Kapat

Ev arkadaşımdan kurtulmak istiyorum?

Ben ev arkadaşımdan kurtulmak istiyorum. İkimiz de öğretmeniz evlense gitse dicem ama hiç evlenmeye niyeti yok 🤓 Sorun şu ki eski nişanlımın yakın arkadaşıyla sevgili çocuk da eve gidip geliyo açıkçası artık onunla ilgili bir şeyle karşılaşmak istemiyorum. Kızla da çocukla da aram iyi ama ben huzursuz oluyorum. Kızın bazı davranışlarından da rahatsızım. Evi ben buldum eşyalar da benim onun sadece kendi odasındaki eşyaları var. Kızı kırmadan ah almadan nasıl evden gönderebilirim 🤗

0|0
12|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor bir durum bence ailenle yasayacağını söyle annen ya da bir akraban biraz gelsin sonra gitsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 35

• kızı karşına alıp konuş
    rahatsız oldugun durumları söyle
    devam ettigi taktirde yollarınızın ayrılacagını

0|0
    0|0
  • Derhal burayı terk et

1|0
    0|0
  • Sen tasin
    ya da
    Karsina al bu dusunceni ona de yani eskine dair olan dusuncelerini anlayis gosterir

0|0
    0|0
    • Biliyo zaten hatta ondan iyi bir koca olmaz vs diye dedi. Kızın her şeyini tolere edebilirim ama o çocuktan dolayı huzursuzum. Mesela bn seminere memlekete gittiğimde evde kalmış her yerde saçı var. Başka biri olsa rahatsız olmazdım ama eski nişanlımın arkadaşı 🤓

• :) ozaman valla dedigim gibi iki secenek kaliyo yaa parani alicaksin tasincaksin. ya da en umursamaz tarzda olacaksin

• Vazgeçmek üzereyim zaten 🤓

• Tek yasamak istedigini soyle gercek neyse onu anlat. Insanlar neden hic biseyin sonucuna katlanmak istemezler anlam veremiyorum ya arkadasim bisey yapicaksin bu senin cikarina olucak onun zararina olucak nasil uzmeyeceksin. Uzuceksin. Doganin kanunu bu.

0|0
    0|0
    • Ya ev bulması kolay değil eşya cart curt valla mağdur etmek de istemiyorum ama kafam da rahat değil

• otur ve herseyi acicka anlat dogrularin arkasinda gölgeleri vardir sana yardimci olur.

1|0
    0|0
  • Soğuk davran ona

0|0
    0|0
  • Benle arasını yap kurtarayim seni canım ayıp ettin

1|0
    0|0
  • çok zor ya ne desem kiii. s

1|0
    0|0
  • ogretmenler bırbırıne düşecek , rahatsız olduğun konuları soyle ee artık ogretmen hanım anlamayacaksa yuh artık

0|0
    0|0
  • madem öğretmensin, tane tane ona anlat

0|0
    0|0
  • Evlenecegim de

0|0
    0|0
    • Evlenmicem ama ya daha 🤓

• Evi ben boşaltmicam onu göndermem lazım. Ev bulmak zor kira da uygun buraya göre eşyam çok

• Acalim konuyu...
      Bugun birini bul!!!
      Yildirim aski olsun...
      Bir ay sonra evleniyorum de..
      Evi ben buldum esyalarda benim uzginum ama burada yasayacagiz de...

• sorun sende değil bende de olsun bitsin sanki hiç yapmadığınız şey :D :D :D

0|0
    0|0
    • Hemen de bir kızlara laf sok 😜

• rahatsız olduğun konuları ona anlat tutupda bir andan kavga ederseniz yarın bir gün bu çok saçma olur ya halledersiniz ya da ona uymuyorsa kendine ev bakar ha diyince gidemez sonuçta

• Kızla gelecekte görüşme durumun yoksa direk aç konuyu

0|0
    0|0
  • muhtemelen söylüyemiceksin bendede böyle huy var kıramıyorum kimseyi ama kendini düşünmelisin mesaj ffelan at kimse i. in fedakarlık etme degmiyo sen atamıyosan o mesajı başkasına söylettir..

0|0
    0|0
    • Okul açıldın da 15 tatile kadar ev bul derim olmaz mı öyle

• istersen olayı anlat misafirlerinden rahatsız felan oluyorum de önce uyar hem kırmamış olursun olmazmı

• Boşalan kadroya beni alacaksan, iyi bir fikir verebilirim :D

0|0
    0|0
    • Boşalan kadro yok norm kadroyu düşürüyoruz 🤓

• Canın sağolsun :) Senin de düşüncelerin üzere böylesi bir durumu kalp kırmadan halletmek gerekiyor, oturup konuşabilirsin açık sözlülükle. Tek yaşamak istediğini ama kendisini kırmak istemediğini hassasiyetle anlatabilirsin bence, hiç dolaylı bir yola gerek yok gibi. Bunun içinde sırf kendisini düşündüğünü, gerekirse ben başka bir eve bakayım sen burada kalabilirsin gibisinden de mutmain edici bir açıklama yapabilirsin. Belki bunun altında da kalmaz ve yok bu ev senin hakkın ben bakarım gibi bir cevap verir, bilemeyiz konuşup anlaşmanız gerek. Ama şunu da belirtmek istiyorum ki; arkadaşınla kesinlikle hiç bir bir sorunun yok ise ve sırf bu düşünceden ötürü böyle bir şey yapmanı pekte lüzumlu görmedim ben. Bana her şey onu hatırlatıyor mantığıyla o arkadaşına da haksızlık etmiş olmaz mısın?

• Güzelse gelsin benle eve çıksın :)

0|0
    0|0
    • Sevgilisi var diyik burda 🤓

• Ben unuttum ama onunla bağlantılı olması rahatsız ediyo işte

• Ev arkadaşın da ayrılsın elemandan :) kapansın bu mevzu @)

• Sen ayrıl

0|0
    0|0
  • ev arkadaşının erkek arkadaşına de ki "seviyorsan adam gibi evlen, benim ev arkadaşım bekletilecek kız değil. ciddi değilsen seni buralarda görmeyeyim" falan filan 😊

0|0
    0|0
  • Kesin onun mutlu olması canını sıkıyo

0|0
    0|0
    • Yok valla sıkmıyo keşke başka biri olaydı da sorun etmezdim. Ama eski nişanlımın yakın arkadaşı

• İşin zor biraz, kırmadan o iş olmaz...

0|0
    0|0
  • İl neresi?

0|0
    0|0
    • İstanbul

• Ama ben huzzursuzum. Zaten pazara ben gidiyorum olursa yiyo olmazsa çok da aramıyo hiç pazara gittiği olmadı yani. Eve aldığım abur cuburu yiyo. Koyuyorum çekmeceyr bir bakıyom yok yemiş. Misafir geliyo bakıyom yok 😂😂😂

• 😊biraz tuhaf kız yani sen evlenmek istiyormusun?

• Bende sağlıkcıyım yanlız yaşıyorum yolla gitsin bana 😅

0|0
    0|0
  • bunu ona direk söyle

0|0
    0|0
  • evde ruhlar varmış kaç sen burdan de :))

0|0
    0|0
  • Öldür dereye at.

0|0
    0|0
  • Adres ver geliyom

0|0
    0|0
  • sen taşın

0|0
    0|0
    • Ev bulmak zor kiralar yüksek 840 ev kiram bu bile ucuz düşün

• o konuda haklısın ama durduk yerede arkadaşına nasıl çık gıt dıcen hanı senın gıtmen ıçın mazeret bulunurdu.
      ya da açık açık konuş arkadaşınla o adam eve gelmesın de

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Ay ne zor bir durum. Rahatsizligini dile getirsen cocukla ilgili olani mesela. Etkili olur mu ki

0|0
    0|0
    • Çocuk bir kere geldiğinde bn baya çıkıştım ama ona değildi. Neyse eve girip çıkabilmek adına benle arayı bozmaz zaten. Şu an bana iyi davranıyolar baya bişi yapsam bn suçlu olcam

• Kızı da düşünüyorum şimdi bn zorluk çektim ya baya ev bulmakta yok para harcadım falan ondan yani biraz vicdan yapıyorum işte merhametsiz davranamıyorum

• Bunu dusunmende guzel aslinda. Baskasi senin yerinde olsa belki kapi disari etmisti.

• Artık tek yaşamak istiyorum diyerek ya da ailem yanıma yerleşecek de 😊 olmadı otur karşısına açık sözlü ol tatlı da al konuşurken tatlı yiyin tatlı konuşun hallolsun mesele 😉

0|0
    0|0
    • Ailem gelecek diyim en iyisi kardeşim de üniyi bitirdi 15 tatilde çıkarsam mağdur etmiş olur muyum

• Yazın söyleseydin ev bulurdum dicek o zaman da bn kışın da taşındım ya. 2 sene de 4 kere taşınınca 🤓

• Valla sen bilirsin artık 😊

• Problem kızın çocukla görüşüp sana nişanlını hatırlatması mı başka bir şey var mı?

0|0
    0|0
    • Nişanlımı hatırlatması değil ama onunla bağlantılı olması. Başka biri olsaydı hiç sallamazdım bile. Şimdi her şeyden tedirginim. Çocuk da kötü biri değil ama işte huzursuzum. Mesela ikisi de benle arayı iyi tutmaya çalışıyo. bir de evde konuştuğum alakasız bir konuyu kız gitmiş çocuğa anlatmış ayar oldum bir şey de anlatmıyorum artık

• Kızı evden çıkarmazsam bana işkence ya o sadece odasını taşıcak ve evi ben buldum eşyalar bana ait o açıdan bn gitmem yani

• O zaman kızı alıp karşına uygun bir dille konuş. Kırmadan. Dinlemezse seni yolları ayırmak hem senin hem benim için daha uygun deyip yolu ayır. Anlar o zaman galiba gitmesi gerektiğini.

• Sen niye cikmiyosun? Kizin niyeti yoksa sen de rahatsizsan sen cik bence hic ugrasma?

0|0
    0|0
    • Evi ben buldum çok uğraştım ev bulmak da çok zor. Girerken 1100 emlakçıya verdim 1500 depozito 300 taşınma için 1 de tam kira. 5 bine mal oldu. Evim okula da yakın. O otobüsle gidip geliyo. Ayrıca evin bütün eşyası benim onun sadece odası var

• Anladim o halde al
      Karsina konus ama kim olsa kirilir. ya da hareketlerinden rahatsizsan soyle.

• Ya istanbula tayinle geldi geçen sene hiç uğraşmadan eve geldi yani aslında iyilik de yaptım. Şimdi her ieyi biliyo her yeri öğrendi. Ama yine dr bencil olamıyorum 😂

• Kopeklerden korkuyorsa artik evde kopek beslemek istedigini soyle 😂

0|0
    0|0
  • Almanyadan oğlum gelecek di

0|0
    0|0
  • İstemiyorum seni huzursuz oluyorum direk evelemeden söyle

0|0
    0|0
  • Kelimelerini özenle seçip konuşurak

0|0
    0|0
  • o çocukla ayrı eve çıkmasını söyleyebilirsin, işine gelir zaten

0|1
    0|0
  • Olay çıkar :D Cazgırlık yap

0|0
    0|0
    • Onu yapamam ya aslında en çok onu mağdur ederim korkusubu yaşıyorum

• Sen bunu düşünürken o neden seni düşünmüyor?

• Öyle bir yöntem yok. Kısaca net git dicen

0|0
    0|0
Yükleniyor...