Bu erkekleri anlamak gerçekten zor, bundan sonra hayatıma uzun süre kimseyi almayacağım? (detay) ?

sevdiğim bir ablanın dükkanına sürekli giderim, dün orda birini gördüm benden hoşlandığını benimle tanışmak istediğini gülüşümü çok beğendiğini söyleyip numaramı istemiş, bende konuşmayı kabul ettim ve aramızda sadece 4 yaş olduğu için konuşma başlamadan bitti. Beni büyük zannetmişte öyleymişte böyleymişte. Sanki ben çok meraklıymışım havasına soktu beni. Böyle bir rezillik olamaz. Derhal sildim numarasını.. Beyefendimiz 21 yaşındaymış, sanki öyle dünyaya gelmiş... hiç 17 lerden 18 lerden geçmemiş.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eee, şimdi sen mi büyüksün o mu? Yani anlamadım olayı. Seni büyük zannetmiş, aslında sen 4 yaş küçük müsün ondan? Adam salakmış, onu diyeyim. Çünkü sadece yaştan dolayı, hiç konuşmadan bitirmek salakça. Böyleleri denk geliyor sana. Diğer erkekler böyle değildir.

0|0
    0|0
    • 3ay

evet ben ondan 4 yaş küçüğüm, üniye yeni başladığımı söylemiştim halbuki daha konuşmaya başlamadan önce.

• 3ay

Ya bırak bu tipleri. Amacı neyse, salağın birisi işte. Bundan bir cacık olmaz. Başkasıyla da yürütemez hiçbir şeyi.

En İyi Kız Görüşü

• Karakter meselesi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Reşid olmadığın için böyle yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • bulmusta bırde yasından begenmıyo... begendıgı camın gölgesıne gıtsın :D

0|0
    0|0
  • Korkmuştur

0|0
    0|0
  • Senın aklına güven almaz 21 olgun kararlar verirken 17 olan sen dönebilirsin

0|0
    0|0
  • onun amaci baskaymis bosver iyi olmus bence sen sana deger veren seven birini bulmaaya calis ve bekle

0|0
    0|0
  • eyvallah

0|0
    0|0
  • Haklı çoluk çocukla mı uğraşacaz.

0|0
    0|0
  • Çok salakmış harbiden

0|0
    0|0
  • Valla biz de sizi anlamıyoz.

0|0
    0|0
  • Hahah yok artık

0|0
    0|0
  • Mal agzinin tadini bilmiyo😂

0|0
    0|0
  • Erkekle kız arasında yaş farkı olmalı

0|0
    0|0
  • Ben 32yas kadinim olurmusun

0|0
    0|0
  • Derdini s1keyim

0|0
    0|0
  • 17 sen çocuksun ondandır

0|0
    0|0
    • 3ay

nede güzel ön yargılarınız var öyle gizli kullanıcı bey

• 3ay

işte karşımdaki insanda senin gibi, çevreyi insanları önemsediği sürece kalbime giremez. Çünkü aşk dediğin iki kişiliktir. Çevredekileri buna katarsan, çevredeki olmaktan öteye gidemezsin anlatabildim mi?

• 3ay

İyide öyle olmuyor işte çevre önemli mesela en başta senin annen baban arkadaş çevren karşı çıkar rahat vermez kimse istediğin kadar takma elbet pes edersin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...