Diyetimi inceleyip yorum yaparmisiniz?

Arkadaslar meraba günde en fazla 300 kalori alip her aksam bir saat yuruyus yapiyorum orta tempoda bu sekilde kilo verebilirmiyim acaba ayda kac kilo veririm sizce bu sekilde doyuyorum ac kalmiyorum

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence abartmışsın kadınlar günde kaç kalori almalı bilmiyorum ama internette araştır günlük kalori ihtiyacı diye o değerin 200-500 kalori aşağısını alsan yeterli yoksa bu gidişle vücuduna zarar verirsin ya da pes edersin benden uyarması.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 300 kalori ne be insanın hayatı fonksiyonu için bile en az 1300 lazım

0|0
    0|0
    • 3ay

Kilo verebilirmiyim

• 3ay

Kas yapmak istemiyorum zaten kilo vermek istiyorum

• 3ay

bende vücut çalışmış gibi bir kastan bahsetmiyorum sana normalde gerekenden bahsediyorum. sen 27 yaşında olduğuna emin misin 17 gibi konuşuyosun da

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• 300 kalori?
    İyi misin sen en düşük kalori bile günlük 900.

0|0
    0|0
    • 3ay

Doyuyorum sabah öğle yiyorum sadece yetiyor bana

• 3ay

Ya gercekten 77 kilotum ama 90 kilo gibi görünüyorum en azindan bir 60 olmak istedim sonra yavas yavas veririm diye dusundum ama bir anda verip de cok cirkinlesmek istemiyorum

• 3ay

Hayır canim benim dediğim gibi yap. Biraz araştır.
      Bir sabah musli içine ceviz , muz ve elma doğranmış sütle tüket. Diğer sabah kahvaltida bir yumurta, tatlı biber, domates, zeytin, peynir bir barsak yeşil çay iç.
      Ara öğünde acıktıdışında kuruyemiş ya da meyve yersin. Aksam 17.00 gibide salata yersin bakliyatli. mesela manş fasulyesi, yeşil mercimek, buğdayli ve yumurtalı salatalar, ton balıklı, Mısırlı salata. bu senin damak tadına kalmış artık. EKMEK VE TATLI KESİNLİKLE YOK. gün içinde 3 litre su iç bir de yürüyüş yaptığın zaman sana yeter. arada kan şekerin düşerse bir parça çikolata ile toparlarsin. Bir ay devam et verirsin kilo.

Yükleniyor...