Sizce terzi neden kendi söküğünü dikemez?

Başka insanların milyarlarca lirasını yönetiyorum kontrol ediyorum ama kendi 3 kuruş paramı kontrol edip yönetemiyorum. bunun nedeni nedir sizce?

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• başkasının parasını yönetemezsen işsiz kalırsın çünkü. kendi paranın rahatlığı var. kimseye hesap vermezsin yanlış kullandığın zaman.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Milyarlarca lirasını yönetiyorumdan sonrasını okuyamadım :o :o :o

şu an çok iyi bir plan yaptım.. Kusursuz , plan sonunda Hawaii de ayranlarımızı içiyor oluruz.. Gel biz o milyarlarca liraları kendimize alalım :o :o

1|0
    0|0
    • 3ay

ahsdashdahsdhas :D :D tam okuyamamışsın; "başkalarının milyarlarca lirası"

• 3ay

"Milyarlarca lirası" bu yazının başı önemli değil :o

Sahte kimlikler , sahte pasaportlar , sahte banka hesapları her şey benden : )
      Hatta sen neredeyse elini sürmeyeceksin.. Sana bir flashbellek vereceğim onu bilgisayarına tak gerisini ben halledecem :) Onlar bizim izimizi bulana kadar biz çoktan özel jetimize atlayıp gitmiş oluruz :o :o :o

• hahahaa
    sorun şu ki insan herkese cimri kendisine cömerttir
    işte bu yüzden

0|0
    0|0
  • Bir kimse yeteneğini ve meslek haline getirdiği uzmanlığını kullanarak başkalarına yararlı olur da bu uzmanlığını kendi yararına kullanmaya fırsat bulamaz. İnsanlar başkalarına yaptıkları hizmetleri kendilerine gelince savsaklarlar.

0|0
    0|0
  • onların hesabını yaparken para kazanıyorsun
    kendi hesabını yaparken beleş yapıyorsun ve o yüzden içinden yapmak gelmiyor ve sen bir İşKoliksin!

0|0
    0|0
  • O insanlar kendi parasını yönetemediği için sen yönetiyorsun...

Aslında herkes bir başakasının işini daha iyi yapıyor...

0|0
    0|0
  • Sabit iş odaklı memur kafalı olmaktandır.

0|0
    0|0
  • ya başkasının işi olduğu için itina gösteriyosun hata yapma lüksün çok olmuyo kendi işin olunca saldım çayıra mevlam kayıra takılıyon ondan

0|0
    0|0
  • Felcin teki olduğu için.

0|0
    0|0
  • Hayat şartlari vazifelerin öneminde insanin bazen kendini düşünmesine fırsatı olmuyor.

0|0
    0|0
  • kimine göre mum dibine ışık vermez, kimine göre armut dibine düşer, demem o ki, atasözlerine göre diilde kendimize göre yaşamalıyız. demekki senin tarzın bu. paraya değer vermeyen insanlar paralarını yönetemez. bence böyle iyisin

0|0
    0|0
  • Senin de o kadar paran olsa yönetirsin belki ama olmadığı için yönetemiyorsun. Kapitalizm bebeğim

0|0
    0|0
  • 7 devrana dert olurmuşta bir devran da boğulurmuş ğöğ cevap veriyorum harbiden nedir ya :D

0|0
    0|0
  • Kendi dökünü zikemez. kendi zikini dökemez

0|0
    0|0
  • diker de işine gelmiyor :D

0|0
    0|0
  • Cunku kiymetlidir.

0|0
    0|0
  • işine gelmez

0|0
    0|0
  • Kim demişse insanları kandırmış o mecazi anlamdır canım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...