Bana her türlü konuda kızıyorlar ne yapmalıyım?

Bu yaz 1 aylığına bir akrabamın sanayide yanında çalışmaya başladım amacım birşeyler öğrenmek az bişeyde para kazanmak yine tabi az birşey öğrendim motor içi felan ama bana hiç ellettirmiyor dayım oluyor kendisi yok diyo şöyle yapıcan yok böyle yapıcan diyor ama hiçbir yeride gel burayı sök et demiyor anca şu aleti getir parça almaya git yok dükkanı süpür sonra diyor uzaktan bakma diyor yakından bak öğren diyor ben bakınca birşey anlamıyorum ki yapınca daha iyi oluyor o yüzden 1 ay bile olmadan soğudum ya arabaya su koyucam koyma şeklime bile karışıyor o su öyle dökülmez böyle dökülür diye elimden alıyor içimden dedim ulan bari ben onu yapayım onada karışmasın ben nasıl koymak istersem öyle koyucam illa onun dediği gibi koymam gerekmiş felan filan sonra diyor ben seni eğitmek için kızıyorum dayım olmasa 1 ton küfür ederdim seviyorum kendisini ama böyle yapınca küfür edesim geliyor yeminle boş boş akşama kadar birşey öğrenmeden gün geçiriyorum vallahi bıktım okulun açılmasını bekliyorum yoksa hemen bırakırdım ayıp olmasın diye çalışıyorum orda hem yardımcı arıyor hemde bana yardım etmeme izin vermiyor napayım ben bu adamla

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...