Bir insanla okuduğu bölüme göre arkadaşlık yapar mısınız?

Böyle yapan çok insan var bence mesela birisiyle yeni tanıştım normal bir şekilde konuşurken konu bölüme gelip tıp okuduğumu söyleyince bir yakın davranmalar ay çok iyi seni çok sevdim demeler ya da bir erkekle tanıştığımda çok yakın davranması farklı bölümlerdeki insanların sırf bu yüzden arkadaşlık yapmak istediğini düşünmeye başladım :(

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• o biraz yalakalığa girmiş ama düşünsene sen diş hekimliği okuyan birisiyle mi daha iyi iletişim kurardın yoksa 2 yıllık elektrik okuyanla mı? birazda statü farkı bence ortak alanlar çok olurne demişler davul bile dengi dengine

0|0
    0|0
    • 3ay

Önceden çok takmazdım ama üniversiteye gittiğimden beri statü farkı daha önemli oldu herkes öyle davranıyor nerdeyse ve artık bende öyle davranıyorum haklısın

• 3ay

çok teşekkür ederim

• 2ay

heeyy teşekkür ederim 😎😎

Erkekler Ne Diyor 5

• Hangi tıp

0|0
    0|0
  • sende bölümünü söyleme. Ben takmam öyle seylere

0|0
    0|0
    • 3ay

yok söylemicem de diyemem :D

• doktordur maaaşı iyidir kafasında. zengin kız buldum havasına girmiş adam :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Öyle ama sırf para yüzünden böyle yapılması da sanki kullanılmışım gibi :D

• 3ay

Ya zaten bende olursa doktor isterim daha kolay :D takmıyorum hiç

• 3ay

dimi doktor bul rahat et :)

• İnsanları neden sınıflandırıyorlar. Herkes Dünya'ya çıplak geldi abi bu neyin sınıflandırması?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sınıf farkı işte profesörlerde bizi sınıflandırıyo yemediğim azar hakaret kalmadı bu sene :D

• 3ay

Ay ay sende bir delilik sezdim ben :D

• 3ay

ahahah olabilir

• Genelde tıp ggörünce bu bana bakmaz diyip kaçarlar ama niyeyse sana öyle denk gelmiş

0|0
    0|0
    • 3ay

ahaha oda varr baya ama direk yakın olmaya çalışıyolar

• 3ay

interesting

Kızlar Ne Diyor 2

• Sirf doktor bir arkadasim var demek için bunlar😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Yani ben anlamıyorum cidden havalı bir şey mi bana çok normal geliyo böyle herkes oha nası kazandın çok zekisin falan ama çok normal :D

• 3ay

Havasindan degil herkes yakininda isini gorecegi bir insan ister bu hep boyledir hayatta cikar meselesi. Sen okulhayatinda caliskandin diyelim seninle sirf not icin iyi arkadaslik kuran insanlar vardır bu normal yani 😏

• 3ay

Evet canım çok mantıklı :D

• ne alakası var tıpçıyla. nefret ederim ayrıca tıpçılardan bir hemşirelik öğrencisi olarak. klinikte egolarından geçilmez, sohbetlerini duyarsın ister istemez bomboş bir kafa olduklarını görürsün. ne dolmuşum bee.

0|0
    0|0
    • 3ay

Tıpçılar mı bomboş asıl en kültürlü birikimli sosyal kişiler tıpçılardır tabi hepsi böyle diyemem ama seninki sırf kıskançlık çünkü hastanede onlardan alt seviyedesin acı ama gerçek :D Sizdeki gereksiz egoyu gördükçe tıpçıların egolu olması gayet normal

• 3ay

Hayır gayet klinikteyim :D hemşirelerin doktorları kıskandığı bilinen bir şey canım

• 3ay

he yavrum he gülüm deli gibi kıskanıyoruz

Yükleniyor...