Bazı erkekler eşlerinin çok açık giyinmesine nasıl izin veriyor?

Ben erkek olsaydım asla izin vermezdim bu düşünce farklılığının nedeni ne olabilir?

0|0
13|44

En İyi Erkek Görüşü

• Sacma sapan yorumlar olmus ama genel olarak bakarsak suanki moda kavramiyla bayanlarin giyinmesi zaten acik. Burada yok karimi deşerim diyenler de bir sevgili yapsa kiz bulusmaya gobegi gogusleri acik tisortle gelse dikili taş gibi gezerler. Neyse asil konu hava atma mevzusu yani yeni pahali herkesin alamicagi bir araba alirsa fakir hani lotodan cikan parayla adam herkese gostermek ister bak ben buna binebiliyorum diye. Bazi erkek dostlarimizda oyle. Rhatsizlik duymaz daha cok hosuna gider siz sadece bakarsiniz ama bu kadin benim diye. Olay bundan itaberet eşini hayvanlar bile kiskaniyor yoksa

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir kiza bir guzel oldugu icin bakarlar bir de acik giyinmisse bakarlar. Guzel oldugu icin bakiyorlarsa kizin yuzune kezzap atilacak hali yok zaten bakislarda igrenc dusunceler olmaz genelde guzel kiz denir geçilir.
    Acik giyinene cogu kişi bakar zaten burada siz anca bakarsiniz o benim diyip gururlanacak bir sey yok cunku her kiz o igrenc bakislari istese uzerine çekebilir.
    Yani mesela kizlar benim esime de art niyetle baksa karisirdim ama genelde erkeklerde oluyor bu durum.
    Biraz karisik mi yazdim bilmiyorum 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Kendi adıma erkek de olsa kadın da olsa karşımdaki insana bir birey olarak yaklaştığım için, erkeği kadına veya kadını erkeğe izin verme makamı olarak görmüyorum. Dilediğini giyebilir. İster açılır, ister kapanır. Zaten hayatın türlü türlü zorluklarıyla uğraşırken bir de kısıtlama vb. türde ben zorluk çıkarmam, zorlukla karşılaşmak istemem.

2|2
    2|2
  • gavatlık parayla değil :)

4|1
    0|1
  • Dekolteye asla izin vermem. Veren gavattır.

4|2
    1|1
  • izin vermemeliler

0|0
    0|0
  • Yani sen kısıtlanmak aşağılanmak ve gerekirse dövülmeyide kabul ediyorsun. Sonra neden kadın cinayetleri buyur daveti kendin yapıyorsun. İzin vermek derken iki taraf topluma mekana göre anlayışlı olmalı biri izin vermem diyerek diğeri ben istediğimi yaparım demenin hiçbir sonucu yoktur. Kadın kendini meta olarak göstertmediği sürece ne kadar açık giyenebilir ki? sizin büyük ihtimal açıktan anlayışınız magazin programlarındaki metalaşmış vücüdu ile para kazanan kadınlardır.

1|0
    1|0
    • 3ay

Tebrikler. Bir erkek olarak düşünceleriniz çok hoş. Eşim de sisin gibi düşünüyor.

• 3ay

@Creamberry Rica ederim. Bir olaya ciddi anlamda erkek olarak değilde insan odaklı düşünmeye çalışıyorum. Umarım bu ülkemizde yaygınlaşır. Eşinizide tebrik ederim böyle düşünen insanlar azınlıktadır.

• İnsan kıskançlık duygularını yitiriyor.
    Domuzların karakterine bürünüyorlar

4|1
    0|0
  • vala sorun yok onlar açık saçık giyinmesine izin verirlerse bizde bakarız.. belki adam fark ederde izin vermez.. o adamların elini ayağını bağlayacan alacan karısını neyse boşver anlatmayayım :)

3|1
    7|1
    • 3ay

Onlar adam değilde sen adamsın dimi.. Dötune eşekler yürüsün senin. Şe. rep. sz

• 3ay

@duzenliduzensiz ne oldu zorunamı gitti :) ağzını topla senin dötünü eşeğe bırakmam kendim hallederim :)

• bende anlamıyorum bunu..
    insan kıskanır ya..

1|0
    0|0
  • Yetiştirildiğin ortam ve kültürle alakalı. Çevrendekiler kadınlara seks objesi olarak baktığından sana da öyle geliyor. Eşlerinin açık giyinmesine karışmayan erkekler zaren öyle bşr ortamda yaşamıyor

1|0
    0|0
  • Şahsi fikrim cok sevmekten kardeşim.. Kızlar bu konuda keci inadına bindirirler erkek inatlaşsa sert konuşsa nafile.. Anca kızın cok sevmesi lazım :)

0|0
    0|0
  • Yaşayış tarzı. Bana ters. deşerim öyle açık giyinirse

2|0
    2|0
  • evet nasıl izin veriyor

0|0
    0|0
  • Boynuz seviyirlardir

1|0
    0|0
  • Geniş geniş takılıyorlar 😄

1|0
    0|0
  • çevre ve aile terbiyesiyle ilgili

1|0
    0|0
  • Gevseklik

0|0
    0|0
  • Vurduran erkek tipi

1|0
    2|0
  • medeniyet adı altında ''genişlik'' yapıyolar

1|0
    0|0
  • Sen onlara erkek diyerek bana/bize hakaret ediyorsun lütfen kardeşim

2|0
    1|0
  • Bemce de mezheple alakalı heralde

1|0
    0|0
  • onlar geniş

1|0
    0|0
  • Genis p*zevenkler

1|0
    1|0
  • Salak lar genisler yani

1|0
    0|0
  • nasıl gördüyse öyle yaşııyor ya da güzel kardeşim falandır

1|0
    0|0
  • Büyüdüğün Ortam Gördüğün Baskı Çevrene Olan Guvensizliğin...

1|0
    0|0
  • Genişlik :D

1|0
    0|0
  • Müslüman ım izin vermem asla batiya ozenmiyorum modern olmiyim

2|0
    5|1
  • Mezhep genişliği yda sevmemesi

1|0
    0|0
  • Kendi tercihleri bisey diyemem

0|0
    0|0
  • izin vermiyordur; o kadını umursamıyordur

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 12

• bu düşünce farklılıgının sebebi bilinçsizlik, haklarını savunamama, okuma oranının azlıgı, medeniyetsizliktir, soruyu soran bir de kadın, bir hemcinsim, erkekten kendini daha alçak ve daha az hakka sahip görüp kendini ezdirmek için can atan birisi hem de çok üzüldüm, erkekler istedikleri gibi giyinirken hatta giyinmezken, kadınlar neden özgürce giyinemiyormuş? herneyse ben bir kadın olarak giyimime karışacak erkeği hayatıma sokmazdım.

1|0
    3|1
    • 3ay

erkekler mi istedikleri gibi giyiniyor hatta giyinmiyor.. kadınlarla erkekleri karıştırıyor olmayasın?
      iffetli olmakla bilinçsiz cahil olmak arasında nasıl bir bağ kurabildin.. insan olan mahremini gizler.. ortalığa arz etmez

• 3ay

@kıvılcım5 sen insan değil misin? ne bu profil fotoğrafı falan

• Ne izni ya?

1|0
    0|0
  • Eşime güveniyorum mantığı

0|0
    0|0
  • Çağdaşlar çünkü

0|0
    0|0
  • Benim eşim de izin veriyor. Sen köle ruhlu ve ezik doğmuşsan biz ne yapalım?

1|0
    0|0
  • Sizin kafalar 16 yy

0|0
    0|0
  • Eşleri izin isteyecek kadar moron değildir belki ha?

0|0
    0|0
  • Modernlik olabilir kimi insan caga gore yasamak ister

0|0
    0|0
  • O erkekler çok tatlı

1|0
    4|5
  • Yetişme tarzıyla alakalı biraz rahat bir ailesi varsa annesi falan zaten açık giyiniyorsa çocuk bunu normal karşılar

1|0
    0|0
  • O erkeklerin siyasi görüsü belli

2|2
    3|1
  • Ya onuda bırak benımki kapan diye tutturdu :(

2|3
    1|0
Yükleniyor...