30 ağustos zafer bayramımızın kutlanmaması kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bayramımız kutlu olsun
saygı duyan ve duymayanlara selam olsun
teşekkürler

2|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

• Ya şimdi konuşursam ağır konuşurum ama söylemeden geçemeyeceğim. O kadar insan öldüğünde işine geldiğinde demokrasi bayramı ilan eden hükümet işine böyle önemli bir günde 30 Ağustos'u kutlatmazlar. Ben yine de Anıtkabir'e gidip atamı ziyaret edeceğim

4|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizler padişanın kulu değil, Cumhuriyetin çocukları Mustafa Kemalin askerleriyiz çok şükür.

2|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Hepimizin Zafer bayrami kutlu olsun. #NeMutluTurkumDiyene
    Maalesef iyice milli bayramalrimizi kaybediyoruz. Bastakilerin amaci Turkiye cumhuriyetini osmanliya falan dondurmek. Isleri gucleri din. Laik ulke olucaz bide. Isine geldikleri gibi davranıyorlar. Kopru kutlamasi yapıyorlar ama Atam'in ilan ettigi bu topraklar için onem tasiyan bayramımiz kutlanmiyor. Daha ne kadar kor olabilirsiniz ya size soruyorum ak itler...

2|1
    0|1
  • önce andimizi kaldırdılar. sonra zafer bayramini. Ataturku unutturamayi basaramiycaksin tayyp

4|1
    0|1
  • Zaten Atatürk'ü sevmeyenlerin Türk olduğuna inanmıyorum. Onu sevmemek demokrasiyi, ilimi, bilimi ve özgürlüğü sevmemektir. Atatürk sevgisi maya gibidir sütü bozuklar da tutmaz diyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene...

3|1
    0|0
  • Onlar sadece konuşuyor bak yarın taksim kadiköy rengarenk :D

1|1
    0|1
  • Neden kutlansın. Demokrasi ülkesindeyiz ve kutlamama hakkına sahibiz!

0|1
    2|4
  • Saygı duymayanlara neden selam olsun diyorsun? Onların selamı hakettiğini düşünmüyorum şahsen

2|2
    0|0
  • Milli değerlerimiz yok edilmeye çalışılıyor ne yazıkki!
    Herkesin Zafer Bayramı Kutlu Olsun!

2|1
    0|0
  • Bizim 2 tane bayramimiz var. Ramazan ve Kurban.

0|2
    7|4
  • Aşağıdaki canım yorum yapıp kaçmış çocuk gibi bende burdan yazıyorum Katze4 denen dangalak arkadaşımıza. Benim beynimle ilgileneceğine kendi olmayan beynini sorgulamaya başlayabilirsin 😕

0|0
    0|0
  • Bu zaferi bilen ve saygı duyan herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Hesabın açılmış asdf

0|0
    0|0
  • Tabiiki de kutlanmali

0|0
    0|0
  • ülke günden güne kötüleşiyor.

1|0
    0|0
  • kutlanmalı

0|0
    0|0
  • Hayırlısı neyse o olsun

0|0
    2|0
  • sinir oldum artık.. kendileri köprü açılışına gitmişti havalimanındaki saldırıdan sonra. ama zafer bayramımızı kutlatmıyorlar

0|0
    0|0
  • Tercih

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Ata'mızı kolay kolay unutturamazlar. Bunu başaramayacaklar. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

3|2
    0|1
  • İstedikleri kadar kaldırsınlar biz unutmayacağız

1|1
    0|1
  • Köprü açılsa kutlanırdı

0|2
    0|0
  • Hepimizin kutlu olsun.

1|1
    0|1
  • Atamızın bize miraslarını yok etmeye çalışıyorlar.

2|1
    0|1
  • Ruhud şad olsun atam..

1|1
    0|1
  • 15 temmuza kutlama miting var bayrama yok

1|1
    0|0
  • reklam, şov vs. .. .

0|0
    0|0
  • ALLAH İSLAH ETSİN

0|0
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...