Tesettüre girdim?

Özel bir üniversitede okuyorum bu yaz kapandım 3. Sınıfa gectim ilk gun sızce nasıl davranmalıyım bakışlar ve konuşanlar olur illaki yoksa kımse kımseyi tınlamazmı tanıyan hocalarım falan tepkisi ne olur sizce

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• Sen Allah rızası için kapandın onlara bu cevabı versen bence çok açıklayıcı olur :) Allah kalbini ruhunu ve yuzunu guzellestirsin :)
    Not:Bu ayetinde devamliligini sağlar inşaAllah :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• elbet durumuna şaşıran insanlar olacaktır bu normal bişey yanlış anlaşılacak bir durum değil tabi seni rahatsız edecek tavır sergilemedikleri sürece, bu durumda senin yapacağın şey normal davranmak olmalı. burda önemli olan istikrarını korumak, aldığın kararın arkasında durduğunu, duruşun ve tavrınla sergilemek olmalı diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Kim konuşcak özgür bir ülkedeyiz millet vajinasına kadar açık giyinyosa türbanlı olmakta bir hak isteyen istediğini giyer.

1|0
    0|0
  • başkalarının görüş önemli değil sizin ne yaptığınız önemli su söyle dedi bu böyle
    dedi değil siz kendinize bakın güzel olmus :D

0|0
    0|0
  • Bunları önemsiyorsan kapanmasaydın

0|0
    0|0
  • çok normal olur bence arkadaş iyi seç ilk başta zaten akışına bırak

0|0
    0|0
  • Off yavruya bak derler.

0|0
    0|0
  • sen ayvayı yedin türban türban hahaha diye dalga geçicekler bütün gün mahvoldun bittin

0|0
    0|0
  • Geri çık

0|0
    0|0
  • 3 5 i. ne dalga geçebilir saece onun dışında pek bir dikkat çekmez

0|0
    0|0
  • Aferin sonunda

0|0
    0|0
  • Ben özenti diyorum öyle açılıp açılıp kapananlara sanada diyenler olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kimseyi takmican disariya çok kulak verirsen u sefer tekrar acilmak isteyebilirsin. Olumlu eleştirileri al olumssuzlari salla gitsin. Kendin gibi davran daha önce neysen onun gibi.

1|0
    0|0
  • Neden başkalarının düşüncelerini bu kadar önemsiyorsun ki? Onlara ne senin tercihin senin tarzın senin kıyafetin. Kimseye aldırma sen bak yoluna.

0|0
    0|0
  • Canim çok yakismis filan derler ne diyecekler abuk subuk bir stile burunmedin ya Allah rizasi için dininin gereği gibi giyindin kimse dedikodunu yapmaz

0|0
    0|0
  • Yalnız tepkilerin sıkıntılı yanı tesettürlü birinin açılması sonucunda ortaya çıkar. Sana bir şey derlerse de tercihim budur de. Ama demezler yani, ne diyecekler.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Böyle diyenlerin hepsi chp sıkıyosa desinler polise şikayet et napıyolar onları benim ablam gidiyo hiç sıkıntı yok Dinsiz olanlar senide dinden çıkartmaya çalışıyolar :)

0|0
    0|0
  • Hocalarin hos karsilamayacaktir bence tinlama kimseyi hayirli olsun

0|0
    0|0
  • onun bunun ne dediğine göre yaşarsan yaşam zevk vermez insana

0|0
    0|0
  • Sen kendi imanını yapıyorsan başkalarının ne dediğinin bir önemi yok.

0|0
    0|0
  • Yakın olduğun insanlardan başka kimseyi takma. Milleti ağzı torba değil ki büzesin.😉

0|0
    0|0
  • Bakislara hazir ol

0|0
    0|0
  • Elalem ne der değil El-Alim ne der demeliyiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...