Eniştem bana küstüne yapmalıyım?

Dün eniştemle bir olay için tartıştık. Bana terlikle vurdu. Ben ilk etapta tepki vermedim sonra tekrar vurunca ben de şişe vurdum. Herkes şakalaşıyoruz sanmış. Ben kavga etmek için de karşılık vermemiştim zaten. En son çok sert şekilde koluma vurunca ben de patladım. Ağlamaya başladım, az da bağırdı çünkü çok dolmuştum öncesinde de kafama kirli terlik ile vurmuştu ve aylardır başarısız olduğum bir şey için beni iğneliyorlar ablamla beraber. Bağırdıpım için pişman oldum bugün whatsapptan Özür mesajı attım hani ileriki günlerde ilişkimiz bozulmasın diye ama o mesajı görüldü yapmamış son görülmesi benim mesajdan 30 dk sonrası falan. Cevap yok. Sizce ben ne yapayım? ?

Güncellemeler:
3ay Mesajımı görüldü yapmış.

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Takma bence o kadar zamana bırak barışılır. Ekstra birşey yapmana gerek yok her ailede olan klasik şeyler.

1|0
    0|0
    • 3ay

Tamam o zaman. Üzüntüm şu ki ömür boyu bir araya gelicez onun da benim de aklımıza bu olay gelecek :'(

• 3ay

Inşallah çok teşekkür ederim

• 3ay

Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Kızım ne gurursuzmuşsun ya, eniştenin sanki sana vurmaya hakkı varda sende dayağı yiyip daha özür diliyosun yok deve

1|0
    0|0
    • 3ay

Ablam dahil şakakaşıyordunuz sadece çok çocuksu davrandın dedi. bir de gözleri dolmuş ben gidince odama. Annem o seni çok seviyor falan dedi ben de onu seviyorum ama dün çok doldum bugün vicdan yaptım işte :'(

• 3ay

Ben ablan olucam, kocam kız kardeşime vuracak öyle mi? Siz ailecek saçmasınız.

• 3ay

Haklısın evet. Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• enişteciğinle akşam akşam delirmeceler yap. barışırsınız

1|1
    1|1
  • düzelir merak etme, vurma sen de

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın. Karşılık vermeseydim keşke.

• 3ay

ben gururumu ablam için yok sayıp ondan özür diliyorum, o ise mesajıma görüldü yapıyor. Pişman oldum mesajı attığıma. Keşke daha dik dursaydım :'( teşekkür ederim öneri için :'(

• 3ay

istersen özelden yaz

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu nasıl bir enişte ki sana vurabiliyor sen özür mü diliyorsun. Tabiki senin bir karşılık vermemen iyi ama ne demek özür ben olsam muhatap bile olmam ne demek ileride ilişki bu ne böyle

1|0
    0|0
    • 3ay

Ablam dahi şakakaşıyordunuz sadece çok çocuksu davrandın dedi. bir de gözleri dolmuş ben gidince odama. Annem o seni çok seviyor falan dedi ben de onu seviyorum ama dün çok doldum bugün vicdan yaptım işte :'(

• 3ay

O zaman büyük olarak gerisi ona kalmış yapması gerekeni yapmalı

• 3ay

Haklısın, teşekkür ederim

• Fıkrım yok. 😞

1|0
    0|0
  • Enişten kim ki sana bağırıp vurabiliyor?

1|0
    0|0
    • 3ay

Ablam dahil şakakaşıyordunuz sadece çok çocuksu davrandın dedi. bir de gözleri dolmuş ben gidince odama. Annem o seni çok seviyor falan dedi ben de onu seviyorum ama dün çok doldum bugün vicdan yaptım işte :'(

• Tepkini koy ablanlara bir zaman gitme anlarlar

1|0
    0|0
  • o da senden dilesin barışın karşılıklı hata var

1|0
    0|0
    • 3ay

Haklısın ama o mesajıma bile dönmüyor :'( ben de kötü hissediyorum kendimi işte

• İkiniz de suçlusunuz ama büyüj kısmı onda bence. Sonuçta bir kızsın ve ondan küçüksün. Tekrar özür dileme bence

1|0
    0|0
  • Enişten samimiyeti fazla abartmış. Sen de mesafeli olsana biraz bu ne böyle şeye sarar işte ölçüyü bilmezsen

1|0
    0|0
    • 3ay

Doğru söylüyorsun. Olacağı buydu işte

Yükleniyor...