Sosyal hayat acil yardım?

ben 20 yaşında bir gencim yaklaşık 4 sene önce babamı kaybettim evin en büyük çocuğu benim erken yasta çalışmaya başladım okula dışardan devam ettim hiç kendime zaman ayırmadım hep ailemi düşündüm psikolojik olarak etkilendim uyuyamadım belli bir zaman yaptığım iş de stresli olduğu için hayatımıda etkiledi yaklaşık 3 sene önce başka bir yere taşındık özgüvenim tam ama eskiden çok konuşkandım şimdi hep suskunum ortamlarda uzun zamandır ilişkim yok bana zor gelıyor mesajlaşmak kendimi sanki özgür hissedemiyorum daha devamı var...
şimdiden teşekkürler yardımlarınızı bekliyorum?

0|1
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zordur evde büyük erkek abi olmak tüm yük sana kalır fedakarlık yapmak zorunda kalirsin. Olgunlasirsiz yani tam baba olmak sana yakisir ama encok da sana nasip olmaz ailen den dolayı birini sevmek bile zor gelir seversen 2 ye bolunemicegine gore sevemezsin !

0|0
    0|0
    • 3ay

evet her tarafı iki taraflı düşünürsün kendini değil hep ailenin hayatını düşünüyorsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Namaza başlayabilirsin kardeşim. Rabbimize sıgınmak? Baban için cok üzüldüm. Basın sagolsun.

0|1
    0|0
    • 3ay

başliycam tekrardan bir ara kılıyordum uzaklaştım hep dua ediyorum sende saol

• Gecmis olsun basin saolsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...