Ciddi cevaplayacak olan herkesi yoruma alabilir miyiz lütfen? Özellikle beyefendiler?

Zenginden fakire, yakışıklısından cirkinine, sosyalinden asosyaline, dindarından ateistine kısaca hemen her kesimden erkekle arkadaşlık yapmış olan
beyefendiler ve aynı şekildeki kızlarla da arkadaşlık yapmış gözlem yeteneği muthisleşmiş analiz yapıp fikir verebilecek herkes yorum yapsın lütfen. Ciddi ve samimi olduğuna inandığım arkadaşlara mesaj atacağım ve fikir isteyeceğim. Buyurun 😊

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yorum yapmak isterdim ama muhtemelen sen birinden bahsedeceksin ve ben bahsettiklerin üzerinden yorum yapamam. Kişiyi görmem veya konuşmam lazım ki doğru şeyler söyliyim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zengin=her şekilde kendini över. Fakat parasını yiyebilirsin. O konuda cömert.
    Fakir=arkadaşlığı güzeldir. Ama fazla güvenmemek gerek.
    Yakışıklı=Aslında yakışıklı bir kankan olursa sen şanslısındır. Çünkü eski sevgiline kıskandırabilir, onunla her ortama girebilirsin.
    Çirkin=çevrendekilerin alay konusu olursun.
    Sosyal=Keşfetmediğin yerleri onunla keşfedersin. Eğlencelidir.
    Asosyal=404 not found.
    Dindar=eğer açık ve açık giyiniyorsan ailesi seninle arkadaşlık etmesine izin vermez.
    Ateist=konuşmalarıyla seni empoze eder. Dinden daha çıkartabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Konuyu ihale ile vermek oluyor heralde bu :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir fikre ihtiyacın var bilmiyorum ama mesleğim gereği çok insan tanıdım kurdun içinden kuzu, kuzunun içinden kurdu çıkarmışlığım vardır

0|0
    0|0
    • 3ay

İki kişiyle geçmişten sorunum var. Birisi aylarca ardından agladigim zengin yakışıklı sosyal birisi. Hala aklımda ve ondan kurtulmak için onunla yuzlesmem meselemizi halledip yoluna koymam gerektiğini düşünüyorum. Bu salakça bir fikir mi? Eğer değil diyorsan nasıl iletişim kurmam lazim bu şeref yoksunu beyle? Diğeri de bu kişiden sonra tanıdığım bir sure çıktığım ve ayrıldığım birisi. Bu kişi Dr aklımda ve diğerine kıyasla bu kişinin kalbimde de yeri var ama onunla da yarım kaldı biseyler. O da zengin olmayan, orta yakışıklı sosyal denebilecek birisi. Onunla da konuşmak istiyorum ama nasıl? Ve ben de kendine güveni olmayan kendini güzel de bulmayan saf aşırı duygusal birisiyim. Soru gibi olmadı ama konu anlaşılmış olmalı

• 3ay

İyi hissettirecek olanla konuşmak için sahte bir hesap açtım. Konussam arkadaş gibi gönlünde biri var mı yok mu öğrensen geçmişindeki kızları sorup benimle ilgili ne anlatacağını ogrensem ona göre davransam diyorum. Bu fikir nasil bu da mı saçma?

• 3ay

Hiç youlu uzatma yoksa o yol kapanabilir bence..
      Bak Güzel İnsan; seni iyi hissettirecek insanı seçtiğine göre bu insan iyi bir insan olmalı ki sen onu sevmişsin..
      onunla hemen şimdi elindeki imkanlarla iletişime geç ve acilen görüşmeniz gerektiğini söyle iyi bir insan olduğuna göre geçmişin hatırına bunu kabul edecektir, onunla konuş gerçekten seviyor ve ileriyi istiyorsan, ona onu nekadar çok sevdiğini söyle ikiniz için şans iste, gözlerinin içine bakarken ona olan hislerini kulln gerekirse ağla bunda utanacak birşey yok...
      oluru varsa zaten olur..
      ben öyle yaptım ve karşılıksız olunca hiç birşey hayallerindeki gibi olmuyor, benim hayatıma senin gibi birisi girsin beni sevdiğine inandırsın ben onun için dünyayı yıkar yeniden inşa ederim ziraa yorulunca insan sevmeye değil, sevilmeye ihtiyaç duyuyor

• Yapimdan oturu sanirim yasim 23 ama her siniftan insanla tanistim sevgili oldum. Hastane ortaminda calisiyor olmam en buyuk etken sanirim.
    Onemli bir konuysa yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • u L an ne uzattın be :D mevzu ne diye sonuna kadar okudum senin yüzünden , bu soru kalkar :>)

0|0
    0|0
  • Eminim konuyu cevaplamak icin mütüș bir analiz yetenegine ihtiyac falan yoktur

0|1
    0|0
  • Söyle kardeşim ederiz yardım..

0|0
    0|0
  • Soru ney

0|1
    0|0
  • Betimleme yeteneğim çok iyidir buyrun :)

0|0
    0|0
  • gözlem yetegim iyidir sezgimde insanların karekterini tipinden nerdeyse oluşturabiliriz we bahsettiğin gibi arkadaslarada sahibim

0|0
    0|0
    • 3ay

İki insan düşün. Birisi yakışıklı parası olan, kızları umursamayan ama sevdiğinde kıza şiddet uygulayacak kadar sahiplenen, sosyal, egoist bir erkek. Birisi de güzel sayilabilecek, erkek kadar parası olmayan, doğru durust arkadaşı olmayan çekingen duygusal bir kız. Bu erkek bu kızı çok uzmus. Kiz artık sevmiyor lakin aklından da çıkaramıyor yok sayılma duygusunu. O erkekle konuşup meseleyi çözmek kafasını rahatlatmak istiyor. Ama mesaj atsa erkeğin vereceği tepkiden korkuyor. Ne yapsın bu kız?

• 3ay

Onun umursamadigini bildiğim zaman soylesem de yüzüne karşı içim rahatlamak ki celisiyorum kendimle o yuzden

• 3ay

egoist olanı salla ondan hayr gelmez sana olrsa dgeri olur

• Çok merak ettim bu vasıflara sahibim nedir mevzu...

0|0
    0|0
  • yani öyle sayılırım istiyorsan at :D

0|0
    0|0
  • Amacin. ne?

0|0
    0|0
  • Hemen hemen hepsiyle muhabbetim olmuştur delisi de var içinde zirdelisi de

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki deliler hiç sevilmez mi? Sürekli depresyona girebilen, fazla alıngan, her lafın altında bisey arayan herkese şüpheyle yaklaşan kizlar sevilmez mi mesela?

• 3ay

Sevilebilir ama herkes tarafından sevilmez kimi adam rahattir ugrasmak istemez kimisi takintilidir başına bela etmek istemez kimisi de bir hareketine vurulur diğerleri umrunda olmaz sever

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...