Nasil bu kadar seref yoksunu olunabilir ki? Adamliklari nerelerine kacmis? Topluca bir beddua etsek mi?

Gecenlerde canli muzik izlemeye gitmistik 2 kardes 2 kuzen gruplar cafelerde cikiyolar daha sonra gitarist olan seref siz instadan yazdi konustuk tanistik onun arkadaslari benim arkadaslarim toplu gorustuk vs bir gun bahcemizde muzik yapicaz gelsenize dedi basta hayir dedim tamam disarda bulusalim dedi tamam dedik geldiler aldilar bizi baktik eve dogru gidiyo basta sorun yaptim arkadaslarim gidelim diyince tamam dedim gittik 2 kisilerdi diger ikisi evde saniyoduk degillermis gelirler vs dedi geldiler gelmez olaydilar abisi geldi bize bir ton laf soktu tartistik gitti cocuklarda bize cok sapik sapik konusmaya basladi ve gizlice telefonunu aldim cocugun abisine eve gelmeyin s*k*scez yazmis seref siz kavga cikti bagirdik cagirdik eve gotur bizi dedik goturmedi pislikler defolun gidin dediler zaten sizi buraya baska amacla getirdik diyip uyudular. Boyle adamlik olur mu ya? Gecenin bir yarisi otobus yok bir sey yok sabaha kadar sokaktaydik ilk otobule eve gittik. Benim icin bir beddua eder misiniz?

0|0
58

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...