Bugün hayatımda çaresizliğin ne demek olduğunu damarlarıma kadar hissettim. Yurdumun parasını yatırmak için annemin tek yüzüğünü bozdururken ki caresiziligini gördüm. Adamın yüzüğün üstündeki taşı çıkarıp attığında annemin gözünden düşen 1 damla yaşla aktı gitti hayatta ki herşey gözümden. Bankaya gidip üniversite öğrencisine kredi verilir mi diye sormak eminim istemez hiç bir anne. Anneme niye ağladığını sordum çok severek aldım adam atinca kıyamadım dedi 😢😢😢 ne zor 200 lira bulamayıp bu çaresizliğe düşmek. Allaha tek duam çok para kazanmama yardım etsin ki bende başkalarına başta anneme yardım edeyim. Yoksa o gözyaşının acısını ölene kadar hissedicem içimde 😢 niye yazdim bilmiyorum ama galiba birine anlatmaya ihtiyacım vardı. Lütfen dua edin bizim için 😢

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kıymetini bil annenin bejim annem yok yıkıldım toparlanamiyirum. Sende çalış tamm mi arkadaşlarına uyma anneni sevindirdi çalış

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah sevdiği kullarını imtihana tabi tutarmiş guzel kardesim hepimizin derdi oldu derinden yaralayan. Senin yapman gereken bence bol bol dua edip derslerine sıkıca sarilmak olmali. Annene yasadigin bu hayatin daha iyisini daha rahatini ve huzurlusunu yasatabilmek adina..
    Not: Dertlesmek istersen her zaman beklerim kardesim halinden anlarim bende yasadim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Anne ne güzel bişeydir gerçekten ne olursa olsun annelerin değerini bilmek gerekir hickimse olmasa herkes sirtini çevirsede insana anneler hep evlatlarinin arkasinda dimdik dururlar ve onlar için yapamayacaklari şey yoktur. Iyiki varlar.

0|0
    0|0
  • düzelir emin olabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...