Siz hakkında hiç bir şey bilmediğiniz insana çirkin atıflarda bulunurmusunuz?

Benim başıma çok geldi özellikle bu sitede. Fikirlerimiz uyuşmadı diye or*spu, kaşar diyen çok oldu. Ben bir insanı tanımadan yargıya varamam. Sizin başınıza böyle şeyler geldi mi? Siz yaptınız mı böyle bir şey?

0|1
14|28

En İyi Erkek Görüşü

• zaten bu ülke de en iyi yapılan şey birine çamur atmak... özellikle üniversite de bende yaşadım bu durumu ya or. spusundur ya pez. venk... ortası yok... :D
    milletçe severiz herkesi gözetlemeyi başkalarının hayatına burnunu sokmayı kendi kendimize üretip çamur atmayı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• insanları tanıdıkça yorumlarım ve genelde yanılmam.. tabiki şüphe ile yaklaştıklarım olmuştur ama bu tamamen kendimi korumaya yönelik bir tutumdur başkasına saldırmak ya da yermek için değil..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• pek umurumda degil herkesin ne dedigi bunu diyen ya çekemiyordur ya da . seni kıskanıyordur

1|0
    0|0
  • Kimseye çirkin atıflarda bulunmam, ahlaksız olsa bile

2|0
    0|0
  • Kusur görenindir..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Hakkında hiçbir şey bilmiyosam bulunmam. Hakkında hiçbir şey bilmiyosam o insanın varlığından haberdar değilimdir.

1|0
    0|0
  • Neden bulunayım

1|0
    0|0
  • Hakaret etmem asla ama kurduğu cümlelerden her şey anlaşılıyor zaten

1|0
    0|0
    • 3ay

Her şeyi anlayamazsin

• 3ay

Tamam ama düşünmekte iyi veya kötü önyargıya girer.

• 3ay

Bak canım kardeşim ön yargının ne olduğunu bilmiyorsun eminim ki. Biz bu ön yargıyı kırmak adına yaşayan kütüphane etkinliği yapıyoruz. Bu açıdan ön yargı ile yargı arasındaki farkı ayırt edemiyorsun.

Konuştuğun bir insan ile yargıda bulunursan bunun adı yargı olur.

Hiç konuşmadan sırf bir insandan ateist gay veya hristiyan diye uzak durursan ve özellikle ona nefret beslersen bunun adı ön yargı olur.

Lütfen anlamını bilmediğiniz şeyler hakkında rahatça konuşmak yerine sorun danışın öğrenin

• Hakkinda bisey bilmediğim insana bisey soylemek vana yakismaz. Once onu tanimak ve önyargılardan kurtulmak gerekiyor

1|0
    0|0
  • hayir bulunmam bu seylere cok takilma her soylenen seyi dusucek olursan cok isin var sana deger veren sevdiklerinin arkdaslarinin dediklerine baksen he tabi onlarin dediklerini cok takma raht ol hayati yasa hayat senin sonucta istedigin gibi yasiyabilirsin

1|0
    0|0
  • evet cok

1|0
    0|0
  • O ya benziyen bir yapın yok. Kendini bilmen yeterli. Arkadaş seçerken dikkat et

1|0
    0|0
    • 3ay

O ya derken anlamadım?

• 3ay

Biliyorum bu sitedeki erkekler fazla sapık bende gördüm bir de dindarım derler :D :D :D
      Banada hep türbanlı denk geliyor.
      Bir insana genelde zıttı denk gelir :D

• 3ay

😄😄😄

• hayır öyle bir huyum yoktur sadece bir kac kişiye havalı demişimdir geçmişimdir

1|0
    0|0
  • Hayır her insanin fikrine saygı duyarım ama işine gelmeyen şeylere atarlanan insanlar da var tabi

1|1
    0|0
  • benim arkamadan güzel kardeşim bu diye laf çıkartmışlardı :D bir kaşarı tanıdığın halde onun hakkında kaşar demekte uygun bişey değildir bence.

1|0
    0|0
  • bulunmam tabiki bu önyargıdan bile çirkin birşey

1|0
    0|0
  • basit insanların işi bu, hiç işim olmaz bu tarz insnlarla

1|1
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • Çok geliyr ya bilip bilmeden konuşan dolu

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hayır tabi ki

1|0
    0|0
  • Tabi ki demem. o kişinin diyenin kendisi o. pu k*şr olur

1|0
    0|0
  • Tabikide hayir

1|0
    0|0
  • yokkkk

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi tanımadan yargılıyor

1|0
    0|0
  • hayatim illa yapmışızdır :))

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    1|0
  • Soruya bagli

0|0
    0|0
  • Mesaj atsalar öyle olmaz değil mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bilmiyorsam iyi veya kotu konusmam

1|0
    0|0
  • Bulunmam.

1|0
    0|0
  • bir kıza en çok denilen laflar. Sırf fikrimiz farklı diye o kişi hakkında kötü düşünmek yerine onun fikrine de saygı duymamız lazım

1|0
    0|0
  • Yapmadım, ama dışardan düşüncelerimi söylüyorum

1|0
    0|0
  • Dün benimde başıma geldi. Herif durdum yere geldi bacım dedi - milletin altında gördü sanki güzel kardeşim. Bende bacım çocuğu diyip engelledim gerçi

1|0
    0|0
    • 3ay

O değil de ben bacım yaziyorum hacim cikiyor, dun o çocuğa da öyle oldu, rezillik 😑

• Gelmedi

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Önyargılı biri değilim

1|0
    0|0
  • Var öyle insanlar

1|0
    0|0
  • Hayır söylemem çocuk muyum ben yaa

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • O her erkegin huyu senlik bisey yok. Sokakta bile ses vermeyince kufur ediyorlar

1|0
    0|0
  • çok yanlış ve tanık oldum

1|0
    0|0
Yükleniyor...