Hesabı kim ödemeli sizce?

Kafeye gidiyoruz erkek arkadaşım ödüyor hesabı hep parasını yiyormuş gibi hissediyorum. Teklifte edemiyorum gururu incinecek diye sizce teklif etmeli miyim?

0|0
27|41

En İyi Erkek Görüşü

• Teklif etmezse kız bana direk kendi hesabımı öder geçerim. Kız teklif edecek abi. Zaten yine ben öderim ama teklif etmezse o hesap onda.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hep erkek ödememeli. Ben sürekli ödetmem şahsen, hem erkeğe yazık hem de benim gururum incilir mahcup olurum sürekli ona bağlıymış gibi. Eğer ona ben odicem diye teklif etmekden rahatsız oluyorsan ne dersin hadi yemeği sen ısmarladın tatlıyı da ben ismarliyim dersin. Gel bir kahve içelim çok güzel yer biliyorum ısmarlayım sana dersin. Ya da normal bir günde mesaj atarsin çok güzel bir tatlıcı biliyorum gel haftasonu gidelim ben ismarliyorum dersin. Ana yemeği şahsen kadının ödemesi saçma ben ödemem ama tatlı kahve tarzı şeyleri kadının ödemesi taraftariyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• İlk iki buluşma adab-ı muaşşere gereğince erkek, sonrakilerde kız da çalışan biriyse dönüşümlü...
    Kız ev hanımı ise, ayda yılda bir defa "yiyici" gibi algılanmaması için mutlaka hesap ödemelidir.
    Hani kadın-erkek eşitmiş ya, eşitlik lafta...

0|0
    0|0
  • Kadına hesap ödetmem ama o elini bir çantasına atsın o boğuşmayı hissedeyim

0|0
    0|0
  • Teklif etme direk yap ondan önce çıkar parayı ver mesela
    Onu beklersen dönüp senden para istemez

0|0
    0|0
  • Bir ara şaka yollu beraber ödiyelim hesabı sana yüklenmek istemiyorum diyebilirsin. Bence kabul etmesede hoşuna gider.

0|0
    0|0
  • Siz elinizi cebinize atmaya tenezzül edin yeter ki biz oderiz asd

Bazı kızlar var hiç elini bile atmıyor oylelerine odetiyorum ^^

0|0
    0|0
  • oluruna bırak çok istiyosan ondan önce haberi olmadan bir kerelik öde bugünde ben ısmarlıyorum felan de bla bla bla işte

0|0
    0|0
  • Raconu böyle buraların.

0|0
    0|0
  • kızlar ödesin😇

0|0
    0|0
  • kız ödemeli

0|0
    0|0
  • Herkes yediğini

0|0
    0|0
  • gerek yok o ödemeli

0|0
    0|0
  • Alman usulü herkes kendi yediğini ödemeli.

0|0
    0|0
  • Teklif etme değilde , geliyorum deyip kalkıp hesabı ödeyebilirsin. Erkeğe de bağlı aslında. Ben sorun etmem

0|0
    0|0
  • erkek

0|0
    0|0
  • Sen de teklif etme direk öde o zaman. Ya da ne biliyim hani bu tarz alternatif yollara başvurabilirsiniz. Alman usulü müydü neydi ake öyle bişiy vardı.

0|0
    0|0
  • Hesabi adam oder.. sen onu gercekten keriz yerine koymadiktan sonra sikinti yok

0|0
    1|0
  • ne herzaman erkek ödemeli ne herzaman kız ödemeli nede alman usulü ödenmeli yeri gelir kız öder yeri gelir erkek öder orta yol bulunmalı bu durumlarda

0|0
    0|0
  • ikimiz de öğrenciysek ortak olmalı, ben çalıştığım zaman farklı olabilir

0|0
    0|0
  • Etme bırak kalsın o ödesin

0|0
    0|0
  • Parasini yiyorsun ayip be sevgilim olsan hemen ayrilirdim diyecegimde sevgilim olsan ayrilmazdim ya mekani sana kapatirdim bak goruyonmu buyuk ikilemde kaldik gene.

0|0
    0|0
  • iyi yine paranı yemiyo bırakma onu. kadın parası yiyen tonla yavsakk var. erkek öder ödemelide

0|0
    0|0
  • bazen ödettiriyorum senden olsun diye

0|0
    0|0
  • Calismiyorsaniz beraber odeyin erkek calisiyorsa sana. Odetmez zaten

0|0
    0|0
  • bir kere teklif et. Olmazsa parası olmadığı bir gün de sen ödersin.

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşım olsa hesap odese yerin dibine girerim utanç verici bir durum

0|0
    0|0
  • Hep biz hep biz :/

0|0
    0|0
  • şahsen acımadan ben sana teklife ederim :D

0|0
    0|0
  • tabi ki erkek

0|0
    0|0
  • Cafeye gitme sende.

0|0
    0|0
  • Ara ara sen öde tabii.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 26

• teklif etmeyi bırak çıkarıp ödemelisin. yiyormuş gibi olmuyosun yiyosun zaten bu şekilde :/

1|0
    0|0
  • Herkes kendikini odemeli bence

0|0
    0|0
  • TEKLİF ET SEN ÖDEMESENDE NOLUR NOLMAZ. erkeğe belli olmuyo kız para ödemeye çalışınca gururuna yediremeyenlerde oluyo ama saçma. Para ya senin benimmi var. Bizim olmalı.

0|0
    0|0
  • Teklif yerine mesela yüzüne söyleyemiyorsan telefonda dersin ki hesplari bundan sonra birlikte paylasarak odeyelim diye. Niyetim seni kırmak değil ama hayati birlikte yasiyorsak paylasmaliyiz de itiraz istemiyorum dersin. Sonra kafeye gittiğinizde hesap aninda dersin nasil anlasmistik o zaman herhalde incinmez belki.

0|0
    0|0
  • Bebeğim hala böyle muhabbetler kaldımı yaa

0|0
    0|0
  • Bence teklif etmelisin canim ☺☺

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz, Zaman gelir oda öder ki ben erkek arkadaşımın kredi borcunu kapatmış insanım zamanla anlıyorsun. Para teklifini kabul etmiyorsa küçük sürprizler yapabilirsin, hediyeler felan al

0|0
    0|0
  • ilk zamanlarda erkek ödemeli ama ben yine de o cüzdanı çantadan çıkarırım aval aval o ödemek zorundaymış gibi beklemem ama ileri zamanlarda ufak tefek şeyleri ben öderim erkekler bozuk taşımayı pek sevmiyo bende de hep bozuk olduğundan 😂 bir şeyler yediğimizde de çıkarır bir onluk beşlik koyarım bazen ödetmediği de oluyo tabiki duruma göre yani

0|0
    0|0
  • teklif etme bugünde ben ısmarlıyorum de

0|0
    0|0
  • Yüz yüze konuş rahatsız olduğunu soyle ortak ödeyin

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki de o ödeyecek

0|0
    0|0
  • Herkes kendisininkini ödesin

0|0
    0|0
  • Farketmez bence

0|0
    0|0
  • erkek ödemeli bizdede ben öderim hep

0|1
    0|0
  • senin de bir gururun var yani olmalı sende ödemelisin en azından kendine düşen payını.

0|0
    0|0
  • erkek ödemeli usulen teklif et ama kabul edeceğini sanmam :)

0|0
    0|0
  • arada yarı yarıya ödeyin

0|0
    0|0
  • bizdede aynı durum bız gercı flort asamasındayız ama hep o oduyo bende mahcup oluyorum

0|0
    0|0
  • Etmelisin

0|0
    0|0
  • Alman usulü yapın seninde için rahat eder

0|0
    0|0
  • Herkes kendi odesin cok sacms

0|0
    0|0
  • Et tabiki canim

0|0
    0|0
  • Genelde erkek öder

0|0
    0|0
  • etme direkt öde..

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...