Falıma yorum yapabilirmisiniz :) ?

falıma yorum yapabilirmisiniz :) ?

0|2
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel bir fal. Önünde tercih yapman gereken bir durum var ama seçeneklerin bol, önün açık. Sana sadık birisi var, o kişiyi yakınında tutmaya bak. bir kız var sana şirin görünüp arkandan iş çeviriyo, senin canını yakmak istiyo. Yakında gelecek güzel bir haber var. İlişki hayatın olumlu ilerliyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Aaa Tesekkürler :) Baska birsey gözükmüyor mu?

• 3ay

Rica ederim 😊

• 3ay

banada bakamrısn lütfen azönce paylaştım

En İyi Kız Görüşü

• Ayağını kaydırmaya çalışan birileri var. Sana bakan kötü gözler var. E, S ve L harfleri var. Biriyle konuşuyosun ve aşıksın galiba olacak o iş. Uzun saçlı burnu hafif öne doğru düşük biri senin için kollarını açmış dua ediyo. bir kapı var sen o kapıyı çalıp yardım istiyosun ama kapının arkasındaki 2 kişi var bu iki kişiden biri diğerine sana yardım etmesi için yalvarıyo. bir kişi var senin yapmak istediğin bir işte arkanda duruyor ve sana güç veriyor. Bu işine karşı çıkan istemeyen biri var ve o kişiyi bir kadın dolduruyor. Bir yere gidiyorsun. Yol açık ama bazı sıkıntılar yaşayacaksın ama bunlar bir süre sonra düzelecek. 2 kişi tartışıyosunuz ve sen haksızsın küçüldükçe küçülüyosun yanında ve bu kişi olanları birine anlatıyo o kişide çok üzülüyo duyduklarından dolayı
    ( hepsini salladım şekilleri bir şeye benzettim. İnanma 😂)

0|0
    0|0
    • 3ay

banada bakarmısn az öncce paylaştım

• 3ay

nnerdesin

• 3ay

İyi ya tutturmuşum bir tane 😂

Erkekler Ne Diyor 18

• Sıkıntın varmış atmak üzeresin yol gördüm bir kaçtane hepsi açık düşman gördüm 2 tane birde hasta biri var seni sanki bekleyen birisi fala inanma falsız kalma 🎩

0|0
    0|0
  • falında kahve çıkmış kapkahverngi. iki yolun var. biri fincanı yıkayıp sonra tabağını yıkamak ikincisi önce tabağı sonra fincanı yıkamak ama üzülme sonunda aydınlık var yıkayınca tertemiz olacak

0|0
    0|0
  • guzel gunlerın olucak ama zamana ıhtıyacın var
    ask konusunda da sabretmelısın bıraz acılı gunlerın olabılır bıraz zaman ve sabırlı olman gerekıyor

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar içinde g harfi olan biriyle tanısacaksın
    ve bir yol görünüyor sana uçakla bir yolculuk yapacaksın
    2 yol var biri düzgün diğer dolambaçlı
    bu yolu sana sunan bir kız var
    sağ duyulu davranırsan feraha ereceksin

0|0
    0|0
  • Sana kabaran bir şey var.

0|0
    0|0
  • Uzun sacli bir kız var bu karanliga dusuyor elinden tutan yok bu sen olabilirsin bu karanlıktan bir çıkış yolu var ama önünde bir engel var bu engeli asman gerek engelsiz bir yol daha var ama dolambaçlı artık secim senin

0|0
    0|0
  • dağlı yollardan gelip denize dalıyorsun, yanında biri daha var..

0|0
    0|0
  • Alevler cikiyor yaniyosun fuat abi 😂😂

0|0
    0|0
  • Anlamam pek

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • 3 gün içinde falcı tarafından nallari dikeceksin okudum :D

0|0
    0|0
  • Sana bir kısmet var

0|0
    0|0
  • caiz değil

0|0
    0|0
  • bir kedi kopek var ama cikaramadim 😁😁

0|0
    0|0
  • sana doğru kabaran bir şey var.

0|0
    0|0
  • 2 yol ayrimin var kisa bir sure icinde ya ailen ya sevdigin adam medyum bako burda

0|0
    0|0
    • 3ay

Baska?

• 3ay

Bu aralar yakin cevrenden aldigin bir haber var uzulceksin. Kendini ayni cemberin icinde donup dururken buliyosun

• Fala inandigin için Allahın lanetine maruz kalacagin yaziyor. İslamiyetle uzaktan yakindan alakasi olmayan seylere inandigin icin laneti yedigin yaziyor falinda

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasilda seviyorsunuz haci Hoca takilmaya. Herkes kendi isine baksin. Burda Herkes girgirinda samatasinda. Ayrica Benim hangi dine bagli oldugumu nerden bileceksin? Hadi herseyi gectim burda zina yapanlarada ayni yorumu yaziyormusun? En büyük günahi onlar isliyor git onlara el al anca buraya gelirsin degilmi

• 3ay

Ayyy he he ne sen beni yargilayabilirsin nede baskasi Ben hesabimi Allaha veririrm baskasina degil. Ayrica Eger burda insanlarin paylastiklari zoruna gidiyorsa sayfadan cekiliceksin ha cekilmiyorsan insanlara satasmicaksin. insanlarin hayatlarinda düsüncelerine inanclarina saygi duycaksin. burda herkes eglencesinde. Fala inanma falsizda kalma ;) Cok kasma herseyi kendine dert etme. Yakinlarina kizgin ol tanimadigin insanlara degil. Hadi iyi günler.

• 3ay

:D. görüşücez

• tavsana benzeyen bsy var orda solim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...