Tesettürle İlgili Aşağıdaki Tercihlerden Hangisi Doğrudur?

Tercihiniz Nedir?

• Müslüman Kadın Kapalı Olmalıdır. Başı Açık Kadın Müslüman Kabul Edilemez.
    10% (4)8% (1)9% (5)Oy Ver
  • Kapalı Olan Kadında Başı Açık Kadında Müslümandır.
    81% (34)54% (7)75% (41)Oy Ver
  • Konu Beni İlgilendirmiyor.
    9% (4)38% (5)16% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Şaka falan mısın sen? A şıkkını oylayanlar, Allah aşkına ölün ya. Millet kafayı yemiş valla şaka gibisiniz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dinde zorlama yoktur arkadaşım. Haram ve günahlar bellidir. Ama kişiye bu haram bu günah bunu kesinlikle yapman yasak demezler ve yapmamaya zorlamazlar. Kişi gider günahı ve haramı işler. Ahirette de paşa paşa hesabını verir yaradana.

Günahlar yaradan ile birey arasındadır. Kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Inanarak şehadet getiren her kadın Müslümandır. Kapalı olan kendi günahlarından sorumlu, açık olan kendi günahlarından sorumlu.

0|0
    0|0
  • ikisi de tevhit ve şehadet getirmişse müslümanım diyor islamın 5 şartını yapıyorlarsa Kura-ı Kerimde de yazdığı gibi müslümandır fakat hükmünü sormak ve yargılamak bize düşmez

0|0
    0|0
  • bazen o başı kapalı olanda açıktan daha beter oluyo ayrım yapılmaması gerk kapalı olupta hepsinden daha beter olanlarda var pf anladın işte

0|0
    0|0
  • Kapalı Olan Kadında Başı Açık Kadında Müslümandır. Evet kapanmak emirdir ancak bu onun günahıdır ve açık diye müslüman kabul edilemez diye düşünmek bence saçma

0|0
    0|0
  • Kalbi kapali olan herkes tesetturludur zaten ama acik Müslümanlaar da var yani sacma olmus biraz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Müslüman kadın kapalı olmalıdır. Ama her kapalı'da müslüman değildir günümüzde.

1|1
    0|0
  • En doğrusunu Allah bilir.

0|0
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Konu Beni İlgilendirmiyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...