Kafamı dağıtacak bir şeyler bulmazsam delireceğim sıkıntıdan sizce ne yapabilirim?

bu sene üniversitede 3e geçtim ve şimdiye kadar hep evde oturup ders çalışıp hiç sosyal olmayarak zamanımı harcadım. arkadaş deseniz neredeyse hepsinin sevgilisi var onlarlara zaman geçiriyorlar benimle fazla çıkamıyorlar dışarı. Herkes bir şekilde yoluna devam edip mutlu oluyor ben ise hep evde oturuyorum Kısacası çok bunaldım arkadaşlar sosyalleşmek istiyorum hayatı yaşamak istiyorum sanki dünyaya oturup insanların mutluluğunu izlemek için gelmişim gibi.. kafamı dağıtacak bir şeyler bulmazsam delireceğim sıkıntıdan sizce ne yapabilirim?

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı dizi izlemeni tavsiye edebilirim kısa dönemli bir çözüm olarak. Ama acilen senin de bir sevgiliye ihtiyacın var bence.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir sevgili yap. Ya da sağlam bir erkek arkadaş. Arada konserlere, sinema, tiyatro, müze, klüp ve tatile gidin. Birlikte tavla oynayın, kağıt oynayın ve hatta 2 kişi daha bulup okey oynayın. Öpüşün, sevişin. Böylece Kafayı yemezsiniz.

1|0
    0|0
    • ben tek başıma olmak istiyorum arkadaşlar sevgili istemiyorum

• O zaman bir enstrüman çal, bir aktiviteye katıl. Ya da evcil bir hayvan besle. Yapılacak çok şey var.

• ne diyeyim , hep iyiler mi kaybediyor bu hayatta,
    bende öyleydim ama hep kaybettm baktm olmuyor kendmi degstrdm, dertlerscek birini bul

1|0
    0|0
  • senı mutlu edecek bır sevgılı bulsana

0|0
    0|0
  • hiç mi sevgilisi olmayan kankan yok mu?

0|0
    0|0
  • Iste bana guven hayatina beni al konusur sanal yapariz esaretin varsa

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...