Kızlar neden bacak kıllarını almaz?

Bugün bir kızla yanyana yolculuk yaptım. Taş gibi kız çok güzel ama bacakları kıllıydı. Bir de mini şort giymiş. :o Bende de şort vardı. Kendi bacağımla kıyasladım neredeyse aynı. Kıllar siyah ve 1.5 - 2 metreden belli oluyordu resmen. Çok itici geldi. O güzelim kıza yakıştıramadım.
Üşeniyor musunuz kızlar?

Güncellemeler:
3ay Bir açıklama yapmak lazım. Amacım kimsenin ayıbını yaymak değil. Zaten öyle bir şey söz konusu olsa bu harekette bulunmazdım. Sonuçta o kişiyi kimse bilmiyor. Bu konuda insanların görüşünü almak istedim. Kimler olaya nasıl yaklaşıyor. Ben şahsım adıma rahatsız oldum. Gerçekten yakışmıyor o güzellikteki bir kıza. Belki de rahatsızlığı vardır ama şort giymemek gerekir bu durumlarda.

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Hadi almaz anlarım da şort ne alaka kız bildiğin pislikmis :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Hadi almaz anlarım mi?

• 3ay

Haha laf lafı açtı diyelim :D

• 3ay

Mevzu derin olunca girmek istemedim 😄

En İyi Erkek Görüşü

• baktı alıyor bir b*ka yaramıyor... bir de almayayım da böyle dikkat çekeyim demiştir...
    sen yine iyisini görmüşsün ya ben top sakallısını gördüm

0|0
    0|0
    • 3ay

Yakışmıyor işte öyle gezmesinler değil mi bir de isyan eden var. Doğanın kanunu bu.

Kızlar Ne Diyor 13

• Sana ve senin gibi hoduk lere beğendirmek zorunda mi kızlar kendini. Sen kimsin ki beğeni konusunda fikir beyan ediyosun.

1|2
    0|1
    • 3ay

Ahaha hayırdır senin yaranami dokundu da bukadar gereksizce öfkelendin😂😂

• 3ay

2 gramlık beyniyle agdadan bahsediyor. Agdayi kadına mutlak gören zihniyet bu hoduk sekilci kafanın tam kendisidir. Bakış açısı elastisitesi öneriyorum ama bu cehaletle zor gibi.

• 3ay

Sen yapma ne diyelim. O kadar kız salak di mi ağda yapıyor beğenilmek için saçını yapıyor makyaj yapıyor parfüm sıkıyor. Bırak Allah aşkına

• 😂😂😂

0|1
    0|0
  • hem de çok useniyoz

0|1
    0|0
    • 3ay

Biraz alakasız olacak ama profilindeki kediler çok tatlıymış. Senin mi onlar

• 3ay

evet yüzlerindeki masumiyet büyüyünce yok olmaz inş ,😂

• 3ay

Yok olabilir bence 😄 büyüyünce fazla sevimli olmuyorlar bir an önce yavrulat ki bunlar gözden düşünce yavruları sevmeye başla 😄

• O kadar da değil ya 😯😯

0|1
    0|0
  • Uydurma. Bacagı kıllı olacak ve şort giyip dışarı çıkacak he he.

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden uydurayım yahu çıkmış işte bacakları esmer ona güvenerek çıkmış olabilir ama 1.5 m den belli oluyordu

• 3ay

Pasaklıymış demek

• 3ay

Güzel bir kızdı aslında ben de şaşırdım o yüzden olsa gerek

• He He tabi.

1|0
    0|0
    • 3ay

Gören benim inanmak zorunda değilsin

• Sallama imkansız bu dediğin

0|0
    0|0
    • 3ay

Ciddiyim ya siyah ama çok kalın ve sık değildi. Ama uzundu 1 cm e yakın yani. 1.5 m den anlaşılıyor

• Bunu demen doğru değil bazi kizlarda hormonsal hastalik oluyor tuyleri erkek tuyu gibi cikiyor doktoru bunla ilgili biisi dediyse almamis olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzel açıklama teşekkürler. Bundan olabilir. Ama şort giymesi saçma geldi o şekilde bana.

• 3ay

Bu havada corap onlar nasil pisiriyor biliyo musun sen o kiz hastalihini gizlemek zorunda degil seni ilgilendirmez ayrica

• 3ay

Sıcak değildi diyorum okuma yazman var mı

• Üşenmiyorlar direk pisler. Bakımın üşengeçliği olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

O güzellikteki kıza yakıştıramadım gerçekten. Çok ağır oldu bu yazdığın :)

• 3ay

Bacaklarını jiletle alan kızdan çok bir şey bekleme yani daha kalın ve sert kılı bile görebilirsin

• 3ay

Ben hiç almadım mesela orta kalınlıkta benimkiler. Onun da öyleydi fazla sık olmasa da uzundu 0,5 cm falan belli oluyordu. Bacakları esmerdi ona güvenerek mi almadı ne. 2 m den belli oluyordu ama. Bana böylesi denk gelmez umarım.

• Bazı kizlar bacaklarının üst bölgerini almazlar yani diz üstü

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu altlı üstlü almamış. Diz hizasında etek giyersen yukarıyı almayabilirsin görünmez zaten.

• 3ay

Yani tabii doğru diyosun belki bir sorunu vardır

• Eig seçersen soylerim

1|0
    4|1
  • Erkekler neden bacak kıllarını almaz?

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkek adam kıllı olur çelişkiye düşme

• 3ay

Kim koydu bu kuralı?

• 3ay

Ülke genelinde oylama yapılsa %80 i kıllı erkek der hiç tartışmayalım

• Almıştır yenı yenı çıkmaya başlıyodur kıl kokudur o

0|0
    0|0
    • 3ay

7 8 mm di ne yeni çıkması

Erkekler Ne Diyor 4

• çok itici ıy :D

0|1
    0|0
  • omg go home o ney laa

0|1
    0|0
  • niye anayasada kızlar bacaklarını temizlesin diye bir kanun mu var

3|0
    0|0
    • 3ay

Islamda temizlik imandan gelir diye bir yasa var

• 3ay

Ne alaka ya sen Öyle bir zorunluluk mu var dedin bende evett diyorum işte.

• 3ay

Tamam kardeş sen öyle birini bulursun tercih meselesi

• kendını begendirmek zorunda değil sen kaslımısın mesela yoksa üşendigin için totonumu kaldıramıyorsun kısas yapılcaksa çok şey sayarım

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaslıyım evet fiziğimi çok beğenirler sporcuyum bir sorun mu var

• 3ay

gizlisin be kanka bu vücudu neden gizliyorsun o zaman hadi göster kendini camon

• 3ay

Gösterme gereği duymuyorum sosyal ağlarda da paylaşma gereği duymuyorum ergen gibi lüzum yok

Yükleniyor...