Erkek Erkeğe Öpüşme Eyleminde Bulunmak İstiyoğre?

Toplumda Lgbti bireylerin varlığına dikkat çekmek için böyle bir eylemde bulunsam farkındalık uyandırır mı sizce? Şöyle kendim gibi yakışıklı birini bulup böyle bir eylem gerçekleştirmek istiyorum. Birilerinin cesur olmasi lazim. Tabi buna cesaret edebilecek birini bulabilir miyim bilmiyorum ama?

• Uyandırır
    24% (4)67% (4)35% (8)Oy Ver
  • Uyandırmaz
    76% (13)33% (2)65% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Güncel

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir önceki sorun için yazıyorum. Kapatılmış, yorum bırakamadım.
    Bulunduğun şehire göre karar vermeni tavsiye ederim. Kaos GL Ankara merkezli olduğu için etkinlikleri de Ankara ve çevresinde gerçekleşiyor genellikle. Diğer bir köklü kuruluş İstanbul'da Lambda. Üyelik ve etkinlikler için buradan bilgi alabilirsin: http://www.lambdaistanbul.org/s/

Senin gibi cesur insanları burada görmek güzel gökkuşağı yoldaşım. İyi sabahlar :)

0|1
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler, o zaman seçimim sanırım Kaos GL olacak. Öpüşme eylemine gelince sadece benim cesaret etmemle gerçekleşecek bir eylem değil, bunu yapacak cesarette bir partner de bulmam gerekiyor ve çok zor böyle birini bulmak 😃

• 3ay

Aslında öpüşme eylemini kastederek söylememiştim. O eylemin içinde yaşadığımız toplumda etkili olup da farkındalık uyandırabileceğini sanmıyorum. Aksine zarar görmene, görmenize sebep olabilir. Hiç bir şeyden habersiz emir kulu gencecik askerleri soyup soğana çevirdiler, dövdüler. Öpüşen iki erkeği linç etme olasılıkları özellikle şu aralar maalesef çok yüksek. İki senedir yürüyüş de yaptırmıyorlar zaten. Tehlikeli :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Uyandırmaz ses getirmek istiyorsan ciddi bir lgbt örgütlenmesi gerek.

0|0
    0|0
  • Istiyoğre dedin di mi sen yanlis okumadim z😳

0|0
    0|0
  • hıı sonra ikinizi dövüp cesedinizle selfie çekip faceye atsınlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...