Karizmatik mi Yoksa Komik mi?

Selamlar bugün aslında cevabını ciddi anlamda merak ettiğim bir soru soracağım sizden ricam gerçek düşüncelerinizle cevap vermeniz olacak, Hayatta bir çok erkek tipi vardır; Yakışıklı, Karizmatik, Komik - Eğlenceli, Suskun, Sıradan vs. vs. vs. Ama sorudaki dikkat çekmek istediğim nokta dış görünüş değil konuşma tarzı espri seviyesi ve davranışları yani yakışıklılık dış görünüşle alakalı bir soru değil sadece davranış olacak.

Şimdi 1 milyon dolarlık soruya gelelim sizce Karizmatik bir erkek mi?

Karizmatik mi Yoksa Komik mi ?

( Karizmatiklik denildiğinde her nedense aklıma Jason Statham geliyor her neyse.. )

Karizmatik erkek genelde sessiz sakin olarak adlandırılır çok az konuşan daha doğrusu gerektiğinde konuşan ağır başlı erkek tipi olarak adlandırılır yani en azından ben böyle düşünüyorum...

Gelelim komik yani eğlenceli erkek tipine.

(Komedi denildiğinde aklıma gelen en büyük isimlerden biri Zach Galifianakis, bir çoğumuz Hangover serisiyle tanıdı. )

Evet sizce erkek nasıl olmalı Karizmatik gerektiğinde konuşan sessiz sakin mi yoksa Sürekli eğlenceli esprili biri mi?

Ben genelde çevremde çok güldüren eğlenceli komik olarak bilinirim.

Siz bayanlar komik eğlenceli birini mi isterdiniz yoksa karizmatik gerektiğinde konuşan biri mi?

• Karizmatik
    48% (12)78% (7)56% (19)Oy Ver
  • Eğlenceli / Komik
    52% (13)22% (2)44% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Karizmatik 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü