Öyle mutsuz bir hayat yaşıyorum ki artık kapıdaki güvenlik görevlilerinden, çalışanlardan utanıyorum, ya yerimde olsanız?

Artık öyle bir konuma geldim ki evimizin içi gergin huzursuz her gece bu kocaman evin içinde kıyametler kopuyor. Biraz önce yine annemin bağışları ve üst katın kapı çarpmalarıyla çınladı bahçemiz. Kendi Güvenliklerimize reklam olduk yine. Değişimli çalışsalar bile artık bütün gelenlere rezil olduk zaten. Bahçeden çıkarken ayağa kalkıp kapı açıyorlar geçerken bile yüzlerine bakmamaya çalışıyorum kızları olarak ben utanıyorum. Evet kapımızdaki güvenliklerden utanıyorum o hale soktular beni. Kavga daha büyük olursa süs eşyaları kırılır daha eskiden o kırıkları ben kendim toplardım sabah gelen yardımcı kadın çalışanlara rezil olmayalım diye. Çünkü kimse elini sürmezdi onlar sabah gelince toplasın diye. Ama benim elim kesilirdi bazen yinede toplar atardım, utanırdım. Annem hep onların topladığını zannederdi. Böyle imkanlar içinde Kocaman bir villada böyle mutsuz bir hayatım var ya yerimde olsanız? Her gece bir bağrışma gürültü...

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatın bir denklemi bu sanırım. Kiminin maddiyatı eksik kalır, kiminin saģlığı, kiminin huzuru, kiminin yoldaşı vs... Bakıldığında en az bir kalem mutlak eksik kalıyor. Zaten eksik olan kalemde hayattaki önem sıralamasında en başta yer alıyor ve mutsuzluk olarak diğer bütün var olanları gölgede bırakıp ön plana çıkıyor. Ardından keşkeler başlıyor. Keşke param olmasaydı da huzurum olsaydı, keşke okusaydım iyi bir isim olsaydı da param olsaydı... Çoğaltılır bu örnekler. Bu bir süreç. Hayatın değişkenleri içerisinde arzulamadığınız şekliyle gelişen bir süreç. Tabiki huzur en önemli şeylerden. Sağlıkta öyle. Hedefleriniz ne ise, okuyorsanız eğitim hayatınıza, calışiyorsanız işinize odaklanıp yolunuza devam etmelisiniz. Aslında bu huzursuzluk ortamı size bir tecrübe de kazandırıyor. Nasıl bir eş ilişkisi kurmak istemediğinize dair veya tartışma, kavga gibi olayların ailenin diğer fertlerini nasıl etkilediğine dair bir deneyimi tecrübe ediyorsunuz. Bu tecrübeler şu an acı versede geleceğiniz ve kendi hayatınızı şekillendirme de inanılmaz şekilde yol gösterici olacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben bunları gecekonduda yaşıyorum villada olsaydım daha tahat katlanırdım şükür et. :D

3|0
    0|0
    • 3ay

Öyle olmuyor işte bizim çevremizde daha çok insan var ve biz onların gözünde elit insanlarız ama gerçeği gördüklerinde dahada çok rezil oluyoruz

• 3ay

İnsanların ne dedigine bakmayacaksın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ailenin yanından ayrılacak bir yol bulmalısın bence acilen. Okul veya evlilik...

0|0
    0|0
    • 3ay

şu an böyem bir imkanım yok

• 3ay

Keşke olsa, çünkü huzursuz bir ortamda yaşamak nedir biliyorum. Belki bir iş kapısı olabilir başka bir şehirde, bilemedim. Ama bir an önce ayrılmaya bak evden

• Bence çok yakın bir arkadaşın var ise, özellikle yabancı bir ülkede. Çevrenin elit ve arkadaşlarının da elit olduğunu düşünerek söylüyorum. Şöyle 1 aylığına bir tatile çık. Maddi durumunun sıkıntılı olmadığını var sayıyorum. Sana iyi gelecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaşın uygunsa ayrı eve çık diyeceğimde 25-29 yazıyor? Zamanın gelmiş senin

0|0
    0|0
  • yaşın uygunsa git evden katlanmak zorunda değilsin kardeşim

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaşım uygun ama izin alamam

• 3ay

Anne baba

• 3ay

ben olsam annemle ya da babamla konuşurum rahatsız ve huzursuz olduğumu dile getiririm eğer anlamıyorlarsa bunları söyledikten sonra aradan azbi zaman geçsin ve eğer yakın bir akrabanız var bir süre onlarda kal kafanı dağıt

• Herkesin bir sorunu var kardeşim sadece sende değil böyle şeyler bende de fazla fazla ailem üsdüme geliyor eski kafa düşüncelerle ailede aile gibi değil dağılmış bir durumda mutluluk yok huzur yok

0|0
    0|0
  • Ayrı eve çık

0|0
    0|0
    • 3ay

İzin alamam

• 3ay

O zaman gec saatte gel eve evde durma yatmadan yatmaya gel

Yükleniyor...