Sigara ve içki içmek istiyorum?

3 4 senedir sorunlarım var dün yazmıştım deli miyim yoksa sinirlerim mi bozuk diye ordan bilirler belki bugün yine içim çok sıkıldı eve geldim namaz kılcakken manyak gibi gülmeye başladım kardeşim deliyim gibi bana baktı neyse bu aralar özellikle sigaraya karşı bir ilgi duymaya başladım normalde tiksinirdim ama bu sefer böyle oldu içkiyede biraz var saçlarımda belime kadar uzun kesicem yanağıma kadar falan sizce ne yapsam artık ibadet yapasımda gelmiyor çünkü sorunlarımın çoğu dinsel ailevi hepsi var ne yapmalıyım? Buda dünkü yazdığım

http://www.kizlarsoruyor.com/toplum-sosyal-iliskiler/q5632956-kafayi-mi-yiyorum-acaba-yoksa-sinirden-mi

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hic birsey umrumda degil ne icki ne sigara icerim hayat bu kendimi zehirlemek wn son yapacagim sey ve gucsuz ve düşmüş biri degilim kendimi zehirleyecek kadar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de zamanında bunalımla başladım sigaraya 5 yıldır kurtulamiyorum maddi manevi zarar. alkol de aynı bok bir faydası yok. Saç kestirme olayina da girme pişman olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende de aynı sorunlar var.. ibadetten uzaklaşma bence yakinsan huzuru bir tek orda yakalayabilirsin bu dönemde. Sigara ve alkol zarar vermekten başka birşey yapmaz..

0|0
    0|0
  • aklın varsa içme

0|0
    0|0
  • Dinsizin hakkindan imansiz gelir.

Bok iç...

Biz içiyoruz iyi bişey mi oluyor...

0|0
    0|0
  • ne acıkladıgın bellı degıl kı mesajla yaz barı derdını

0|0
    0|0
  • Yak bir cuvara 🚬

0|0
    0|0
  • İçki işine hiç girme derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sigarada alkolde kullanmiyorsan hic baslamamani oneririm yasin oku abdestli uyu aksamlari salavat getir icini ferah tut

0|0
    0|0
  • İç istediğini yapmakta özgürsün.

0|0
    0|0
  • Bırak bu işleri ya.

0|0
    0|0
  • Neyi takıyosun kafana knk bende cok taktıgım bir konu var

0|0
    0|0
Yükleniyor...