Tam artık ne yaparsam yapayım hiç bir şey değişmeyecek deyip umudunuzu yitirmeye başladığınız anda birşeyler değiştimi?

Ben şu an bu durumdayım bir yandan Alllahtan ümit kesilmez diyorum ama bir yandanda içimde çok ufak bir umut parçası taşıyorum artık çabalamaktan ve hiç birşeyin değişmediğini görmekten yoruldum 26 yaşındayım ama artık yaşamaya karşı hevesim kalmadı merak ettiğim tam artık hiç bir şey değişmeyecek deyip tüm hevesinizin yok olduğu anda hayatınızda birşeyler değiştimi yeniden hevesiniz geldimi

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• yaşanılan ayriliklar böyle düşündürüyor.. belki Şu an senle ayni düşünce ye sahibim.. ama. birşeyleri degistirmeyi. hayatımızdaki insanlari degistererk basabilirsin.. istedigin birşey icin cabalamak gerekio

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu egitim bilimlerinde degisken aralikli pekistirme gibi bir sey organizma pekistirecin ne zaman gelecegini bilmedigi icin beklenti halindedir tam pekistrec gelmeyecegini dusundugu an hop pekistirec gelir Tanrinin da yontemi sanirim bu tam her seyden vazgectigin an hic ummadigin anda bir sey olur eger boyle olmasaydi sanirim intihar vakalri daha fazla olurdu yani isin dogrusu degismez degisir gibi oluyor bir soz vardi iyi seyler bu kadar bekletmez birden bire olur diye benim hayatim pek degismedi acikcasi sadece degisir gibi oldu yahut vazgecmeme sebep olan seyler kilik degistirdi diyelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet ben umidimi kesmisdim yasamdan sonra bir hayvan dost edindim ve kopegim hayatimda okadar cok sey degisdirdiki artik hep dimdik ayakdayim :)

0|0
    0|0
  • Değişmesini istediğin şey ne peki?

0|0
    0|0
    • 3ay

okadar çok şey varki sağlıkla alakalı bazı problemlerim var çok uğraştım sonuç alamadım bu yaşıma kadar bir tane kafa dengi arkadaş bulamadım bu yüzden arkadaşım yok artık aşık olayım evleneyim istedim durdum durdum hiç olmaması gereken birisine aşık oldum başıma birde bu bela oldu iş arıyorum ama kendime uygun iş bulamıyorum biraz çevre edineyim diyorum ne yapsam olmuyo senelerdir çırpınıyorum didiniyorum hiç birşeyi değiştiremiyorum

• 3ay

herzamanki gibi yaşamayan anlamaz sözünün nekadar doğru olduğunu bir kez daha anlamış oluyorum hayatta bir çok şey söylenilenin aksine senin elinde değildir neyse kimsenin görüşünü değiştiremem yorumun için teşekkür ederim

• 3ay

Yok artık nasıl değil ya? Sevdiğin adamı sen değil bakkal Rüstem Efendi mi seçiyor ve daha nicesini

• ilk intihar deneyimim 4 yaşında terastan atlayarak başladı şimdi 30 yaşındayım bir türlü beceremiyom

0|0
    0|0
  • malesef yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
  • değişen durumları kollamadık sadece avunduk !!!

0|0
    0|0
  • Degisiyor. Zamanla bu duruma alisiyorsun beklemeyip yasamaya devam ediyosun. Umudu filan bosver kafana gore yasa.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sabredersen ki biraz zor oluyo ama sonunda on numara vurdumduymaz bir insan oluyosun sahane oluyo ☺️

• Evet aynen yaşamaya karşı hevesim kalmadı. Aynen bunu dedim artık hiç bir şey değişmeyecek diye üstelik üzerinden yıllar geçti ve dediğim gibi hiç bir şey de değişmedi ve değişmeyecek. Kaybeden insanlar her zaman kaybeder

0|0
    0|0
  • Yok degismiyor ya. Boyleymis demek deyip devam edince problem kalmiyor ama. Bekarsan olur ama oyle seyler. Evlenince gecer merak etme.

0|0
    0|0
  • 2 yil sonraki halim xd

0|0
    0|0
  • Sinavdan geciyorsun

0|0
    0|0
  • Yok ya. Umut yok. Hiç yok. Ama umutsuz da yaşamayaz derler. Ben yaşıyorum ama. Karmaşa yoğun.

0|0
    0|0
  • Hiç bir zaman belkide hevesim kırılmadığı için sanırım birşeyler değişmiyor

0|0
    0|0
  • hiç birşey değişmiyor daha da kötüye gidiyor

0|0
    0|0
  • Evet değişti ayni yastayiz

0|0
    0|0
    • 3ay

ne değişti mesela

• 3ay

Şahsi bir durum ama şunu aktarayım 2 ay içerisinde hem sıkıntı hem güzellikler oldu

• o filmlerde oluyor

0|0
    0|0
  • Değişir en umutsuz anda açılır kapılar kul aikismayinca Hızır yetismezmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir seyden umudumu kesmistim ama son bir gun kala her sey oldu. Ama cok dua etmistim cok sukur oldu

0|0
    0|0
  • Allah'tan ümit kesilmez ne güzel bir söz 😌 Ona yalvarıp yakardıktan sonra beklemenin tadı paha biçilmez... Namaz kılmıyorsanız belki de hayatınızın tadı tuzu bundan eksiktir 😊

0|0
    0|0
  • Herşey daha kötü oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...