Nedir sizin islamla derdiniz? Detayı okumadan görüs paylasmayın?

Öncelikle ben deistim ve su ana kadar hickimsenin inancına kuranına ateistligine laf etmedim. Buradaki görüslere göre soruyorum bu soruyu

Ensar vakfıyla gelmeyin bana savunmuyorum onu
İcine cin giren kadını altına alarak cini cıkartmaya calısan denyonun videosuyla da gelmeyin bana islam bu degil
Süslümanlar da demeyin bana kendilerini ilgilendirir inancları giyimi karakteri haysiyeti

Herkesin bir inancı var siz baskasına saygı duymazsanız kendinize de saygı beklemeyin
Alısmıssınız zaten bir gördügünüz yanlısı kullanıp islamı kötülemeye dalga gecmeye
Kendi inancınız kendinizedir. Bırak baskası neye inanıyorsa inansın.

Saygı cercevesi icinde görüslerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
3ay saldıracak sey bulamadınız galiba

0|3
3|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Süper çok güzel. qben açık giyiniyorum diye yanımdan geçen arabanın içindeki cüppeli o. rospu çocuğunun bana örtün diye bağırmaya hakkı yok. ya da oruç tutuyorum diye dışlanmaya.. Herşeyi geçelim benimde Allah inancım var bunlar yüzünden hangisi gerçek islam diye soruyorum. Madem Ensar Vakfı yla gelmeyeceğiz ve suslumanlari elestirmeyecegiz buyursunlar gerçek müslümanlar çıksın ortaya bunlarla bizler farkliyim desin bende göreyim ve elestirmeyeyim

0|0
    0|0
    • 3ay

benim ailem müslüman dinine baglı insanlar kimsenin giyimine örtünmesine namazına orucuna karısmazlar
      kendileride esarplı degil
      benim ailem gibi bircok aile vardır eminim. gerçek islam bu hosgörü dedikleri bu

• 3ay

gerisi haysiyetinize kalmıs bir sey zaten

• 3ay

Haysiyet iki tarafı bağlayan bir şeydir. Bir tarafın haysiyetsizlik edip diğer tarafın ya rabbi şükür diyeceği bir şey değildir.

Erkekler Ne Diyor 4

• İslamla derdim yokta inanca saygısı olmayanla derdim ya da İslamı işine geldiği gibi anlayanla derdim

0|0
    0|0
    • 3ay

isine geldigi gibi anlayanlar aynen.

• 3ay

Ateist olsun müslüman olsun herhangi bir inançtan biri olsun "genellikle" İslamı işine geldiği gibi anlıyor biri 4 eşi anlıyor biri erkeğin eşini dövebileceğini anlıyor biri cennetin annelerin ayaklarının altında olduğunu

• 3ay

anlamak istediklerini anlıyorlar nereden vurabilirim gibisinden bakıyorlar dogru söylüyorsun

• Aradigim saygi seviyesi seni gonulden tebrik ediyorum kardesim.

0|0
    0|0
  • burada boyle gayrimeşru faşistler çok allahım ıslah etsin onları😑😑😑

0|1
    0|0
  • islamın mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın sinir olmaya başladım saygısız saygısız sürekli islamla ilgili şeyleri karalamaya bende ateist insanın yaptığı pisligi one sürüp tüm ateistleri karalayayim o zaman bir sürü insan var böyle ateist vs kişilerin yaptigi igrenc seyler onlarin Islamla ve muslumanlarla uğraştığı kadar müslümanlar onlarla ugrasmiyor

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen öyle bende serebilirim pisliklerini ama hepsi saygısız karsısındakini dinlemiyor dikkafalılar alay etme cabasındalar bu yüzden onlarla ugrasmak istemiyorum

• 3ay

Bende boşu boşuna tartismaya giriyorum amaçlari fikir alışverişi değil alay etmek dalga geçmek boşu boşuna polemige girmeye gerek yok aslında

• 3ay

gerek yok kesinlikle degmez bosa ugrasmıs olursun canını sıkarsın.
      zaten sanal ortam oldugu icin güveniyorlar kendilerine hic ugrasma

• Biz ötekileştirmeye bayılıyoruz. Doğamız böyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...