Bar da içki içmeden müzik dinleyebilir miyiz?

Daha önce iki üç kez gitmiştim ankarada ama uzunca bir süredir içki vs içmiyorum önceden de cok arada nadir olurdu öyle özel günlerde mecburen falan, sımdı ankarada bir barda deniz tekin çıkacak ve kadının sesine hastayım arkadaşlarla gitmeyi düşünüyoruz fakat içki içmemem çok abes durur mu sizce, ama gitmezsemde kadını bulamam bir daha zaten hep böyle yerlerde cıkıyor.

Güncellemeler:
3ay arkadaşlar namaz kılıyorum o yüzden içki içmiyorum nedenini soranlara nedeni bu.
3ay ,,,,,,,,,,,,,,,,

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• bence asıl sorun içip içememen değil arkadaşlarınla gittiğinde o sesin büyüsüne kaptırabilcek misin kendini verebilcek misin?

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İçki içmeden durulurmu aga ya düşünsene arkadaşların içerken sen cola içiceksin çok kötü bir durum bence kaldır içkiyi bak keyfine buzz gibi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Barda degisik içecekler de vardir bence oyle umuyorum yani :D

0|1
    0|0
  • Soda içersin :D

0|1
    0|0
  • dinlerim normalde de bara cok gitmem ben o yuzden sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • İçmeyip bu tarz mekanlara giden bir arkadaşım vişne suyu içiyordu.

0|1
    0|0
  • Alkolsüz bişeyler iç

0|1
    0|0
  • Niye abes dursun yahu. Müslüman mısınız bilmiyorum fakat ben Elhamdülillah Müslüman'ım ve başkalarının düşüncesine duyduğum hassasiyet kadar, Allah'ın benden razı olup olmadığına değer vermeyecek miyim?

0|1
    0|0
    • 3ay

güncellememe yazdım namaz kılıyorum zaten namaza başladığımdan beridir böyle şeyler yok hayatımda uzun bir süre oldu uzun bir aradan sonra gideceğim böyle bir yere fakat o ortamlarda birşeyler icmeden oturmak abes duruyor işte

• 3ay

Gitme 😊

• 3ay

bakıcam artık muhtemelen öyle olcak:)

• Bara gidip icmemek zor kendimden biliyorum ankaraya gelecegim kışin orda guzel barlarin adini soylermisin ortami hoş olan keko vs insan olmayan anladin.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu arada deniz tekinde icmeden duramazdim

• 3ay

kapalı gene ayarlara falan bak vardır orda ayarı

• 3ay

Olmus olmasi lazim

• Neden Abes dursun yahu asıl daha iyi olur icme

0|1
    0|0
  • Içmeden de olur canım sıkıntı etme ya deniz tekine bayılırım çok ince hoş sesi var

0|1
    0|0
  • Alkolsuz kokteyler oluyir onlardan icersin ya da kola falan

0|0
    0|0
  • Alkolsüz kokteyl iç

0|1
    0|0
  • içmek zorunda değilsin bence bazı barlarda alkolsüz içecekler bulunur dene şansını

0|1
    0|0
    • 3ay

teşekkür ederim bende onu merak ediyorum acaba orda alkolsöz kokytl vs var mı mesela

• 3ay

vardır ya benim içki içmeyen arkadaşlarım bu tarz mekanlara gittiğimizde alkolsüz içecek alıyorlar

• 3ay

inşallah

Erkekler Ne Diyor 7

• Alkolsüz kokteyl vardir kardesim mutlaka meyhanelerde bile alkolsüz içecekler vardir..

0|1
    0|0
  • Madem namaz kılıyorsun niye bara gidiyorsun?

0|1
    0|0
    • 3ay

kadın sadece barlarda şarkı söylüyor halk konseri bişey yapsa gidecem de

• Olmaz nolcak başka şeyler iç

0|1
    0|0
  • İçmesen olur tabi kim ne diyecek

0|1
    0|0
  • Alkol alman şart değil rahatsızım de gitsin o kadarda değil yani zorla mi icirecekler

0|1
    0|0
  • İçki içme başka şey iç

0|1
    0|0
    • 3ay

her barda oluyor mu farklı içecekler. koykteyli mesela? daha önce gitmediğim bir yer

• 3ay

Heryerde yoktur

• 3ay

Deniz tekin nerde konser verecek

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...