Ya şu sitede cidddi bir konu konuşabileceğimiz bir allahın kulu yok mu?

Ya şu sitede cidddi bir konu konuşabileceğimiz bir allahın kulu yok mu? Sıkıntılıyım, olgun birileri ile konuşmam lazım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntını soru olarak sor da konuşalım :-/

0|0
    0|0
    • 3ay

c. tesi gecesi her zaman ki ezik ve yanlız prsikolojimi bir nebze unutmak için yine kafayı çektim 8 bira içtim o kafa ile trafiğe çıktım yarım saatte peş peşe 3 kaza yaptım kaçtım air bag patladı arabayı pert ettim neyse geldim bir şekilde eve. Bunun gibi zarar ziyan şeyler işte. Her yeni yaşıma girdiğimde kendi kendime diyorum ki ulan artık saçma sapan işler yapmıycam zarar ziyan yok daha mantıklı işler yapıcam , liseli gibi karı kız muhabbeti yapmıycam , ne bileyim böyle kuantum fizği tartışılan ortamlarda bulunacam , yaşıma uygun olgunlukta haraket edecem diyorum kendimi motive ediyorum bir süre öyle gidiyor, ondan sonra vites boşalmış kamyon gibi tepe taklak gidiyorum. KOnstrolsüzce tehlikeli şeyler yapıyorum. Bundan da vazgeçemiyorum

• 3ay

17 de üni kazandım 22 mezun oldum ondan sonra ki sene önlisans başka bir bölüm okudum 2 yıl ondansonraki sene de tezsiz yüksek lisans yaptım 1,5 yıl. Nasıl sosyalleşmem gerektiğini bilmiyorum. Çok agresifim gider birini vura vura öldürürüm. bir de çok duygusuz bir insanım önümde adam ölse yürür giderim hiç bir şey ilgimi çekmiyor

• 3ay

Ya hakaret amaçlı demiyorum beni yanlış anlama ama bu söylediklerin ağır psikolojik sorun anlamına geliyor. İlk işin psikolojik yardım almak olsun.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• var. dene istersen

0|0
    0|0
    • 3ay

c. tesi gecesi her zaman ki ezik ve yanlız prsikolojimi bir nebze unutmak için yine kafayı çektim 8 bira içtim o kafa ile trafiğe çıktım yarım saatte peş peşe 3 kaza yaptım kaçtım air bag patladı arabayı pert ettim neyse geldim bir şekilde eve. Bunun gibi zarar ziyan şeyler işte. Her yeni yaşıma girdiğimde kendi kendime diyorum ki ulan artık saçma sapan işler yapmıycam zarar ziyan yok daha mantıklı işler yapıcam , liseli gibi karı kız muhabbeti yapmıycam , ne bileyim böyle kuantum fizği tartışılan ortamlarda bulunacam , yaşıma uygun olgunlukta haraket edecem diyorum kendimi motive ediyorum bir süre öyle gidiyor, ondan sonra vites boşalmış kamyon gibi tepe taklak gidiyorum. KOnstrolsüzce tehlikeli şeyler yapıyorum. Bundan da vazgeçemiyorum

• 3ay

bilemiyorum başkan

• 3ay

egonu mu yelliyon

• Ne sıkıntın var?

0|0
    0|0
  • buyur kardeşim

0|0
    0|0
    • 3ay

Yükleniyor...