Sosyal medyadan nasıl uzaklaşabilirim?

İnternet telefon vs çol fazla zamanımı yiyor tamamen bağımı koparmak istiyorum hesaplarımı kapatıp telefonu bir kenara koyuyorum ama sonra 2 gün dayanıp 3. gün elime alıyorum nasıl uzaklaşabilirim yardım lütfen

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• git önce bir 3310 al sonra ttneti kapattır ttnet deeğilse bile analdın sen

0|0
    0|0
    • 3ay

Anladım teşekkür ederim:) bu akıllı telefonlar bitirdi bizi

• 3ay

Kardeş çık bu siteden. Gerçek hayat dışarda. Boiver hayatımız akıp gidiyo biz telefonlardayken. Bende bölüm değişmek için ygs ye girmek istiyorum. Allah yardımcımız olsun

• 3ay

Allah razi olsun zatrn hayat vurmus birde kendimizden biz kacarak kendi kendimize darbe atiyoruz buna gerek yok galiba bir bakariz cok gec olmus olur yasiyorsak herzaman zamanimiz olucak bu tip sitelere telrfonlara ama hayata yasasanda izin vermez belli bir zaman sonra

En İyi Kız Görüşü

• Ben de denemistim o hayatı olmuyo modern çağın nalet bagimliliklari iste 😑

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ayarında kulanarak ne tut telefonu aşağı at ne de sureklı bagmlı gıbı davran..

0|0
    0|0
  • şimdi yavaşça elindeki telefonu yere bırak

0|0
    0|0
    • 3ay

Haha fırlatıp atsam?

• 3ay

Çok fazla vakit harcıyorum, hoşlandığım kişiyi inceliyorum. Bide fotoğraflarımı beğenmesi sürekli beni rahatsız ediyor

• 3ay

uğraşıcak başka şeyler bul kitap oku bos zamanlarında kafan dağılır hemde zamanla kaptırırsın kendini ya da ne biliyim kitap hosuna gitmezse aç bir dolabına bakın elbiseleri kaldır indir oda olmazsa rimel sür o laneti sürerken çok komik şekillere giriyosunuz valla :D

• İnternet paketini bitir hemen :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...