Ateistlere söylemek istediğiniz en mantıklı cümleniz nedir?

benim söyleyeceğim şu olurdu: Taraflı bilim ateist derinlemesine bilim müslüman yapar. Ateistler Allahın yokluğunu kanıtlayamadıkları için çoğunlukla delirirler aslında onlar Allahın var olduğunu biliyor onların sorunu var olan Allahın gücüyle. Kibir onların en büyük düşmanıdır he tabi istisnalar kaideyi bozmaz öyle olmayanları da var düşünmekten kafayı yiyip aklını yitirip Allah yok diye dolaşanlardır onlarda

1|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• ateist grubu kurmaniz ne maanagggg kendi kendine olsaydi :D :D

1|1
    0|0
    • evet ya bozgunculuk çıkarmasaınlar kendi kendilerine inanmadan yaşayıp gitsinler ama yanına adam çekmek nedir hep bize özeniyorlar:)))

• ateist degilim ama evreni biraz daha yakından incelersek celal şengör hocamızın dediği gibi evren de bir düzen yok tamamen keşme keş bir durum var, yani bu gün bir cok meteorun dünyamıza carmamasının sebebi venüsün kütle cekim güçü bizimkinden daha fazla

• Asıl deli olanları arap ülkelerine bakınca bariz bir şekilde görürsün. "Onlar gerçek müslüman değil" diyeceksin tabi ve konu yine uzayıp gidecek sitedeki 3 yıllık tecrübelerime dayanarak diyorum :D Düşünce yapın saçma
    Ps: deistim

0|2
    1|0
    • deistlik şudur bilmeyenlere açıklıyım :Beinm Allahın dininde ki emirleri uygulayacak götüm yok meme göt furra meydanda gezerim zinayı dibine kadar yaparım oruç zaten tutamam one öyle ıy aç kalmak falan bu yüzden dine inanmıyorum çünkü götüm yemiyo ama Allah var diyimde öteki dünyada götüme girmesin demektir

• Sorarım onlara, Allah yoksa bu güzelliği kim yarattı? http://i.hizliresim.com/oErmgq.jpg

0|1
    1|1
    • İnsanların dış görünüşüne not vermek için estetik algımızın belli bir seviyeye mi gelmesi gerekiyor? :D ki bu nefretimin dış gorunusten bagimsiz bambaşka nedenlere bağlı olduğu da az çok aşikar diye düşünüyordum. sizin gibilere özel dipnot eklerim bundan sonra mazur gör bu defalik :D

Erkekler Ne Diyor 19

• Basit ama etkili bir söz derim :

Eğer siz haklıysanız? müslüman olan ben, ömrümü inandığım Allah ve dinim üzeri meşguliyetle geçirmiş olur ve bir şey kaybetmem.

Aksi yönde sonuç olur ise? sizler sonsuza'dek cehennemde şeytanla beraber kalacaksınız ve en ağır ve iğrenç azapların esiri olucaksınız'ki bu riski göze alan birinin aklı sizce ne derece sağlıklı olup çalışmakta diyede sorarım?

Hz. Adem İle Hava : dünyaya yetişkin olarak gelip, Allaha dua edip affedilip tekrardan cennete girmek istediler..! vede insanların çoğalması onlardan itibaren başladı..! onlar neden bebek olupta dünyaya gelmedi?

0|1
    0|1
    • bence bu sözün hiç bir etkileyici tarafı yok dostum

• velasıl kelam 'tengri biz menen'

• @karakalpak. Ölüm anına’dek herkesin 1 fırsatı var.. sonrası kesin olan sonuç, ya inanmıyan haklı cikacak, ya da inananlar lakin onlarda kulluk gorevinin hakkiyla geregini yapmis veya gayret etmişse.. ilerisi ve gerisi yok.

• Bence mantıklı cümlelerini ateistlere söyleme hiç. Allahın varlığı ispatlanamadığı gibi yokluğuda ispatlanamaz. Yok delirirler melirirler yok öyle bişey. Bu senin saçmalığın. Sorgulayan adam akıllı adamdır. Yok Allahın gücü mücü sanane kardeşim. Allah ile adam arasına kimsin ki giriyon sen?

0|1
    0|1
  • Sen gerçekten 27 yaşında mısın?

3|2
    0|0
    • evet Allah yok desem yalaklanacaktın ama şükür biz biliyoruz Allah var bunu söylemem beni salak yapmaz birde atiest dışlanmış birisi olarak şunu nasıl bilemezsin akıl yaşta değil başta evet 27 yaşımdayım ama zeka yaşım 60

• Ateistlerin sana söylemek istediği şey de mantık denen şeyden yoksun bir salak olduğun olur.

Kibrin tillahı sizde var, taraflı bilim ateist yapıyormuş, o yüzden bugün yüksek bilim çevrelerinde ateizm %80'den yüksek oranda geziyor.

Ateistlerin kafayı yediği yok, siz deli saçması şeylere inandığınız için mantık size delilik olarak geliyor.

0|1
    3|0
    • hahaahaaaaaa Bak laf sokmuyorum ama üçüncü bir göz olarak şu yazdıklarını oku ne kadar boş konuşmuşsun deli saçması dediğin şeyleri senin aklın almıyor bu inigilizce bilmeyen biriyle konuşmak gibi ne dersem saçmalıyo olucam çünkü anlamıyosun yav heheee

• İngilizce bilmeyen? He mk, uzun uzun tartışırdım, çünkü bu zihniyete inanan insanlar ve trollük falan hikaye. Ama neyse,, hadi oradan et.

• Allah hidayet versin inşallah derim sadece

2|1
    0|0
  • Yine çıktı kıt zekalı müllimlerden biri.. Oğlum nedir bu kadar ateistlerin karşısında eziklendiğiniz? Çok mu zorunuza gidiyor cübbeli imamlarınızın emir komutasına girmeyenleri görmek? Bu daha başlangıç. Elli sene sonra iyice azınlıkta kalınca söylemleriniz de farklılaşacak...

0|0
    0|0
  • Sen kendi kendine mi oldun lan Derdim !!!

0|1
    0|0
  • Umarım doğru yolu bulursunuz diyelim çok uzatmanın anlamı yok

0|1
    0|0
  • Öteki tarafta görüşürüz kanka :D

0|1
    0|0
  • Ben birşey demiyorum öldükten sonra onlarla görüşürüz 😀

0|1
    0|0
  • Taraflı bilim diye birşey yok bilim bilimdir ve inan senin dinin ve savunucularından daha cesur ve eleştireldirler. Bir kere birşeyin olmadığı ispatlanmaz olduğu ispatlanır, ben sana uçan spagetti canavarının aslında olmadığını ispatla dersem ne yapacaksın?
    Kısıtlı bilginle ve önyargılarınla ateistler şöyledir böyledir diye de konuşama komik oluyorsun..
    Adamlar inanmıyoruz diyor siz hala: "yok siz aslında inanıyonuz da gıcıklığına öyle diyorsunuz" havasındasınız.

0|0
    0|0
    • Sizinle baş etmek imkansız kafanız boş imanla, o imanın getirdiği korkuyla dolmuş. Yalana safsataya o kadar inanmışsınız ki gerçeğiniz olmuş, ne desek altında bir komplo vs birşey arar olmuşsunuz. cahillik o kadar vücudunuzu sarmış ki bunla gurur duymaya başlamışsınız.. Yazık

• dinayet işleri başkanlıgının 2015 yılı sanırım yaptıgı araştırma sonucu türk milleti kuranı kerim i %95 küsür ü anlıyarak okumamış sadece arapça ezebere okumuş

• duymak bilmek istemeseniz bile
    ÖLÜM ÖLÜM ÖLÜM var.
    ve inanmadığınız ÖTESİ var

0|1
    0|0
  • Doğru yoldasınız. Devam edin.

0|0
    0|0
  • yaw hehe

0|1
    0|0
  • bişey söylemem hangi yy de yaşıoz ya😢 bırakın müslüman ateist ayaklarını

0|0
    1|1
  • Bu karakter zaten troll. Bunu da böyle koyayım buraya.
    https://pbs.twimg.com/media/CFqpRqFVAAAQfv3.jpg

0|1
    1|0
    • bak şu hayatta yargılanacak her şeyi yapmış yemediği bok kalmamış insanlar bir tek atiesitri deisttir OKADAR NETİM YANİ

• Cahil cahil konuşma.

• Ferhan Şensoy candır.. Saygı filan duymuyoruz bu cahil düşüncelere, inançlara. Ve bunların sonucu olan her türlü hırsızlığa, ahlaksızlığa... Saygı duymuyoruz BU KADAR NET.

• Tanrıyı biz yarattık biz öldürürüz

0|2
    3|0
  • ateist

0|0
    0|0
  • allah yoksa şu dağları kim yarattı

0|0
    0|0
Yükleniyor...