Kendimi çok değersiz hissediyorum ne yapmam gerek?

Parçalanmış bir aileye sahibim. doğru düzgün arkadaşım yok hani varda böyle buluşup konuşup gezeceğim biri yok samimi arkadaşım yok sevgilim zaten yıllardır yok. Çevremde söz verip tutmayan insanlar var. Yalnızlığı seviyorum onda sıkıntı yok ama değersiz sevilmeyen biri olarak görüyorum kendimi kimsenin ilk tercihi ben değilim ikinci planda da kalmıyorum 3. hatta 4. planda oluyorum genelde. Kimse tarafından sevilmiyorum

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu kendine itiraf edersen bu durumu çözeceksindir aslında. Sorun onlarda değil sorun senin onlara hitap şeklinde. Çünkü insanlar sen istersen severler. Sen istemezsen sevmezler. Psikiyatrla görüşmeni öneririm bu arada. Detaylı olarak bilgim yok hayatınla ilgili ama psikolojik sorunlarla cebelleşiyor gibisin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canim neden kendine bunu diyorsun herkesin seni ön plana koymasını birak sen kendine öncelikle değer vereceksin seveceksin ve inan hayatta herkezinde icli dışlı olmicaksin yoksa öyle önem vermiyorlar insan

0|0
    0|0
    • 3ay

Herkesle içli dışlı değilim zaten ama yine de değer görmüyorum

• 3ay

Ama canim zaten kimse kendin başka kimseyi fazla ne dusunmezki. Sen kendini yinede o pikolojiye koyma sen kendini değerli hisset

Erkekler Ne Diyor 17

• Kimse tarafından sevilmemen değersiz olduğun anlamına gelmez. Aksine değersiz insanlar kalabalığın arasına karışır kendini kaybettirir. Kendine özel zevklerinin, hobilerinin üzerine gidebilirsin. Elbet kafa dengi, muhabbetinden zevk alabileceğin insanlar olacaktır. Çok önemsenecek bir konu değil bence. Yalnızlıktan zevk almaya başladığında mutlu bir insan olmaya adaysın bence. Çünkü insanlar gerçekten kötü. Deneyimlerin artınca farkına varacaksın.

0|0
    0|0
  • Üstünüzdeki ölü toprağindan kurtulun öncelikle hayata daha iyi odaklanin ve siz İzin verirseniz olur bir gün sizi seven değer veren kadrinizi kiymetinizi bilen birileri.

0|0
    0|0
  • bunun nedenlerini ortadan kaldırmalısın

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek alıyormusun ya da aldınmı hiç?

0|0
    0|0
    • 3ay

Almadım hiç

• 3ay

Ağlama bazen acıtasyon yok

• 3ay

Bence psikolojik desteğe ihtiyacın var bende zamanında çok yaşadım aile ile ilgili sorunları intahara bile teşebbüs ettim ama çok şükür şu an iyiyim tabi psikolojik destek almamda çok faydalı oldu bu durumları atlatmama çünki birikiyor birikoyr yavaş yavaş ilerde çok daha kötü hissediyosun

• insanlara nasıl davranırsan, aynı şekilde tepki görürsün. bence birazda kendinde aramalısın sorunları.

0|0
    0|0
    • 3ay

İnsanlara gayet güzel davranıyorum kırmamaya ozen gösteriyorum verdiğim sözleri tutuyorum bişe anlatırlarken can kulağıyla dinliyorum fikirlerine önem gösteriyorum ama karşılığında tam tersi bir değer goruyorum

• 3ay

insanoğlu yapısı ve doğası bakımından ciddi insanları sevmezler. (istisnalar hariç) bence biraz şen-şakrak olmayı dene. hata yapmaktan korkma. illaki 4-4'lük olacak değilsin. birazda onlar seni avutsun ;)

• Aynı ben.. Çözümü kendimizi sevelim yeterli ! Nasıl olsa sevenimiz yok !

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimse seni sevmeyince kendini sevesin gelmiyo

• 3ay

Kendini sev sadece.. Başkaları sevmesin etmesin bosver !!! Gerçi dediğin gibi kendimi sevesim yok :D

• kendini değerli hissetmek için başkasına ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, kendine göre o değersizliğinden hiçbir zaman kurtulamayacaksın. Bunu gören kişi de seni bu sıkıntından kurtarmaya tenezzül bil etmez.

0|0
    0|0
  • yeni arkadasliklara yelken acma zamani geldi

0|0
    0|0
  • Ben senin arkadaşınım burdaki herkez arkadaşın merak etme.😏

0|0
    0|0
  • ulaş bana

0|0
    0|0
  • Oncelikle kendine deger ver. Diger kisileri pek fazla dusunme. Mutlu olmaya calis

0|0
    0|0
  • seni seven var ama sen tercihini sevilmemekten yana kullanmışsın.

0|0
    0|0
  • Ne kadar guzelsin

0|0
    0|0
  • ınstagramdan takip et dertleşelim

0|0
    0|0
  • akışına bırak sen herşeyi

0|0
    0|0
  • bunu hangi diziden aldınız buraya ya :D

0|0
    0|0
  • sanki beni anlattın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende kendimi gördüm sende bir doktora gözüksen nasıl olur nasılsa farkına varmışsın durumun birde yardım alsan bence iyi olur korkma onlara güvenebilirsin

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmeye çalış 😁

0|0
    0|0
  • soguk kanlismisisin

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...