Örneğin televizyon reklamları neden şehvet içeriyor ve kadını ön plana atıyorReklamlar değil sadece bu türk filmlerin de diziler de. rollerde. Mesela niye bir dizide aşk sahnesi olduğunda illa ki öpüşme olması gerekiyor. biliyorum yönetmen yazıyor onlar oynuyor Yapılacak birşey yok. Ama her sevgiliöpüşmez, sevişmez. hatta eskiden çok eskiden mektuplasarak tanışma varmış. oyuncuların diziyi sunuşu bağımlılık verici bazıları. ama dediğim gibi pembe diziler. ya da klasik Türk dizileri vs aşk sahneleri bana göre çok yapmacık ve komik bir imaj sahip üslubu var zengin ve fakir canlandırılıyor hep ya da sevgilisine kavuşamayan sevgililer bende çok monoton. Komediler ise küfür var. ki küfür komediyi basitleştirir. HA AYRICA komedyenler de tüm dünya seyrediyor. her komedyen için geçerli değil bu lafım. Bazı adam akıllı komedyenler var mesela Yılmaz Erdoğan, Orhan pamuk Atilla ilhan gibi. aklıma gelmiyor sonuçta o dizileri sadece 18.19 20 25 30 40 45 yaş bireyleri izlemiyor dünya çapında da izleniyor Reklamlar bile. Yani düşünün. 7 yaşındaki bir çocuğun ya da 10 yasin da ki bir çocuğun öpüşmeyi bir sahne seyretmesi ne kadar normal! ya da kurtlar vadisi pusuna benzer gibi silahlı bir çok filmleri. Tabi bunları seyretmiyorlar sonucta 10 yaşında bir çocuk izleyeceği şeyi seçebilir. Ya da 14 yaşındaki yeni ergen bir çocuk.. reklamlardaki sacmalikDondurma reklamları. Diğer bir çoğu yasaklandı şampuan reklamlarialt tarafı şampuanı tanıtımının bir reklam da kadın yine ilgi odağı ve şehvet var ped reklamı Bunu açıklamaya neden duymuyorum. Açıklamamız isteyen olursa soylerim

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes sosyal medya ve ilerleyen teknoloji ile 8 yaşındaki çocuklar bile seks muhabbetlerini biliyor😒

1|0
    0|0
    • 3ay

İyi bir şey mi?

• 3ay

Ya aslında bu yanlış birşey değil bence herkes bilmeli.

• 3ay

Evet Almanya da 8 yıl kaldım ve ders olarak anlatılmıştı 4 yıl haftada 4 saat

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• İlgi çeksin diye işte

1|0
    0|0
  • O şehvetli içerikler ilgiyi 10 katına çıkarıyoda ondan. Reklam sektörü işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...