Çocukluğunuz ile ilgili bir anınız var mı?

Çocukluğunuz ile ilgili bir anınız var mı ?

1|0
22|10

En İyi Erkek Görüşü

• Okeyi şişirip balon gibi bağladım abime götürdüm patlattı çok ağlamıştım büyüyünce anlattı da ne salakmışım dedim acayip iğrendim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evimizin bahçesinde bir sürü ağaçlarımız vardı hep onlardan meyve toplardık tepesine çıkardık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İlkokulda altıma işemiştim shshshshshshaBhz

1|0
    0|0
  • sürekli yaramazlık yapardım hangisini anlatsam acaba sınıf penceresinden sarkarken derste aşağıya düşmüştüm :) binayı dolaşıp tekrar sınıfa gelince bayan öğretmenim nerden geliyosun sen diye kızmıştı bende pencereden düştüm deyince hihhhh diye bağırmıştı kadın :) :) :) :)

1|0
    0|0
  • mahalledekilere sovup kaciyodum biri yakaladi cop konteynirina atti oc

2|2
    0|0
  • Evet var, anneme bahçedeki sebzeleri sularken yardım etmeye çalışırdım, onları unutmam pek.

1|0
    0|0
  • Çok var üzüntülü hepside😢😢😢

1|0
    0|0
  • Donuma sicmistim

1|0
    0|0
  • Binlerce

1|0
    0|0
  • annemler hep bizi dısarda yıkardı cok utanırdık

1|0
    0|0
  • Anım var hatırlamıyon

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben aşırı yaramazdım 4yaşımda duran tırın arkasına takılmıştım tır haraket edince korktum iniyim atlıyım derken dereye düştüm dayım derede görmüş beni agzım yüzüm çizildi kanadı dayım eve götürdü annemde hem korktu telaş yapt hemde beni dövdü bir rahat dur artık diye,,😊3yaşımdada başımı alıp çıkıp gezmeye gidiyomuşum yakalamışlar😊istanbula geldiğimizdede 7yaşımda parka gidicem deyip gezmeye kaçmıştım kayboldum kamyoncu bir abi polise götürcekti aikem telaşlanmıştır diye korkmuştum tarif edeyim siz götürün abi demiştim ayy şuramıydı, buramıydı diyediye abiyle evimizi bulmuştuk ailem çok kızmışlardı telaşlanmışlar ben gülmüştüm acayip yaramazdım hiç yerimde oturamıyordum..

1|0
    0|0
  • Evet bir gun trafik kazasi gecirmistim

1|0
    0|0
  • Anaokulunda erkek çocuklarını döverdim

1|0
    0|0
  • Ben çok hatırlamıom da annem hep çok yaramaz olduğumu söyler yürümeye başladığımdan beri sabahın köründe komşulara kaçıomuşum annem uyandığında evde bulamazmış beni evi temizlediğinde gözünün içine baka baka örtüleri yere atıp kaçıomuşum bunlarla ilgili tek hatırlAdığım komşudan eve giderken merdivenlerden inmek yerine hep yuvarlanıodm 😂😂

1|0
    0|0
  • Hep evlatlik oldugumu düsünürdüm annemden siddet gordugum icin sonra birgün 7-8 yasindayken annemin babamin ikinci esi oldugunu ogrendim artik emin olmuştum evlatlik olmasam da kendimi babamin ilk esinden cocugu oldugumu dusundum yani gercek annemi uzun bir sure üvey annem oldugunu sandim tabi bir sure sonra gercegi anladim...

1|1
    0|0
  • Evet var.

1|0
    1|0
  • Çok küsermışim her küstügumde ayakkabilarimı poşete koyar sokağın köşesine geçer annemin beni aramasını beklermişim o çıkinca eve gidermisim 😄😄 tek anlamadığım neden ayakkabı? 😂

1|1
    0|0
  • Evet. 7 yaşımda başımdan aşağı cam devrilmişti

2|1
    0|0
  • ay bende en derin iz bırakanı kuş pisliğini çikolata sanıp yemem olmuştur heralde :D :p içim bir tuhaf oluyo aklıma geldikçe ıyy

1|0
    0|0
  • kardeşimi kıskanırdım o zamanlar balkonda pis bezleri dururdu onları aşağı attığım gibi aynen annem bana toplatmıştı 🌝

1|0
    0|0
  • Çocuğum yok

1|0
    0|0
  • Havluları ıslatıp bebeklerimi saatin civisine asıp doverdim😂

1|1
    0|0
  • Çok var...

0|0
    0|0
  • Evet koyde kar yagmisti en yakın arkadaşımla kaymaya çalışırken yamadan aşağı yuvarlanmistik küçük olduğum için çok korkmustum

1|0
    0|0
  • Çok dayak yiyordum ben ya.🔪

1|0
    0|0
  • Bir sürü var :D

1|0
    0|0
  • Çok var

0|0
    1|0
  • cok var

0|0
    0|0
  • Tabii ki var.

0|0
    0|0
  • Bir sürü anim var bir tane olurmu hic😂

1|0
    0|0
  • İlkokul 1. Sınıftaki ilk gunumde tenefuse çıkınca sınıfımi bulamayacağım diye çok korkmuştum :)

1|1
    0|0
    • 3ay

abi bunu gizliden yazmak nedir herşey de gizli yazılmaz ki bak mesela az önce bu başlık altında altıma işediğimi ifşaladım açıktan sbsvsvshaha

• 3ay

neyse elimden birşey gelmez yapacak birşey yok iyi aksamlar

• 3ay

Sağol sanada

Yükleniyor...