Kendinizdem kısa bir kızmı istersiniz yoksa sizinle aynı boyda olan kızmı istersiniz?

Sitede çoğu erkek minyon kızlardan hoşlanıyorum diyor bakalım :) gerçektede öylemi.

Dip not : Angelina Jolie ile Brad Pitt aynı boyda değiller. Diyen yorum yapmasın :D resim bulamadım.

Birde kısa derken baya kısayı kasdettim burda :) 1.85 1.65 gibi
Kendinizdem kısa bir kızmı istersiniz yoksa sizinle aynı boyda olan kızmı istersiniz ?
Birde sevgiliyi bulduk uzununamı kısasınamı bakıcaz diyenler lütfen demesinler. 🙏🙏🙏

• Benden kısa olan kız candır 💕Kendinizdem kısa bir kızmı istersiniz yoksa sizinle aynı boyda olan kızmı istersiniz ?
    80% (16)60% (6)73% (22)Oy Ver
  • Benimle aynı boyda olan kız candır 💕Kendinizdem kısa bir kızmı istersiniz yoksa sizinle aynı boyda olan kızmı istersiniz ?
    20% (4)40% (4)27% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa kız candır. Atıcaksın omzuna elini o da sarılacak beline gezdireceksin yanında. en güzeli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar ne ister bilmem ama. Uzun erkek ve uzun kiz birbirlerine uyumlu giyindikleri zaman harika bir cift oluyorlar goruntude

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı karakterde olsun... Boy önemsiz.

1|0
    0|0
  • Aynı olsun isterdim de zor sayılır 😆 83

1|0
    0|0
    • 3ay

75 felan bulursun artik :)

• bence boy öenmli degil tabi öenmli degil derken cok da kısa olmasın ama. önemli olan içtenlik sıcaklık ve sevgi. kısacası karşımdakina kanımın kaynaması lazım

1|0
    0|0
    • 3ay

Anliyorum :) yani orasi oyle

• Arkadaşın birisi atıcaksın omzuna elini o da sarılacak beline gezdireceksin yanında kısa kız candır demiş. Benim boyum 1.83 ve 1.70 den kısa kızların omzuna elimi atmayı bırak ben onları göremiyorum bile :((((

0|0
    0|0
    • 3ay

😑😑😑 abartma istersen kırdın 😢😢

• brad pitt yakısıklımı

0|0
    0|0
    • 3ay

Tabikide yakisikli

• 3ay

ben kisa diyeler demedim cahil moronlar diye dedim, malesef bulundugum cevrede kzbanlar kayniyor malum türkiye burasi avrupayada yayilmis bu uyuz kezbanlar nereye kacsa bu gicik kezbanlarla karsilasiyoz yayilmislar her yere dünyayi tehdit eden tehlikee kezbanlarrrrrr sen niye üzülüyorsun sendemi kezbansin yoksa :)

• 3ay

Kısa kizlar kezban diyorsun ki kezban ne demektir? Onu bilmiyorum kotü bir kelimedir kesin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...