Cok begendiginiz bir filmi ve kisaca konusunu yazarmisiniz?

cok begendiginiz bir filmi ve kisaca konusunu yazarmisiniz?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Zincirsiz, kovboyların fink attığı zamanlarda siyahı kardeşlerime yapılan ırkçılığı komik bir şekilde anlatıyor veee leonardo dicaprio da oynuyor. Gözlerini kırpmadan izleycen, ha şimdi aklıma geldi müzikleri çok güzel bu arada alt yazılı olarak izle.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senden Önce Ben. Engelli olan Will Traynor'a bakicilik yapmaya baslayan Louisa ve onun Will'le yasadiklarini anlatiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Prestige - En iyi sihirbaz olmak için, nelerin göze alınabildiğini anlatır. Beyin yoran ve biraz da fantastik bir filmdir. IMDB 8.5

Memento - Her uyuduğunda hafızasını kaybeden bir adamın karısının katilini bulmaya çalışmasını izlersin bu filmde.. Kafanı çok karıştırır ama dikkatlice izlersen çok zevk alacağının garantisini verebilirim :) IMDB 8.5

Leon - Kiralık katil olan bir adamın, ailesi öldürülen 12 yaşındaki bir kıza sahip çıkması üzerine olan bir film. Heyecanla izlersiniz ve Gary Oldman'ın oyunculuğunun çok üst seviyede olduğu bir film. Sırf o oyunculuk için bile izlenebilir :) IMDB 8.6

Sen Aydınlatırsın Geceyi - Bir Türk filmi. Ağır dramdır ama Mahsun Kırmızıgül dramı gibi değildir. Bir dram filmi düşün içinde süper güçleri olan insanların bulunduğu bir anadolu köyünde geçiyor. Oyunculuklar ise bir Türk filmine göre gerçekten çok başarılıdır. Çok hayranı yoktur filmin şu an ama bundan yıllar sonra bile bu filmi izleyenlerin hayranlık duyacağına inanıyorum. IMDB 8.1

Herhangi birini beğenirsen, önerilerimin devamını getiririm. Daha fazla yazmaya üşendim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ilk ucunu izledim zaten basyapit gibi birseyler 😄

• 3ay

Aynen öyle ama izlemeyenler olduğu için yine de yazma ihtiyacı hissettim :D
      Predestination desem? Onu izledin mi? :D

• Yıldızlararası
    Bir babanın dünyayı kurtarmak uğruna çok sevdiği kızından ayrılması. Ve gelecekte kızından yardım istemesi. Bilim kurgu filminde ağlamak farklı bir duygu.

1|0
    0|0
  • a moment to remember : konusu serseri bir tiple stajer bir kızın birbirlerine aşık olmaları sonucu gelişen hastalık alzamier ahstalığını en güzel özetliyeen aşk filmi

önce herşeyi sonra kendini unutmak çok acı ya

1|0
    0|0
  • elveda lenın
    Doğu Almanya yıkılmadan önce kalp krizi geçiren ve 8 ay komada kalan anne, dışarda olup bitenlerden habersizdir. Doktor en ufak bir şokta annenin ölebileceğini söyler. Bunun üzerine oğlu ona yapay bir dünya oluşturur. Hatta bunun için arkadaşıyla birlikte çektiği haber bültenlerini annesine izletir, annesinin istediği Doğu Alman üretimi turşuları bulur buluşturur.
    Doğu Almanya'nın yıkılması ile sosyalizme inanan insanların hayallernin yıkılışına dikkat çeken film, dünyadaki politik sistemleri de eleştirmektedir

0|0
    0|0
  • mars ama 2.5 saatlik filmin konusunu 2 cumle yazarsam filme ayip

1|0
    0|0
  • MR. NOBODY. = anlatılmaz izlenir yaşanır kelime ifade etmez...

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Blue is the warmest color hayatimda izledigim ilk ve tek ask filmi muhtesem otesi basyapit f*ck the imdb ama merak edersen 8.1 😂

0|0
    0|0
  • Ask tesadufleri sever. Konusuna internetten bak usendim. yazmaya.

0|0
    0|0
  • Yırtık arkadaşım. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Incendies.
    1 + 1 = 1 diye özetleyeyim.

1|0
    0|0
  • Oceans eleven kesinlikle izle soygun filmi ve ben filmi başından sonuna kadar heyecanla izledim
    Ayrıca George clooney Matt damon ve Brad pitt oynuyo :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben biraz sıkılmıştım onda böyle bankacilik, kumar , soygun gibi filmleri cok izledigimden ama guzeldi😊

• 3ay

Kesinlikle sırf onlar için bile izlenir :D Matt damon zaten hayallerimdeki erkek :(

• 3ay

Benimde adam cok karizmatik ya 😄

• Grinin Elli Tonu tek beğendiğim film

0|0
    1|0
  • Aşk ve Gurur çok oldu izleyeli hatırlamıyorum ama çok güzeldi 😊

1|0
    0|0
  • Kelebeğin rüyası aşk ve şiir 😊

0|0
    0|0
  • uzun hikaye canim çok güzel ne olursa olsun doğru bildiğinden şaşma korkma diyor

0|0
    0|0
  • Mucize

0|0
    0|0
Yükleniyor...