Kapat

Cenaze evinde yaşanan gövde gösterileri?

Ya yakınımız vefat etti işte 6 gün filan oldu cenaze evindeyiz. Her yer kalabalık annemlerin sülale aşiret gibi zaten. Neyse böyle ortada dolasan dedikoducu tipli kızlar var yapıyolr ediyolar insanın kafasına kakıyolar sonra. Ya ben mutfağa 100 kişi girmeyi sevmiyorum. Tabak hazırlarken hurraa giriyorlar mutfaga. Bende girmiyorum artık oturunca da ters ters bakıyorlar.
Sabah kahvaltıdayız. Yan yana iki tane yer sofrası kurduk. Birinin cayı bitti bana uzatıyo ben doldurtuyorum. Diyoki al bunu tabakla uzat tabağı geri al şöyle yap böyle yap sürekli akıl vermeye çalışıyorlar başka şeylerde de anlamıyorum neden böyle kime ispatlıyorlar kendilerini.
Böyle bir durumla karsılasan var mı?

Güncellemeler:
Gncel
Asdhk

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Oturan kız olmasın herkes çalışsın istiyorlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cenaze evlerinden nefret ediyorum. Samimiyetsiz bir sürü insan, yalandan üzülmeler, dedikodular. İnsanlarda gram saygı olmadığı için gerçekten cenaze evinde bile dedikodu yapabiliyorlar. Ben ölürsem vasiyet olarak cenazemde yemek falan dağıtılmamasını isteyeceğim kimse gelmesin eve hatta öğrenmelerine bile gerek yok. Normalde iki çift muhabbetim olmayan insanların ben ölünce gelmeleri komik ve samimiyetsiz olur.

0|0
    0|0
    • Ama orda edilen dualar yenilen yemekler hepsi senin sevap hanene yazılıyor. Gene de sen bilirsin

• Zaten igrenc bir şekilde yşayan insanın da arkasından günlerce Kuran okunup dua edileceğini sanmıyorum. İnsan kendi sevaplarıyla zaten cenneti kazanamıyor , Allah ın rahmetiyle muamele etmesiyle kazanıyor. E belki senin yaptıgın bir iyilik seni kurtaracak.. Olmasın demek bana saçma geldi orda dedikodu yapanların millet küçümseyenlernde günahları boyunlarına..

• Sen öldükten sonra ne iyilik yapabilirsin. Tavuklu pilav dağıtılıyor pide dağıtılıyor teyzeler gelip 5 tabak yiyor. Akrabalarımın ben öldükten sonra dua etmesi için yemek yemesi mi gerekiyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Ilkel insanlardan baska nasil davranmalari bekliyordun ki? 😊

0|0
    0|0
    • Aynen öyle bu nedir ya.
      Ama demin naptın telle konusuyodm bir odada kadının teki geldi süpürgeyi bıraktı kapıyı cekti
      Hiç görmemiş gibi bastım çıktım Şu an kendi süpürüyor ben sohbet ediyorum

• Aynen fark da oldukça belli oluyor zaten ^^ Hangi bolum?

• Sınıf öğretmenliği

• kizmada hanzolarmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Derdin bu mu gözünü seveyim ya

0|0
    0|0
    • He ya bu. İnsanların tavırları sinirimi bozuyo

Yükleniyor...