Babamla nasıl barisirim?

Arkadaslar babamla tam 1 ay küsüz. Benim ptesi günü okulum başladı. Konuşmaya çalışıyorum ama yuzume bile bakmıyor okula gidecek yol paran bile yok napmam lazım çok acil vereceğiniz cevaplara ihtiyacım var bugün son gunum bugün 30 ağustos diye okullar tatil oldu ama yarın babam para vermezse mahvolrum
Babam kolay kolay ikna olan biri değildir yalnız ve Şu an itibariyle babaanem geldi :_(

Güncellemeler:
3ay Arkadaslar acil tavsiye lazım LUTFEN halimden anlayin

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Babannenden para isteyebilirsin

1|0
    0|0
    • 3ay

Babaanem bana suana kadar 5 kuruş vermedi istesemde vermez eli kapalı biri

• 3ay

Babana kendini affettirmelisin Özür dikemelisin ama para için değil. Baban olduğu için

En İyi Erkek Görüşü

• yanı para meselesı olmazsa barışmayacan

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten barisacaktim ne zaman konuşmaya çalışsam yuzume bile bakmazdi umursamazdi ama şimdi daha çok telesaliyim

Kızlar Ne Diyor 2

• Babayla barışmak zordur

0|0
    0|0
  • napsam bilemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• niye küstünüz onu bilmek lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

Dört tl ama okulda yemek olmadığı için arkadaşlarla dışarıda yemek yemek zorunda kalıyoruz

• 3ay

Ben babanın yanında 2 hafta çalıştım 300 tl para aldım. Ertesi gun babam paranı bankaya yatirdinmi diyince bende yalan söyleyip yatirdim dedim akşamına paramin hepsini anneme vermek için mutfağa giderken babam geldi noldu dedi bende yok bişey degip elimi arkaya attim babamda ne var ne sakliyosun deyince hemen uzaklaştım ordan. İnsan sonea benden soğudu bende onla konusmadm

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...