikolojisi iyi değil demek ki bir gidin siz doktora kardeş

Yükleniyor...