Çevrenizdeki insanlar değerinizi biliyor mu?

Cevap veren herkesin kalbi temiz iyi bir insan olduğunu varsayiyorum. Peki siz bu kadar iyiyken insanlar değerinizin farkindami?

Güncellemeler:
3ay Sevmeye korkar olmusuz.

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 14

• Hangi değerimi? Çevremde pek insan tutmuyorum. Değer vermiyorum ama saygısızlık da yapmıyorum. İhtiyacım yok sanırım az ve öz insan bana yeterli.
    Ama benim gibi olursan da böyle sanal ortamlarda kafa dağıtırsın. Olsun bu daha eğlenceli , hakkaten iyi kafa dağıtıyorum burda :)
    Yani yukarıda yazdığım çevrem yok anlaşılmasın. Eywallah çevremde çok insan var ama samimi olmuyorum özel hayatımda...

0|1
    0|0
  • ben kendimi bildim bileli iyi bir insanım nedeni çok empati yapıyorum o yüzden karşı tarafı üzmemeye çalışıyorum ama kimse değerimi bilmiyor ne arkadaşım var ne sevgilim 1 tane bile dostum diyebileceğim beraber takılabileceğim bir arkadaşım yok hep iyilikten zarar yedim anlayacağın yaşımda 18 bu arada

0|1
    0|0
    • 3ay

Iyiler en sonunda kazanirlar kardesim sen boyle olmaya devam et.

• 3ay

bide şimdi aklıma geldi şöyle bir lafta var çok doğru bence deveyi diken insanı sken yaranır harbi çok doğru bir söz yani insan bu lafı gün geçtikçe daha iyi anlıyor

• 3ay

Sahiden de öyle kardeşim maalesef ama kardeş benim srn dha büyük bn gayim soylesem kaçacak delik arıyor lar çok ilginç hiç kimseyle cinsellik te ysamadim yaşamayı da düşünmüyorum ön yargı işte bilip bilmeden lüzumsuz lar

• fazlasıyla biliyorlar sevenlerim sağolsun ya

0|1
    0|0
  • Çevremde değer verdiğim, değer gördüğüm insanlar tutuyorum. Diğerleri ile zaten mesafeliyim. Elbette şu da bir gerçek ki kimsen beni sevip, değer vermek zorunda da değil.

0|1
    0|0
  • Gerçek ten bilmiyorum ben arkadaşıma felan okadar iyi güzel dvrandim ki ama her zmn yine ben yaln kaldım çok iyi niyet liyim ama yalnız bırakıyor lar hep

0|1
    0|0
  • bazıları

0|1
    0|0
  • Hepsi değer verir ama genelde umursamazlar biliyorum

0|1
    0|0
  • Olduklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bir boka yaramayan bir tl gibi harcanıyorummm :D:D en fazla seyahatte tuvalete girilir :D

0|1
    0|0
  • Bilmem hayat sürprizlerle dolu knk :)

0|1
    0|0
  • Bilmesinler cokta tin

0|1
    0|0
  • hayır... kendimden başkasına değer vermem

0|1
    0|0
  • Kimileri evet kimileri kimilerinin isine oyle geliyor belkide en dogrusu budur ama biliyor degerimi @Sevda08

1|0
    0|0
  • degiller ve ustune ustluk cok ironik bir savunmalari da mevcut, en deger verdiklerimden birinin. "kendi degerinin farkina var"

0|1
    0|0
Yükleniyor...