''Erkekler köpek gibidir'' diyen Valerie Solanas'a katılıyor musunuz?

''Erkekler köpek gibidir. Eti gösterirsen ağzında salyalarla koşarak gelir onu istediğin gibi kontrol edebilirsin'' - Valerie Solanas

Güncellemeler:
3ay Not; Ben kimseye düşman değilim. Sadece paylaştım ;)

1|0
17|46

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyorum çoğusu öyle

2|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Ancak bu kadar net anlatılabilirdi.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 45

• gene aynı çuvala basılmışız

bende diyorum ki ; evet öyleyiz ama sizde köpek gibi bize muhtaçsınız

biz olmasak siz kocaman bir hiç siniz . sadece çukurunuz var , bir , z olmazsak o çukurla misket oynarsınız artık :D

hasibece.com/.../20070714014.jpg

0|1
    3|0
  • Ben kendimi dusunmeyip kopekleri dusundum bu cumlede... cok sadik cok vefakar ve sahibini emanetini koruyan gerektigignde kurtlardan koskoca surusunu koruyan. Hatta cogu zaman insanlarin hayatini kurtaran kopeklerin neden insanlarin asagilik komplekslerinin dile vurmasi sonucu. Kelimelere yansidiklarini anlamis degilim..

Dunyada o kadar cansiz benzetilebilecek materyal varken... neden yasayan bir canli?
    Dediğinde kismen haklida olsa... kadinlari yuceltmek icin bir baska canli olan köpeği asagilamasi bu sozu soyleyenin... cokta kulturlu ve iradeli biri oldugunu bize soylemez...

Ben bir sozu soyleyene bakarim birde soyletene iyigeceler

1|1
    0|0
  • Boyle diyen biri kaç kere doggy pozisyonuna girmiştir merak ediyorum

0|4
    0|0
  • Doğru demiş valla. Erkekler pis mahluk. nasil desem. Kizlaein peşinden it gibi koşarlar salyali salyali yuzsuzler. Omurgasizlar

0|0
    0|0
  • Sözü söyleyen bayan demek ki ETİNİ çok ama çok fazla salyalı KÖPEĞE tattırmış ki bu tarz düşünce hakkını kendinde bulmuş derim
    Yorumlarda bulunan ve bu görüşe katılan pembeciklere hatırlatmak lazımdır ki kendileri de bir SALYALI KÖPEĞİN annelerini hamile bırakmaları sonucu dünyaya geldiler.
    Bu hatunun görüşünden sonra bir de bizim ülkemizdeki sözü sen yorumlar mısın veya katılır mısın;
    Dişi KÖPEK kuyruk sallamazsa erkek KÖPEK yaklaşmaz...
    Not: Ben kimseye düşman değilim sadece yorumcuyum..

0|0
    0|0
    • 3ay

Tecavüze uğrayan milyonlarca kadında mı kuyruk salladı da erkek saldırdı?

• 3ay

Ne yani?
      Tecavüze mi uğradın yoksa bu sözü dile getiren bayan gibi etinle salyalı köpek kontrolörü mü olmak istiyorsun?

• 3ay

Öyle bir cümle kurdun ki duyan zanneder tecavüz uğrayan tüm kadınlar kuyruk sallamış

• Kadınlar da köpek gibidir. parayı gösterirsen etini açar ve onu istediğin gibi becerebilirsin --avukat

0|1
    3|0
  • Sözü kadın söylemiş pek dikkate almamak lazım :D

0|1
    2|0
  • O eti gösterenlere de biz bir tabir kullanıyoruz.

0|1
    2|0
  • kadını google da arattım ve niye bu kadar feminist olduğunu anladım. Öyle bir surat var ki hiçbir köpek onu kadın olarak görüp yakınlaşmamış. O da aklınca intikam alıyor erkeklerden

0|0
    2|0
    • 3ay

Çirkin bile olsa cümleleri daha önemli

• 3ay

Erkek düsmanlarina da, kadin düsmanlarina da DÜŞMANIM ben. Cünkü her cümlelerinde önyargi var

• yoğurdun kaymağı gibi yüzeysel bir görüş olmuş.

0|1
    2|0
  • Sayılır. Pitbulla e gösterirsen salyaları akarak koşar. Goldena sevgi veriraen önür boyu yanından ayrılmaz. Önemli olan köpeğin türü.

1|0
    0|0
  • Erkekleri rezil bir durumda gösteren bir kadına saygı göstermem.
    Kadınlarıda rezil bir durumda gösteren kim olursa saygı göstermem. Katılmıyorum?

0|0
    0|0
  • Belli ki sözü söyleyeni daha önce köpekler silkmiş insan denk gelmemiş ona

0|1
    2|0
  • Yanlış. Ben doğrusunu söyliyim sana " erkek kedi gibidir. İlgi gösterirsen yemek verirsen dibinden ayrılmaz. İlgi göstermediğin zaman kacıp gider "

0|0
    0|0
  • Belli bir yüzde icin bu dogrudur fakat erkek degil kadinlarinda daha fazla bir yüzdesi parayi gördülermi yapmayacaklari hiçbir şey yok birde zaten birçok bayanin paraya olan zaafi defalarca tescillenmistir simdi istersem kanitlarim size ;-)

0|0
    2|0
  • Kadınlar da dinozor oluyor bu bağlamda o zaman. Aç olsun olmasın yerler. Misal T-REX.. :D :D

0|2
    0|0
  • Terbiyesiz kadın. :D

0|0
    2|0
  • Kadinlar day para itidir

0|0
    0|0
  • Gottt serefisz

0|0
    0|0
  • Dünyayı yönetenin erkekler olduğunu düşünürsen :) öyle bişey yok

0|1
    0|0
  • Kaale alınacak bir insan değildi...

0|0
    0|0
  • Hangi dünyada yaşıyo bilmiyorum. Benim yaşadığım dünyada böyle bir şey yok.

0|0
    0|0
  • kım bu solanas?

0|0
    0|0
    • 3ay

Google nedir

• 3ay

Iki dakka yazar oldugunu yazsan öleceksin sanki. Illa bir artistlik.

• 3ay

@Rose__ Sana damla diyen mi oldu? işine bak

• He ya köpeğiz.

1|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • emmi de haklı

0|0
    0|0
  • He hee

0|1
    0|0
  • arkadaşın yaşadığı toplum garipmiş :D

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum. Ayrıca burada da kadınların et olduğundan bahsetmiş. Ona da katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • kadın haklı. dağılın. d

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 16

• Bkunu cıkaran bir söz. Cüzdan seven hem cinslerim için var mı bir kelamı? Genellemelerden kusacagız

0|2
    0|0
    • 3ay

Soran engellemek acizliktendir. Bos konusuyosun. Iki laf isitmekten kaciyosun.

• Bazı erkekler için geçerli

0|1
    0|0
  • Kadınlara yapılan bu benzetme çok iğrenç ve adice, ama erkeklere yapılan kesinlikle sonuna kadar tartışmasız doğru, belki zerre kadar az sayıda insan ve adam olanlar vardır, onlar dahil değil. ☺✋✋

0|0
    0|0
    • 3ay

Kadınlara yapılan hangi benzetme? Cümle tamamen erkeklere yönelik söylendi

• Kesinlikle. öyle

0|0
    1|1
  • Çok iğrenç bir benzetme :P

0|1
    0|0
  • Kedi gibi nankordurler.

0|0
    0|0
  • Hepsi için değil bazıları aynen böyle ama

0|1
    0|0
  • Evet

0|0
    1|1
  • Katılıyorum

0|0
    1|0
  • Hepsi için geçerli değil, ama bazı pislikler var tabi

0|0
    1|0
  • Tam yerinde.

0|0
    1|1
  • Doğru söylemiş ama köpek değilde ona it diyelim daha uygun akdall

0|0
    1|1
  • Hayir.

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • ahaha evet bir kere ona havla demişti havlamıştı ama biz yalnızken. Demek anır desem anıracaktı

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklı ama genelleme yapmayalım

0|0
    1|0
Yükleniyor...