Nasil bu kadar seref yoksunu olunabilir ki? Adamliklari nerelerine kacmis? Topluca bir beddua etsek mi?

Gecenlerde canli muzik izlemeye gitmistik 2 kardes 2 kuzen gruplar cafelerde cikiyolar daha sonra gitarist olan seref siz instadan yazdi konustuk tanistik onun arkadaslari benim arkadaslarim toplu gorustuk vs bir gun bahcemizde muzik yapicaz gelsenize dedi basta hayir dedim tamam disarda bulusalim dedi tamam dedik geldiler aldilar bizi baktik eve dogru gidiyo basta sorun yaptim arkadaslarim gidelim diyince tamam dedim gittik 2 kisilerdi diger ikisi evde saniyoduk degillermis gelirler vs dedi geldiler gelmez olaydilar abisi geldi bize bir ton laf soktu tartistik gitti cocuklarda bize cok sapik sapik konusmaya basladi ve gizlice telefonunu aldim cocugun abisine eve gelmeyin s*k*scez yazmis seref siz kavga cikti bagirdik cagirdik eve gotur bizi dedik goturmedi pislikler defolun gidin dediler zaten sizi buraya baska amacla getirdik diyip uyudular. Boyle adamlik olur mu ya? Gecenin bir yarisi otobus yok bir sey yok sabaha kadar sokaktaydik ilk otobule eve gittik. Benim icin bir beddua eder misiniz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah onları yerlerin dibine batırsın
    Allah onların evlerine ateş salsın
    Yuvalarını başlarına yıksın
    Birliklerini bozsun
    Duygularını sinelerinde bıraksın
    Önlerini kessin
    Bişey olmaya imkan vermesin
    Allahümme ve zelzilhum
    Ve şeddük şemlehüm
    Ve farriktemahüm
    Fensurna aleyhüm

:/

1|0
    0|0
    • 3ay

Hahahhaha amiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn 😂

En İyi Kız Görüşü

• Zaten eve çağırmalarindaki amaç belli siz olayın buyumedigine dua edin bence bir dahada bu kadar cabuk inanmayın insanlara

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Size ders olsun bunlar bir daha tanimadiğiniz bilmediğiniz kişi ile gitmeyin biryerlere sizi geçtim hata etmişsiniz diğer taraftaki na-mus-suzlar adi şeref yoksunu insanlarmiş zaten bunu bu kadar ile atlattiğiniz için dua ediniz.

1|1
    0|0
    • 3ay

Baya birlikte zaman gecirdik iyi eglenceli insanlardi hatta bir ara kendisinden hoslanmaya bile baslamistim Şu an tiksiniyorum o ayrida guvenmistik yani bir de bahcedr olcaz muzik dinlicez diye sorun etmedik ama amaclari farklismis ve bunu acik acik soyleyip bize coluk cocukla takilmamiz hataydi dediler ya

• adres ver canlarini yakayim matbazel uckuruna düskün olanlarin popolarını atese vermeyi severiz ailecek

1|0
    0|0
    • 3ay

Slk sapiklar ya

• 3ay

Evet gitmemeliydik ama guvenmistik iyi insanlara benziyodu

• 3ay

benziyordu diyorsun demek ki adam degilmisler ailen duysa senle gurur mu duyacakdi 😏

• Sen nasıl bir canımsın hemen kanıyorsun

1|0
    0|0
  • Aslında ucuz kurtatdığınıza dua edin, her çağırana giderseniz olacağı bu

0|0
    1|0
  • Siz de baya maceracısınız ama..

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum ama sizdede suç var biraz, yeni tanıştığınız birine o kadar kolay güvenmemeniz lazım. Görünüşte herkes iyi güvenilir biri gibi ama asıl düşüncelerini bilemiyoruz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yeni degil aslinda baya zaman gecirdik birlikte ama guvenmemeliymisiz evet

• iyi sonu kötü bitmemis eve gidilmez cafede tanısılanla

0|0
    0|0
    • 3ay

Uzun sure vakit gecirdik ama muzik dinleriz diye gittik zaten bahcedeydik evin icinede girmedik

• 3ay

Haklisin bundan sonra aslaa

• 3ay

En iyisini yaparsın

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne bekliyorsun 2 günlük tanıdığın insanın evine gidipte. Ondan sonra burada ahkam kesiyorsunuz. Çoğu erkek uçkurunu düşünür bunu bilmiyor musunuz?

0|0
    0|0
    • 3ay

2 gunluk tanidigim insanin evine gittim gibi bir sey yazmadim aslinda

• 3ay

Geçenlerde diyorsun, düzgün anlatırsan o zaman. Bu arada güvenme yani erkeklere uçkur düşkünleri çok nadir güvenilecek erkek var ama onlar bile çağırsa gitme hemen hoş durmuyor.

• 3ay

Haklisi n

• adam çağırın dövünsün bunları

1|1
    0|0
  • Şerefsizlermiş. . Anlamadığım neden yeni tanıştığınız kişilerin evine gidiyorsunuz

0|0
    0|0
    • 3ay

Yeni tanismadik uzun sure birlikte vakipt gecirdik yazi uzamasin diye atladim oralari guvenmistik yani

• 3ay

Anladım bu devirde kimseye güven yok

• Ne bekliyorsunuz bunu ilk önce bilin sonra ona göre davranın

0|0
    0|0
Yükleniyor...