Kim benim hayalimIn içinde yer almak ister?

Şöyle ışıltılı bir şekilde yanan Şömine ve yer minderleri önüne hazırlanmış küçük atıştırmalıklar yanında kırmızı şarap dışarısı kar buz soğuk ve biz tam Ormanın ortasında Issız bir dağ evimdeyiz...

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Sonra laflafi açıyor ve sen gizli aile kasanizin yerini gosteriyorsun sonra ben senin gırtlağına çöküp gebertiyorum bahçeye görmüyorum şöminenin karşısında bir elimde altınlar bir elimde şarap pis pis guluyorum

0|0
    0|0
  • guzel hayalmis begendim

1|0
    0|0
  • sende diyosunya hayal yol o adı gecen şömineli ev yok o hayal ettiğin yakışıklı erkek odun biri çıkacak karşına

0|0
    0|0
  • Şarabı çıkarırsak bu hayalden benim hayallerimden biri oluyo😂

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir hayal. :( Pek sevmedim. :(

0|0
    0|0
  • Bak senn :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen giremedin üzgünüm

• 3ay

Itfaiyeye eleman lazımmı hemen Öğren bütün sınavlardan geçeceğimden şüphen Olmasın

• 3ay

İstanbul itfaiyesi yetişemez şu durumda :)

• ortama ayı kabul ediyonuzmu vallaha bir kenarda kıvrılır yatar sesimi cıkarmam ama arasıra gaz cıkabilir

0|0
    0|0
  • sen naptın yaaa ayılar yer kız bizı orda kime niyet kşme kısmet gördünmü bak 😂😂😂🔫

0|0
    0|0
  • ıssız bir dağ evi olması olmamış sanki tırstım :)

0|0
    0|0
  • Öfffffff harbiden alırım bir dal... Çok iyi beeee... Daha sabah aynı şeyi düşündüm.

0|0
    0|1
    • 3ay

Bak görüyomusun ama herkes gelemiyo

• 3ay

Eyvallah. Yok tüyleri batmıyor onun :D Ayrı bir nostalji katıyor hatta. Ama fark etmez. Hepsi oldu da ona mı kaldık?

• Şarap yerine rakı sofrası ve arkaya türk sanat müziği koyacaksak evlenirim bile senle :D

0|0
    0|1
  • Şarap değilde rakı deseydin olurdu

0|0
    0|0
  • Tutkulu kıpır kıpır bir gece

0|0
    0|1

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...