Fırat Kalkaniyla musul kerkük'ü geri alicak miyiz?

Özgür Suriye ordusu nereye kadar ilerler sizce?

Güncellemeler:
3ay Kizlarin karamsarligi her zaman ki gbi ewet

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• ahahah :D cürüm kadar yer egirdiniz ne bu hayaller

0|1
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• en azından teroristlerin elindeki kuzey bölgeleri alırlar zaten mesele bundan sonra başlıyor ne olur bilmiyorum ama şöyle bir senaryo beni mutlu ederdi o bölgede elleri iyice sağlamlaşınca kendi meclislerini açmalı ve suriyenin artık onların yönetimimnde olduğunu esedi tanımadıklarını bildirmeliler türkiye ilk tanıyan olacaktır onlları bundan sonra esed ve askerlerine karşı öso yadestek vermek meşru bir hal alır böylece suriye tamamen ösonun eline geçer bundan sonrasında yönetiminde türkmenlerin oldukça etkin olduğu gerçek bir dost ülke olur ayrıca bilerek bize karşı olan terorist gruplara müsaade etmez bundan ilerisinde ikinci bir olasılık olarak bize katılmayı isterler mi sorusu aklıma geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 11

• Rakka hedef..
    diyorlar.. bilmiyorum tabi

0|0
    0|0
  • umarım herşey eskisi gibi yoluna girer.

0|0
    0|1
  • azez ve cerablus hatti yeterli... musul kerkuk ne alaka hem.. cografi ve hukuki olarak farkli yerler Şu an o operasyon suriyede yapiliyor irakta degil...

0|0
    0|0
  • evet Halepte türk çok selçuklu türkmenleri bize katılmak isterlerse güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Ukrayna

0|0
    0|0
  • Alınsa mükemmel olur ama sanmıyorum insallah alınır

0|0
    0|0
  • Abarti , abarti, abarti. Şah-fırat operasyonu gibi birden sönecek bu.

0|0
    0|0
  • yok daha neler gardaş o kadar da değil

0|0
    0|0
  • Fazla ilerleyemez 1600 lerde değiliz

0|0
    0|0
  • Bilmedi şu bizimkilerin musul-petrol-2023-lozan-osmanlı vs fantezileri

0|0
    0|0
  • musul - kerkük ırakta yalnız hacı