Burda polislere de yer var mı?

Aranıza yeni katıldım. Çok aktif olur muyum bilmiyorum ama istediğinizi sorabilirsiniz. Mersinden selamlar 😉

Güncellemeler:
3ay Hoşbulduk arkadaşlar

0|0
17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben polis sevmiyorum. Ama cevapların mantıklı özellikle yasa ile ilgili olan kısmı.

0|1
    0|0
    • 3ay

Polisleri neden sevmiyosun?

• 3ay

Başım hiç sıkısmadi insan gibi yaşıyorum toplumda. Başım sıkışması gideceğim sen yer polis olsun jandarma olsun. En kötü kafama sikarim. Uzak dur.

• 3ay

İnşallah bigün o başın sıkışır da polise askere kul olursun 😘 tozol

• Yeni yasa hakkında ne düşünüyorsun?

0|1
    0|0
  • Hoşgeldin diyelim ozaman

0|1
    0|0
  • Aleykum selam.. Rabbim hakkiyla gorev yapmayi nasip etsin hosgeldin..

0|1
    0|0
  • Hosgeldin

0|1
    0|0
  • Hosgeldin 🤗🤗

0|1
    0|0
  • vuhuuv polis. hemen soruyorum. bizim evin yanında bir amca oturuyor , sabah ve akşam görüyorum amcayı günaydın iyi akşamlar diyorum adam inadına sövüyor. ne zaman insan geçse erkek kız ters ters bakıyor yetmiyor döt dikizliyor. yazın çıplak kapısının önünde domalıyor çıplak derken üstsüz. kışın atletle. karısınıda sırf çenesinden dolayı eve almıyormuş çocuklarında yaşıyor kadın. ve evin önünden geçerken midemiz bulanıyor reflex olarak nefesimizi tutuyoruz , polise şikayet etsem çözüm bulunurmu?

birde karşı komşumuzun alt komşusu hergün 4 yaşındaki çocuğunu dövüyor belki suçludur diyeceğimde 4 yaşındaki bir çocuk en kötü ne yapabilir polisi arayacağım bunun için mutlaka dövmekle kalmıyor kollarında hep tırnak izi ver bebeğin ya. hergün çocuğa bağrıyor. sokak ortasında dövdüğünde defalarca elinden alıp tehdit ettim ama uslanmadı napayım arayayım değilmi polisi?

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin

0|1
    0|0
  • Hoşgeldin

0|1
    0|0
  • Hosgeldın.. Nıye geldin 😂😂

0|1
    0|0
  • Sende kasanlardan misin 😄😄😄 böyle küçük küçük dağları ben yarattım edasi ?

0|1
    0|0
  • Hosgeldin

0|1
    0|0
  • Polislerin buralara ayiracak vakti oluyor mu ya

0|1
    0|0
    • 3ay

O yüzden dedim çok giremem diye. 12 12 çalışıyorum. Bir iki saat boş vaktim var burda takılırım arada

• 3ay

Bir de İstanbul'da misin oyleyse Kadikoy taraflarindaysan ordaki yunuslar yaya gecidine hic dikkat etmiyor sinir oluyorum lutfen dikkatli olsunlar biraz

• 3ay

Onu da belirttim mersinden selam diye 😊

• Kolay gelsin

0|1
    0|0
  • Neden sadece bayanlara özel sormussun ki?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...