Kapalı Kızlara Güvenmeyen?

Kaplı kızlara güvenmeyen bir benmiyim abi

1|1
14|11

En İyi Kız Görüşü

• Tamamen önyargı

3|1
    0|0
    • 3ay

sanmiyom daha bugün parkda gordum ya erkeğin kucana oturmus

• 3ay

Olabilir bir tane kapalı yaptı diye niye hepsine çamur atıyosun bu kişinin kendi karakterinde biter ayrıca açık biri yapınca normal kapalı biri yapınca vahh vah anormal sonuç olarak dinimiz açısından kapalılra günah açıklara ne halt yerse yesin diye bir şey yok ikisi için de eşit bırakın artık su kapalı insanlara karşı ön yargıyı istisna birşey görüp kapalılar şöyle yok böyle sallamayın isteyen istediğini yapar bu karakter de biter baş örtüsüyle alakası yoktur 👊👊

En İyi Erkek Görüşü

• Önce dinlerim akapeliyse uzaklaşırım

3|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İnsanlara böyle önyarqı ile yaklaşmak doğru diğil nede olsa herkesin bu hayatda seçimleri vardır her kes kendınden sorumludur insanın kalbine bakacaksın bakmayı bilmiyorsan doğru yanıtlar alamazsın

2|0
    0|0
  • Şu kapalı açığı bırakın artık kim olduğumuzun ne olduğumuzun ne önemi var? Bu karakter Allahın insanların beynine verdiği ayrı ayrı olan bir şey o kapalı diye öyle olmuyor ya da o kız açık diye böyle olmuyor. Şundan bir sıyrılın lütfen canınızı yiyeyim

1|0
    0|0
  • haha ne yaptılar sana

1|0
    0|0
  • evet, kapalı kız diye ayrıma başvuran bir sensin kardeş.

2|0
    0|0
    • 3ay

bak bakayım etrafına kim ayırt ediyo yarısından çoğu melek görünümlü şeytan

• Kapali kizlar da ergenlere güvenmiyor.

2|0
    0|0
  • Kapalılara genelleme yapmak kötü açık biri olarak bunu söylüyorum. Ama şu var bazıları varki dinden çıkarır insanı kapalılıkla alası olmayan insanlar. Her türlü haltıda yapıyorlar. Çok iyi ayırt etmek lazım.

0|0
    0|0
  • Canım ülkemin ön yargılı insanları..

2|0
    0|0
  • Önyargı

1|0
    0|0
  • Bunun kapalısı, açığı yok bu senin ön yargın. Her açık kız aynı olmadığı gibi her kapalı kız da aynı değildir senin gördüğün ne böyle düşünmene sebep ne bilmiyorum ancak bu fikri kafandan atmalısın :)

1|0
    0|0
  • bunun kapalisi acigi olmaz

1|0
    0|0
  • ben kimseye güvenmem

0|0
    0|0
  • Zihniyete bak ya 😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• bende

0|1
    1|0
  • ben güvenirim kapalı kızlara açıkcası

1|0
    0|0
  • ben masumiyete güvenirim kalbimin bakışlarındaki etkisi genelde şaşmıyor. açık kapalı farketmez bu hislerde

0|0
    0|0
  • hicbir kıza guvenmıyorum kı

0|0
    0|0
  • Ben güvenecek kadar bile yaklaşmam. Bikaç kol mesafesi uzak durmak lazım.

0|0
    0|0
  • kanka cogu aile baskisiyla kapanip saclari kapali ama gotleri acik or. spu oluyolar bide ninjaya benziyolar anasini sattiklarim hic sevmem oyle olanlari

0|0
    2|0
  • Güvenin kapalı açığı olmaz

0|0
    0|0
  • ne açıdan?

0|0
    0|0
  • önyargılı olma kardeş herkese güven verilmez zaten

0|0
    0|0
  • bende guvenmıyorum neden se pek on yargılı degılımdır ama ıcımden gelmıyo sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...