Cinlere inanır mısınız? Ben inanmıyorum ama annanem cinci hocaydı?

Gegire geğire çağırırdi cinleri. Hasta olanlari okurdu falan. Şimdi hayatta değil. Düşünüyorum da milleti mi kekledi acaba. Yoksa psikolojik sorunu mu vardı. Hareketleri gayet normaldi. Okuduğu insanlardan para da alırdı.

0|1
9|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• müslüman mısın? Dini inancına bağlı tamamen bu inanma durumu. Kur'an da geçer cinler de

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim elime fanusu verdiler icinde film dönüyodu bende senin gibi inanmazdim😂

1|0
    0|0
    • 3ay

nasıl yani :)

• 3ay

peki kardesim daha fazla imanlı olunurmu insan sen yaşamışsan ondan sonra korku artimmi sende yani ahirete baglilik

• 3ay

Ha yani soyle diyim alkol iciyorum. Ama lul hakkiymis birisinin arkasindan konusmakmis birisine kotulukmus. Hic yapmadim yapmamda. Tek gunahim zina 😂 alkol

• inanıyorum ama bu saatlerde fazla değinme bu konulara

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

1|0
    0|0
  • inanırım ama iyileride varmış insanlar gibi çeşit çeşit. Ve iyileri insanlardan korkar uzaklaşırmış derler

0|0
    0|0
  • cinler gerçek yapma böyle şeyler

0|0
    0|0
  • parayla iş yapanlar şeytanla sözlemesi olandır derler :D

0|0
    0|0
  • müslümqnmısın

0|0
    0|0
  • ananen sağmı kız bişi sorcam

0|0
    0|0
    • 3ay

Açıklamada yazdım. Değil.

• 3ay

Nazara biraz inanıyorum da cine inanmıyorum ya. Küçükken böyle kötülüğüyle meşhur bir kadın vardı. Ne zaman beni görse. Uzun süre başım ağrıyordu. Ananem okuyup duruyordu saatlerce.

• 3ay

evet nazara bende inanırım bir keresinde eski iş yerindeyken su bardağı elimde birden tuz buz olmuştu herkes sende ne nazar varmış dediler

• Müslüman değilsen inanmaman normal ama Müslümansan inanmıyorum diyemezsin

0|0
    0|0
  • Cin suresi bile var.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Olmaz olur mu kuran okumuyo musunuz siz anlamiyorum allahin var dedigini inkar ediyosunuz

0|0
    1|0
  • Acikcasi nineniz hakkinda yorum yapmayacagim ama Kur'an-ı Kerim' de yazan birseye inaniyorum..

0|0
    0|0
  • Kişinin dini görüşüne bağlı. Kuranda varlıklarından bahsedilir o yüzden inanıyorum

0|1
    0|0
  • "Kurani Kerimde" adi gecen oldugu soylenen birsey nasil inanamamak olur. Cahillik bu

0|0
    0|0
    • 3ay

Cahillik mi? Hahaha. Kuranda ne yazdığını biliyorum inanmak zorunda değilim. Beni buna mecbur zannetmen var ya asıl buna cahillik denir. Konuşmadan önce sözlüğe bak da ablası.

• İnanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|1
    1|0
  • Cinler gercektir 😄😄

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...