Suudi Arabistan'da kedi ve köpek ile fotoğraf çekilmesi yasaklandı ne düşünüyorsunuz?

Yasaklarla sürekli gündeme gelen Suudi Arabistan'da kısa bir süre önce kumardır diyerek satranç oynanması yasaklanmışdı.

Ve yeni bir yasak yine Arabistan bu seferde kedi, köpek vb hayvanlarla fotoğraf çektirmenin batı özentisi olduğu gerekçesiyle günah olduğuna dair fetva çıkarılıp yasaklandı.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Haberin detayı için buyrun

• Çağdışılık olarak görüyorum.
    74% (17)60% (3)71% (20)Oy Ver
  • Yok hayır destekliyorum. Şeriat isteriz hülogg !!
    4% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Arablar yine kendine yakışanı yapmışlar. Hiç şaşırmadım nedense.
    22% (5)40% (2)25% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Sorudan görüşlerinizi esirgemeyin. Bu soru dikkat çekmeli ki ülkedeki arap özentisi kisiliklere ulaşmalı..

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Suudiler muhtemelen sik tikleri hayvanlarla resim çektiriyordur. Ondan olabilir. Hüloğğğ. Hayvan resimlerini çeksinler kendileri hiç çekinmesin. Nasıl fikir? Alternatif tıp.

0|1
    0|0
    • 3ay

😂😂

• 3ay

Dostum kısa bir süre bulundum orada. 10 yaşındaki kız çocukları evlenebilir diye fetva verdiler. Bu ne mk.

• 3ay

Gecen gun istiklal de gördüm bu mollalardan birini kendi 10 adim onden arkada harem kurdugu cariyeleri yuzu gozu gozukmuyor arkadan yuruyorlardi... adami soyle bir suzdum... gelen giden kadinlarin kicina basina bakip elindekj tesbihle oynuyordu... bunlarjnki bu hesap... samimiyetsiz ve ikiyuzluluk...

Kızlar Ne Diyor 14

• Ilginc bir yasak

0|1
    0|0
  • Gerizekalilar

1|2
    0|0
  • Saçmalamıslar

1|1
    0|0
  • Çağdışı. Ah ah..

1|1
    0|0
  • Bence, anayasal duzen demokratik olmayinca istedigi fetvayi da verir uygulatir ama cok sacma kedi la bu kedi😂😂

0|1
    0|0
  • Cagdisilik

0|1
    0|0
  • Onlardan her sey beklenir

0|1
    0|0
  • C 😬😬👀

0|1
    0|0
  • Çağdışılık olarak görüyorum.

1|1
    0|0
  • Şeriatın manasını bilmeden konu açan cool olmaya çalışan bir kul

0|1
    3|2
    • 3ay

Sen gecen gun iddia oynayip burada sormuyormuydun kuponum tutarmindiye... şeriatı savunup boyle seyler yapmanızda ayri bir ironi 😂 ... gelmis burada bana ders veriyorlar. ..

• Cagdisilik

0|1
    0|0
  • Yakında nefes almayıda yasaklarlar 😂

0|1
    0|0
  • gelecegin Turkiyesi

1|1
    1|4
  • satranç oynamayı bir türlü öğrenemedim nasıl bişe acaba satranç
    ps3 oynamayı biliyom
    ama çok iyi adam döverim :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• turkiyedeki muslumanlar hanefidir turkler icin konusuyorum geri kalanin itikatini ilgilendirmiyor ama suudiler vehabidir.. turkiyedeki muslumanlari kafir yoldan cikmis sirk isleyen olarak gorur yani selcuklunun ulug camisinin ustunde cift kartalli banileri vardir uc kurus aklinda itikati bilgileri bilmeden boyle politik mesajlar vermeye calisma yani...

0|4
    1|1
    • 3ay

Tabii canim boyle seylerin samanalti edilmesine alistiniz. ... zorunuza gidiyor... Turkiyede seriat seriat diye bagiran arap ozentilerinin destekcisi olmussunuz... Atatürk lafindan bile alayiniz gicik kapiyorsunuz... Dine nekadar faydali isler yaptiginin farkinda degilsiniz... uza sorumdan

• Şeriatı kötülemeye çalışma müslümanların damarına basma !

1|1
    1|2
  • Bunların ki şeriat değil kendi kafalarına göre iş yapıyor nasıl bir yasaktır bu?

1|1
    1|1
    • 3ay

Haber linkini oku... fetva cikarildi.. şeriat olmasa fetva hükümü nasıl devlette rol oynayacak...

• 3ay

Şeriat Allah'ın kanunu demektir her fetvayı verene güvenmem ben. Bir adamın fetvası şeriat olamaz. Şeriat Kuran'da ki hükümlerdir.

Yükleniyor...