Acil yardıma ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

Ya şimdi arkadaşlar benim bir arkadaşım vardı. Bugün arkasından saydırdığı eski arkadaşıylaydı. O da hem kendiyle Hem ailesiyle ilgili sırları verdi ben de verdim. Ama şimdi büyük ihtimal konuşmayacağız artık. Bazı sebeplerden orası uzun geçiyorum. Benim ona anlattıklarımı kesin eski arkadaşına anlattı. Ağzı sıkı değilmiş onu fark etmiştim sonradan. Hani ben ne yapsam yalandı senin sırlarını öğrenmek içindi falan mı desem? İyi oyuncuyum baya da prova yaptım. Bir de saf biri inanır kesin. Onun da sırları var ya fazla kurcalamaz. Olaylarimizi tam anlatmadım burada Tabi ama gidişata göre ise yarayabilir. Yine de başka öneriniz de varsa onları da deneyeyim. Lütfen yardım edin!

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptin kotu seytanmisin sen birak allaha havvale et allah cezasini verir ona oyle ya sen kotu insan oliyon onun gibi

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya benim sırlarımı yayması önemli değil tek dileğim ailemle ilgili şeyleri yaymasin Yoksa cidden sadece kendi sırlarım olsa umurumda olmaz ailem için şu an o kadar pişmanım ki arkadaşım sanmıştım :'(

• 3ay

Ya ama ailem utanmasin işte lütfen tavsiye ver bir daha böyle güvenmem zaten

• 3ay

Ne diyim kinonada birgun bisey olcak

Yükleniyor...