Bu sitedeki insanlarin cogu sorunlu bence?

Ben dahil herkes sorunlu bence. Ya asosyal ya psikolojisi bozuk ya arkadasi yok ya baska bisey var. Herkes sorunlu bence. Siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
27|11

En İyi Kız Görüşü

• Kendim icin gecerli olmadigini dusunuyorum turkiye de olan olaylardan haberim olsun diye genelde giriyorum. Veya yardima ihtiyaci olanlar vardir belki diye.

0|0
    0|0
    • 3ay

gundmlemi takip etmek istiyorsan gazeteboku

• 3ay

Turkiye de kimin olduruldugu veya ask iliskileri NEWS sayfalarinda yaziyor sanki. Amerika nin isine gelen veya ilgilendiren seyler yaziyor.

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sendede asosyallik cekingenlik var galiba bendede vardi. Bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 3ay

olm mnyak misin sen hep ayni seyi yazion?

Kızlar Ne Diyor 26

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben tamamen zevk aldığım için burdayım ama şu konuda haklısın ilk giriş amacım sevgilimle ayrılmıştık 2 yıl önce falan o zaman kayıt olmustum o zaman üzülüyordum o yüzden kayıt olmustum ama sonra benım acım geçince başkalarına yardım edebildiğimi farkettim yaşadıklarımdan vs ve bu sekilde devam etti çok şükür herşey iyi Şu an böyle düşünmemelisin:))

1|0
    0|0
    • 3ay

Bak sen de basta ayniymissin

• 3ay

evet ilk giriş amacım üzüntülüydüm derdimi paylaşmaktı o konuda hak veriyorum dediklerinin bir kısmına ama şu an o yüzden degil sosyal hayatımda var burdaki insanlara yardım etmeye calsıyorum evde olunca boş kaldıgımda giriyorum birde. giriş amacı olarak sorun yaşayıpta kayıt olanalar kesinlikle fazla o konuda haklısın.

• 3ay

asosyalim ben ondan giriyorum

• Bazıları sadece vakit geçirmek için eğlencesine takılıyor. Görüşlerden kişinin karakter analizi yapılmaz, ancak ön yargı yapabilirsin. :)

1|0
    0|0
    • 3ay

Tabiki de duzgun olanlarda vardir ama cogunlugunu soyledim ben

• 3ay

Bende bazıları dedim sadece. Genelleme yapmadığın güzel oldu. :)

• 3ay

ahah peki ozamn

• Normal adamın ne işi var burada

0|0
    0|0
  • Bencede

0|0
    0|0
  • Evet sorunluyuz biz .. İyi insanlarda normaldir böyle sorunlar.. lanet olsun ki !!!

0|0
    0|0
  • Bndme arkadaşım yok eşcinselim yalnızım. Vs vs kardeşim her insanın derdi var

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Mantiksiz diyemeyiz 😕

0|0
    0|0
  • Türkiye'de 3 kişiden 2 sinin psikolojik sorunları olduğu zaten kesin

1|0
    0|0
  • Arkadaşm yok psikolojim bozuk anksiyetem var galiba bnmde snn?

0|0
    0|0
Yükleniyor...