Neden sadece resmi bayramlarda sehitlerin varligi one surulerek kutlanmiyor?

Kopruyu acarlarken davul zurna calindi, Cizre'de onca sehit varken. Kac yildir resmi tum bayramlar sehit oldugu gerekcesi ile kutlanmiyor. Insan ister istemez Ataturk kiskancligi seziyor... Sizce,30 Agustos neden kutlanmiyor?

Güncellemeler:
3ay Yarin gordugum herkesin 30 Agustos'unu kutlayacagim. Unutturmalarina izin vermeyecegiz...
3ay Bugun de Ankara'da platform coktu diye iptal edilmis... :D Guluyoruz... Dandik, oylesine kurulmus bir platform, firtina uyarisi yapilmis bir gun... Bu da mi rastlanti?

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• bence mantıgı yok biz o zafer bayramını kutlayabikmek için koca bir nesli şehit verdik zaten bence kutlanmalı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum soruya. Köprü açılışı yapılınca ne anlamı oluyor sanki Dünya' nın ilk köprüsü mü son köprüsü mü de milli bayram kutlanmazken açılış kutlanır. Grileri sevmem ya hep ya hiç aksi halde şaibeli durum olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Şehidlerden dem vururken bu vatanı kanı pahasına kurtaran şehitlere hainlik ediyorlar da o yüzden. Kendi açılışlarında davul zurna eksik olmaz ama sırf Mustafa Kemal alerjilerinden bağımsızlığını bile kutlayamayacak kadar bilinçsiz ve ezikler...

1|0
    0|0
  • Eğer sen senaryo ürünü değilsen mantıklı bir olasılık sunabilirim ülkemize son yıllarda son günlerde yapılan saldırıların farkında olmayan yoktur neredeyse onca kalabalığı toplamak hele bu günlerde bu saldırıları yapanların ekmeğine yağ sürmek olur belkide böyle bir istihbarat alınmıştı olabilir bunu atatürke bağlamak hele bu durumda bana cehalet gibi ya da senaryo ürünü gibi geliyor

0|0
    1|0
    • 3ay

Komiksiniz. Meydanlara demokrasi nobetine cagirilan kimlerdi? Halkti... Orada birsey olma riski fazlayken meydana kosanlar, bundan mi korkar? Ayrica Erdogan, sehit olsam keske derken kendi ogullari meydanlara neden aninda inmedi?

• 3ay

Siz fanatiksiniz ve ne yazik ki atgozlugu takmissiniz. Yazdigimi dikkatlice okuyun.

• 3ay

Ataturk'un adini yazarken bile kucuk a kullanmaniz, diger ozel adlara buyuk harfle baslamaniz bile bunu gosteriyor. Bencil olan sizin gibi kucuk kisiler...

• Ülkeyi arabistana çevirmeye çalışan cumhuriyet karşıtı atatürk düşmanı pislikler çoğaldı

1|0
    0|1
  • Köprüde açılış yapmak normal ama bayram kutlamak abes.
    Tam hükümetin kararlarına saygı duyayım dedim gülme geldi yine.

0|0
    0|0
  • Helal çok yasa sen zafer bayramın kutlu olsun

1|0
    0|0
  • Cevabını bildiğin sorular sorma

1|0
    0|0
  • Bu ülke yüz yıldır zulüm altında.

0|0
    2|0
  • Çünkü Türk değiller.
    Bkz: "Ben de Gürcüyüm."

0|0
    0|0
  • Aferin doğru yolu bulmuşsun sorgulayarak.

0|0
    0|0
  • Onlara resmi değil milli bayram denir açıkçası milli bayramlar da geçitle falan değil de şölen havasında kutlanmalı törenle bayram mi kutlanır zaten

0|0
    0|0
  • Oysaki 2 3 gün adamlar Köprüde göbek atıyordu aynı gün 11 şehit varken. Garip bir ülke

0|0
    0|0
  • Herkes bir oyun çevirme yavasinda

0|0
    0|0
  • Hangi kopruyu acarken davul zurna calindi

0|0
    0|0
  • Yazık cidden yazik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• En çok kutlanilmasi gereken zamanda üstelik...

0|0
    0|0
  • Cahil cühelalar Atatürk'ü sevmese de olur ama güneş asla üflemekle sönmez.

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğ ey güneş , erit taştan adamı.

• 3ay

@o_ORıdvanŞimşek Her neyse. Ne demek istediğimi sen de ben de biliyoruz. Zafer bayramı bugün mutlu olmak gerekir. İyi geceler tekrardan.

• 3ay

Haklısın. Teşekkürler. : )

• Cumhuriyet için anlıyorum da şu fanatikliği bir kenara bırakın Askerler ölmüş sen burada neyin derdindesin

0|0
    0|0
    • 3ay

Askerler ölmuyor (sehit oluyorlar). Ayrica 11 askerin sehit oldugu gun kopru acilisi depdebeli olurken, neden milli bayramlarda sehitler one suruluyor. Bana bunu acikla.

• 3ay

Senin zihniyetin ile onların zihniyeti arasında ki fark ne Hepiniz kendi amacınız için fanatiklik yapıyorsunuz
      Şehir ölü hepsi aynı hikaye
      Madem bu kadar saygı duyuyorsun herkese diyorum önce susmayı bilin saygı duymayı bilin kargalar gibi etinden yararlanmayı bırakın

• 3ay

Saygili olmayi aileniz ogretemediyse, ben ogreteyim. Yasiniza ve cehaletinize veriyorum. Ailenizi sizi yetistirmesi konusunda uyarmak vazifem.

Yükleniyor...